Düşmüşse kalbine bir katre esin unutamazsın!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sanki sahte gülüşlerin sahibi oldum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kaybolmuş yıllarımı ruhumun derinliğine bıraktım, ne kadar arsızdım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Onca lahzanın umutlarını bilmeden, fikretmeden yaşadım, ne kadar kandım anlayamadım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden yalnızlığın derinliğinde yol arayan nefestim, bu zamanda aşkın şadını yaşayamadım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gün karamış, yalnızlık anbean başlamış[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Fark ettiğim ne kalmışsa aynada yediğim vurgunları sıralaşmış, aymazlığımı anlatmış[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Onca zaman ben dedirten ne varsa karşıma çıkmış, ruhum daralmış şimdi geriye ne kalmış[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kime söylemeliydim, perişanlığı gizlemeliydim nazargah olduğunu hissetmeliydim ar armış[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden berduş nara atar, can sıkar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Suskun hıçkırıkları o vakit varaşluğun bendinde karşısına çıkar, acziyeti anbean yaşar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kaçmak ister, firar etmeye kalkar, ruhunun derinliklerinden korkar ve haşyetin içine banar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Akıl zail olmuştur, hissiyat şaha kalkmıştır ve sessiz çığlığı hakikat farkıyla duyulmaz ağlar[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Sazendeyi durma çok içten dinle[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ahenk ruhun ve kalbin zikridir, keyfiyet aşk değildir, firkat lisanıyle müddeti aşkla hecele[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Tevdi edilen ne varsa, mukadderat bahtın naifliğinde,umutların niyetin istikametinde acele[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ecel vaktidir, aşk kavlidir, hakikat için tanzim edilen ulviyettir, nefsi lekelerinle harap etme[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Birgün kadavraya git unutma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar hevesin varsa yanına al sonraya bırakma, emanet edilen ten nedir o anı yaşa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhun bahşedilen yetisini unutma, idrakin ve aklın kalbin içindir, aşkı maslahata bırakma[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yol çoktur, idrak boş ise haşyet gecelerde ne kadar korkunçtur, aklet ve aşkı eceli sulandırma[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​