Düşmanına kendi silahınla karşılık vermek.

amca

Profesör
emmi resimdeki jipinlemi gideceksin izmire:)

oda pek konforluydu ha;)

izmir sicakdir simdi ,klimayi otomatige almayi unutma:).
:eek:fftp: O resimdeki JEEP Amerikan Malı Biliyorsun Onları burada Kullanmam SÖZ ( DEDİKODU ) OLUR...

O JEEP i sadece USA deki ÇİFTLİĞİMDE KULLANMAYI PLANLIYORUM :O

agbi

Yasaklı
:eek:fftp: O resimdeki JEEP Amerikan Malı Biliyorsun Onları burada Kullanmam SÖZ ( DEDİKODU ) OLUR...

O JEEP i sadece USA deki ÇİFTLİĞİMDE KULLANMAYI PLANLIYORUM :O

SOFUOĞLUNDA CEP TLF VAR BEKLERİM.

DEĞİNMİDEN EDEMEYECEĞİM
[/B]...O JEEP i sadece USA deki ÇİFTLİĞİMDE KULLANMAYI PLANLIYORUM :O KULLANDIĞIN SİMİME Mİ NEYSE SİZİ NE GÜZEL ANLATIYOR.

GERÇEKTEN ÜZÜLÜYORUM BİR MÜSLÜMAN KARDEŞİM OLDUĞUN İÇİN VE DUA EDİYORUM ALLAH CC DÜŞÜNCE KAPASİTENİN SINIRLARINI KALDIRSIN DİYE. DÜŞÜNME KAPASİTENİN ANA FİKRİ...:pokey: MALESEF.

EĞER TLF BULAMAZSAN NE YAPMAK LAZIM DE BİR PİDECİNİN ADRESİNİ VERMİŞTİM ORAYA GİDER SİGORTACI AGBİ DERSİN ONLAR BENİ ARARLAR.YALNIZ ŞAŞIRMA O RASI MAHMUT EFENDİYE BAĞLI YERDİR.

agbi

Yasaklı
Kesin hatırlamıyorum kuvvetli ihtimal Hadis Atasözüde olabilir.Konunun ana fikri benim düşünce yapıma göre bizlere rehber olmalı.

Zamanında Köy enistüleri ve Halk evleri kuruluş amacından saptırılıp İslamiyeti bilmeyen bir nesil yetiştirildi.Bu neslin en etkinnine verilen ad 68 kuşağı.Şu anda bu kuşaklar Devlet yönetiminde Basın da vb.yerlerde oldukça etkin.

Yeni bir kuşağı yetiştirmek için Ünüversitelerini arka bahçeleri yaptılar bununla yetinmeyip Fransızların süspansionunla GS lisesinden mevzunları ÖSS almadan Ünüversiteye alıyorlar Robert kolejide bir benzeri.Diğer Ünüversite Rektör ve yönetimlerinr baktığımız zaman çoğunun Mason kuluplerine üye oldukları Çifte Pasaport taşıdıkları Başka dinden oldukları veya geçmişleri incelendiğinde Ermeni Sebataist oldukları görülmektedir.

Konuyu açmamın sebebi İslam düşmanlarının bizlere karşı Silah olarak kullandığı bu icraatlarına nasıl cevap verebiliriz. ?

Ben ima yapmam.

Ummuhan abla bak bu konuyu hatırladınızmı ???

Açılan konunun ilk mesajı ana fikri bakın ne.

KONTROL EDİLEBİLİR NESİL İ YETİŞTİRECEKLERİN İCRAATLARI.

Şimdi bu msajı okuyanlar lütfen ilk mesajdan itibaren okuyun bakalım konu nerelere gitmiş.

Taktir sizin.

agbi

Yasaklı
Kesin hatırlamıyorum kuvvetli ihtimal Hadis Atasözüde olabilir.Konunun ana fikri benim düşünce yapıma göre bizlere rehber olmalı.

Zamanında Köy enistüleri ve Halk evleri kuruluş amacından saptırılıp İslamiyeti bilmeyen bir nesil yetiştirildi.Bu neslin en etkinnine verilen ad 68 kuşağı.Şu anda bu kuşaklar Devlet yönetiminde Basın da vb.yerlerde oldukça etkin.

Yeni bir kuşağı yetiştirmek için Ünüversitelerini arka bahçeleri yaptılar bununla yetinmeyip Fransızların süspansionunla GS lisesinden mevzunları ÖSS almadan Ünüversiteye alıyorlar Robert kolejide bir benzeri.Diğer Ünüversite Rektör ve yönetimlerinr baktığımız zaman çoğunun Mason kuluplerine üye oldukları Çifte Pasaport taşıdıkları Başka dinden oldukları veya geçmişleri incelendiğinde Ermeni Sebataist oldukları görülmektedir.

Konuyu açmamın sebebi İslam düşmanlarının bizlere karşı Silah olarak kullandığı bu icraatlarına nasıl cevap verebiliriz. ?

Güncelleme