Dört Yapraklı Yonca Hikayesi !

KAFKAS

Kıdemli Üye
Duanur kafkas gibi fanatik ve diğer Ak partili arkadaşlara 1 soru.
Bu şekilde adımı zikretmezsen acından öleceksin cemaliii:)Bari etiketle de karambole denk gelmeyelim:)Haberimiz olsun:)
Sizler zaman geliyor abdullah gülü fetöcü olmakla veya fetönün yönlendirmesi ile veya fetöye destek olmakla suçluyorsunuz. Yine meral akşeneri direk fetöcü olmakla suçluyorsunuz.
Abdullah Gül ün siyaseten son zamanlardaki duruşunu asla tasvip etmiyorum o ayrı mesele.Siz deyip adımı zikrettiğin için Abdullah Gül ile ilgili ne yazdığımı bulamadım bile gerisini sen düşün!Bahsettiğin şekilde veya dediğine yakın beyanatımı bulursan!Bu ifaden KABULÜMDÜR!
İkisinin birden fetöcü olması veya desteklemesi imkansız. Neden? Çünkü 24 haziranda abdullah gül çatı adayı olmak istedi meral akşeneri ikna edemediler. Gülün çatı adaylığı fetönün işiyse planı bozan meral akşener fetöcü olamaz. Eğer akşener fetöcüyse çatı adayı olmak isteyen gül fetöcü olamaz. Ama siz bir ara gülü suçluyorsunuz. Bir ara akşeneri suçluyorsunuz. İşinize nasıl gelirse.
Siyaseten Abdullah Gül ün son dönem siyasetini asla tasvip etmiyorum!Yukarıdaki teklifim geçerlidir!

Koray Aydın "Meral Akşener'in FETÖ'den destek aldığı kesindir" demiştir.

Burada kurduğun mantığı aşağıda :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:kılıçdaroğlu-akşener diyerek de kurabilirsin!:love::love::love:
İkisinin birden fetöcü olması veya desteklemesi imkansız. Neden? Çünkü 24 haziranda Kılıçdaroğlu destekledi :)abdullah gül çatı adayı olmak istedi meral akşeneri ikna edemediler. Gülün çatı adaylığını destekleyen Kılıçdaroğlu:) fetönün işiyse planı bozan meral akşener fetöcü olamaz. Eğer akşener fetöcüyse çatı adayı olmak isteyen gül ü destekleyen kılıçdaroğlu:)fetöcü olamaz. Ama siz bir ara Kılıçdaroğlu nu:) suçluyorsunuz. Bir ara akşeneri suçluyorsunuz. İşinize nasıl gelirse.

Lakin ikisininde fetöden destek aldığı kesindir ,inkar mı edeceksin!

Son düzenleme:

tengiz

İhvan Forum Üye
Bu şekilde adımı zikretmezsen acından öleceksin cemaliii:)Bari etiketle de karambole denk gelmeyelim:)Haberimiz olsun:) Abdullah Gül ün siyaseten son zamanlardaki duruşunu asla tasvip etmiyorum o ayrı mesele.Siz deyip adımı zikrettiğin için Abdullah Gül ile ilgili ne yazdığımı bulamadım bile gerisini sen düşün!Bahsettiğin şekilde veya dediğine yakın beyanatımı bulursan!Bu ifaden KABULÜMDÜR! Siyaseten Abdullah Gül ün son dönem siyasetini asla tasvip etmiyorum!Yukarıdaki teklifim geçerlidir!

Burada kurduğun mantığı aşağıda :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:kılıçdaroğlu-akşener diyerek de kurabilirsin!:love::love::love:

Fetöye bulaşmamış tek başına evvelinden mücadele vermiş tek siyasetçi merhum kamer genç sanırım;

Son düzenleme:

cemaliii

Kıdemli Üye
Bu şekilde adımı zikretmezsen acından öleceksin cemaliii:)Bari etiketle de karambole denk gelmeyelim:)Haberimiz olsun:) Abdullah Gül ün siyaseten son zamanlardaki duruşunu asla tasvip etmiyorum o ayrı mesele.Siz deyip adımı zikrettiğin için Abdullah Gül ile ilgili ne yazdığımı bulamadım bile gerisini sen düşün!Bahsettiğin şekilde veya dediğine yakın beyanatımı bulursan!Bu ifaden KABULÜMDÜR! Siyaseten Abdullah Gül ün son dönem siyasetini asla tasvip etmiyorum!Yukarıdaki teklifim geçerlidir!

Ne senin gibi kesin derim nede inkâr ederim. Gerçeği arıyorum sadece. Hadi kılıçdaroğlu akşener üzerinden gidelim o zaman. Kılıçdaroğlu abdullah gülü aday yapmak istedi. Mollaoğluda öyle. Lakin meral hanım ben adayım dedi bu işi bozdu bu durumda; ya kılıçdaroğlu fetöcü değil yada akşener fetöcü değil. Zira fetö ya gülün adaylığına destek vermiş olmalı yada meral hanımın.

ihvanistanbul

AkhenAton
Ne senin gibi kesin derim nede inkâr ederim. Gerçeği arıyorum sadece. Hadi kılıçdaroğlu akşener üzerinden gidelim o zaman. Kılıçdaroğlu abdullah gülü aday yapmak istedi. Mollaoğluda öyle. Lakin meral hanım ben adayım dedi bu işi bozdu bu durumda; ya kılıçdaroğlu fetöcü değil yada akşener fetöcü değil. Zira fetö ya gülün adaylığına destek vermiş olmalı yada meral hanımın.

Sevgili cemaliii siyasette fetoculerin kimlerle beraber oldugu esasen herkes tarafından cok iyi biliniyor.
Evet her parti icine sizmis olabilirler ama bir partinin icine sizmadilar bizatihi parti onlarindi zaten. O yuzden “siyasette fetocu yok!”
yargılamanın kimlere kadar uzanacagi belli! degil...

Mesela ankarada ismi lazim degil bir belediye baskani ( soyadi gokcek ) ankarayi parsel parsel fetoculere vermis. Bu iddia bana ait degil bir partinin en yetkili agizlarindan birine aitti. Ne bir savci harekete gecti ne de hukuk isledi. Simdi bagimsiz yargi vs diyen insanlar bunlari gormuyorlar mi? X y z partilerine fetocu diyen insanlar bunlari bilmiyor mu?

tengiz

İhvan Forum Üye
Zira fetö ya gülün adaylığına destek vermiş olmalı yada meral hanımın.
fetö seçimlere bağımsız girip rey olarak %1 i dolduramadığını kanıtladı fetöcülerin hangi partiye rey verdiğinin bir önemi yok.