Duy sesimi!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nerdeyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir hal içindeyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki berduş bir zadeyim, evet, bir hal fakiriyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Konuşmaz dilim, fersizdir gözlerim, anla artık kime ne söylerim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Esir ediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kıskançlık kanımı emiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zihnim sanki kan revan içinde feryadıyla inliyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bırak yakamı, candan bezdiren zannını, yarabbi dedirten vicdanı bilmiyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir aslandım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki uysal bir kedi olmak için izdivaç yaptım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Okumayan, muhakeme yapmayan, ne dereleri hak sayanı ne yapmalıydım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Biran çaresizliğe sığındım, ne yapacağımı şaşırdım, bir nisa ile dişliliği ayırdım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sessiz kaldım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]El pençe durup gözlerinde arandım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zihninin arka duvarlarında mahkum olan umudun çehresine baktım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Arlandım, insan olmak nasip işiymiş şimdi kandım, nefes almak değilmiş anladım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yazma diyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç okumadan yargılayıp fırlatıyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sevdalıların var diyorsun, ecir ve ihsanın ne olduğunu hiç düşünmüyorsun[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Billahi boğuyorsun, bir hal bırakmıyorsun,insanı kul olsa da çileden çıkartıyorsun[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

ancalimon

Paylaşımcı
uzun bir aradan sonra...OY DAĞLAR OY...