Duyuru!!

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Forum üyesi arkadaşlar,

İhvanforum sitemiz bildiğiniz gibi biraz önce kapanmış idi. Bu elvedanın ansız olması içimi burktu. Eminim çoğunuz aynı duyguları yaşamışsınızdır. Kapanışın ansız olmasının şaşkınlığıyla alâkalı yazışmamızla 6 Haziran'a kadar site yönetimi fakire teklif edildi; kabul ettim. Umarım kimseyi utandırmam. Sizlerden ricam şimdiye kadar olduğu gibi o güne kadar faydalı güzel paylaşımlarda bulunmanız. Şayet sitenin kıvamını devam ettirebilirsek kapanmayabilir; bakacağız inşallah.

Vesselam
DostunDostu

kebîkec

İhvan Forum Üye
Hayırlı uğurlu olsun. Yeniden mavilenmişsiniz. Evet içimiz burkuldu. Yıllar filim şeridi gibi geçti gözümün önünden. Kimler vardı bir daha hatırlamaya çalıştım. :) Aç kapa modunda biraz da motivasyon kırıldı gibi ama sitenin bir kıvam yakaladığı da muhakkak. Bu arada ikinci bir adres bulana kadar Yola devam :)

Son düzenleme:

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Forum üyesi arkadaşlar,

İhvanforum sitemiz bildiğiniz gibi biraz önce kapanmış idi. Bu elvedanın ansız olması içimi burktu. Eminim çoğunuz aynı duyguları yaşamışsınızdır. Kapanışın ansız olmasının şaşkınlığıyla alâkalı yazışmamızla 6 Haziran'a kadar site yönetimi fakire teklif edildi; kabul ettim. Umarım kimseyi utandırmam. Sizlerden ricam şimdiye kadar olduğu gibi o güne kadar faydalı güzel paylaşımlarda bulunmanız. Şayet sitenin kıvamını devam ettirebilirsek kapanmayabilir; bakacağız inşallah.

Vesselam
DostunDostu

yakışır...

Kaçak

Yeni
Bu duyuru ile reklamlar arasında ki organik bağı merak ediyor kamuoyu ...
İkinci bir duyuru bekliyoruz ...
Yok baraj kapakları açıldı ortalığı reklam bastı ise , sorun değil sıkarız dişimizi bir süre ama ...
Kafa kemiği kırdırır bu reklamlar ...

Kaçak

Yeni
???
Ömrü hayatımda ilk kez bir şeyi tek seferde ve gerçekten söylendiği gibi yaptım ...
Hiç reklam yok ?
Nutkum tutuldu , patron battı ??‍♂️
Tilkili olan şey varya o arkadaşlar , tavsiye ederim...

Admin

Administrator
Yönetici
Reklamları sadece misafirler görüyor olmalıydı bir hata olmuş.

Kaptan

Mecra Yazarı
Puhahaha Kaçak
Bende de hiç reklam gözükmüyor :)

boşuna yükledi

Kaçak

Yeni
Demek kaçakta olmasa şu forumda birbirinizi yiyip duracaksınız ..

Kaptan

Mecra Yazarı
Abi aklıma geldikçe gülüyorum ya..

Tam sevinmisti ki admin'e de lafı koymuştu ki.. admin, hani güreşte elini karşısındaki güreşçinin belinin arkasından güreş donunun içine derince soktuktan sonra eli yumruk yapıp o güreşçinin kalkmasına engel olma durumu var ya ha işte ondan..

Aklıma geldikçe gülüyorum, güldükçe aklıma geliyor :) puhahaa

Son düzenleme:

Kaçak

Yeni
Abi aklıma geldikçe gülüyorum ya..

Tam sevinmisti ki admin'e de lafı koymuştu ki.. admin, hani güreşte elini karşısındaki güreşçinin belinin arkasından güreş donunun içine derince soktuktan sonra eli yumruk yapıp o güreşçinin kalkmasına engel olma durumu var ya ha işte ondan..

Aklıma geldikçe gülüyorum, güldükçe aklıma geliyor :) puhahaa

Olay ne ?
Gene nerelere ne dedin ?

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Forum üyesi arkadaşlar,

Vesselam
DostunDostu

Merhaba

@DostunDostu bey mahalli idare seçimi öncesi sebepsiz yere kapatılan "akp-adalet-ve-kalkinma-partisi-dosyasi-06-10-2018" başlıklı konumuzun kilidinin açılmasını talep ediyoruz.

link:

Darul_Beka

Profesör
Merhaba

@DostunDostu bey mahalli idare seçimi öncesi sebepsiz yere kapatılan "akp-adalet-ve-kalkinma-partisi-dosyasi-06-10-2018" başlıklı konumuzun kilidinin açılmasını talep ediyoruz.

link:

bizde istemiyoruz nolacak şimdi
git sen
chp dosyası aç
hdp dosyası aç
Müslüman iktidara niye saldırıp duruyon
nicke yazmakla rabbinsadık kulu olunmuyor maalesef

Darul_Beka

Profesör
git siyonizmin dosyasını aç
sizin gibi Müslümanlara kafirler hep gülecek maalesef
çünkü onlara çok faydalısınız