Dolar 6 TL'yi Aştı - 10.08.2018 itibariyle 6,11

Hakperest

Kıdemli Üye
Dolarlarinızi bozdurun önce siz.
Doları bozdurmak çözüm değil
Küresel saldırı yapanlar onları da alacak, stoklayacak
Ha ben stokladım ha onlar
Küresel ekonomide türkiyenin eti ne budu ne
Çözüm saf değiştirme de
Nato ve batı endeksli ekonomiden çıkmak lazım
Mallarına ambargo koymak yada ağır vergi koymak lazım
Fetoya boyun eğmedik, babasına da boyun eğmeyeceğiz

ihvanistanbul

AkhenAton
He dolarin var yani?

Be adam reis demiyor mu yastik altindakini cikartin diye? En ufak elestiride puti kirilmis nemrut halki gibi ates saciyorsun da niye reisi dinlemiyorsun?

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Unakıtan'ın bakanlığı döneminde söylediği bir laf vardı, hiç unutmuyorum. Dalgalı kur için ''enayi silkeliyoruz'' demişti.

Darul_Beka

Profesör
la havle... sevdiğimi kim söyledi?
sen amerikan askerleri için dua edeni seviyorsun o zaman ıraklılara tecavüz eden amerikan askerlerini seveni seven, tecavüzcü katil amerikalılarıda seviyor mu diyeceğiz? Gerçekten zeka yaşının 10 dan düşük olduğunu düşünüyorum. Lütfen.

Benim yüzümden geliyormuş başımıza. Yapma yaw? Ben mi dedim elde avuçta ne varsa satın, yola köprüye betona gömün diye* Ben mi dedim amerikaya verin ipleri diye? bir kez, sadece bir kez olsun utanın da deyin ki yanlış yaptık. Allahtan kork be aymaz adam Allahtan kork.
hassas bir dönmedeyiz sen oyun içindesin
ya
daha ne olduğunun farkında bile değilsin
yada
siyasi fanatizm gözlerini kör etmiş
diyecek bir şey yok
bir insanın hem basiretsiz olması hem de Müslüman olması kabullenemediğim bir şey
bu fazlasıyla sende var

cemaliii

Kıdemli Üye
Kanal istanbulun ne acelesi var, hızlı trenin ne acelesi var. Devletteki o kadar lüks araçların ne işi var. Birçok kurum dünya kadar fahiş fiyatta kirada duruyor. Yazık değil mi o kadar kiraya?hala bugün bile almanlar bizi kıskanıyor diyenler var. O kadar danışmanlara müşavir gibi akraba tanış doldurma kadrolarına ne gerek var.

Son düzenleme:

Hakperest

Kıdemli Üye
Feto niye bitti, bir adamın hırsına ve gözü doymamısına. Hem maddi hem manevi olarak.

Türkiye de bence bitmiştir artık. İş işten geçmiştir. Cebine biraz dolar koyup gelenin hizmetkârısınız artık, bunu kabullenip, büyük ülkeyiz, biz türküz, İslam'ın son kalesiyiz demeyi bırakalım. Elin gavuru ve Türkiye yi bu hale getirenlerin kölesi olduğumuzu bilelim. Türkiye niye mi battı, Feto ile sebep aynı.
Biten sensin biz yeni başlıyok

Cenan

Ordinaryus
Feto niye bitti, bir adamın hırsına ve gözü doymamısına. Hem maddi hem manevi olarak.

Türkiye de bence bitmiştir artık. İş işten geçmiştir. Cebine biraz dolar koyup gelenin hizmetkârısınız artık, bunu kabullenip, büyük ülkeyiz, biz türküz, İslam'ın son kalesiyiz demeyi bırakalım. Elin gavuru ve Türkiye yi bu hale getirenlerin kölesi olduğumuzu bilelim. Türkiye niye mi battı, Feto ile sebep aynı.
Bu benim ihvanım olamaz. Hükümeti yeri geldiğinde eleştirir yeri geldiğinde destekleriz lakin bütün bu olanlara sebepler ortada iken bu anlayış nasıl bir anlayıştır. "Türkiye bitmiştir" ne demektir. Bu nasıl bir umutsuzluktur? Elhamdulillah devlette, millette dimdik ayakta. Aksini düşünenler utansın.

Mücadeleyse mücadele. Sonuna kadar devletimizin yanındayız.

Cenan

Ordinaryus
Ülke menfaati ile kişisel menfaat çatıştı mı herkes kendi menfaatine bakıyor. Reis i bir kişi bile takmıyor şu an, Dolar bozdurun dediği zaman. Jöleli kafa ülke ekonomisi yönetiyor. Böyle garip bir ülke nasıl ayakta kalsın.
Kendimden örnek vereyim; uzun bir süre yurtdışında yaşadığımız için oğlumun ana dili ingilizce malesef. TR ye döndüğümüzde çok zorlandılar. Univ. Sınavlarında yetersiz türkçeden başarılı olamadı. Mecbur erkek çocuğu yurtdıışına okumaya gönderdik. Ne oldu şimdi? Üç dört katı para göndermek zorunda kalacağız. Oğlum bir kenarda dursun. Devletimin, milletimin izzeti şerefi önde gelir. Başkanımız dik durdukça eğilmedikçe arkasındayız. Mazlum coğrafyanın duası onunla iken bu vatana millete birşeycikler olmaz. Rabbim silkeliyor daha güçlü kılmak için. Bekleyin görün inşallah.

Selam ve dua ile...

ihvanistanbul

AkhenAton
Himmm biz dis borc almadik oyleyse dis ticaret yaptik.
Elimizdeki bos senetleri sepetleri yurtdisina verdik, onlardan para aldik diyorsun?
Cok merak ediyorum bu cin kredisi karsiliginda dogu turkistan haric neyi sattik cine?

alanyali07

Kıdemli Üye
Hala futbol fanatikliği gibi bir destek verme hevesi mevcut bazı arkadaşlarda..
o ""destek" zannettiğiniz ,destek değil tam aksine varolan ve yapılmış hataları devam ettirir.. bunu göremiyorsunuz..
ne olursa olsun arkasındayız, dik dur eğilme söylemleri "sen hiç hata yapmadın, herşeyi kusursuz yaptın,aynen devam et" demektir ki bu yöneticiler için destek değil hatalarına teşviktir..

Bugüne kadar korkunç bir israf ekonomisi sürerken (bizzat akplilerin söylediğidir) de aynı destekler verildi, dik dur eğilme denildi.. Ak saray yapılırken milyar dolarlar harcanırken , bunun gereksiz bir israf olduğu söylendi ve buna karşılık yine "dik dur eğilme, biz büyük ülkeyiz" denildi..
ülkeler böyle böyle batar..
hatalar görülmez, söylenmez,düzeltilmesi bile akla gelmez.. çünkü tam destek hep destek mottosu hakimdir..

Hatırlatırım Osmanlının çöküşünde dış nedenler olduğu gibi iç nedenler de vardır. O iç nedenler görülemediği için dış sebeplere karşı zayıflama oldu. Aynı bugün de malesef iç nedenler görülmeyip sürekli "dış güçler dış güçler" denilip duruyor.
sen içini kuvvetli tutmadıkdan sonra dış güçler her zaman var olacak zaten...

Hakperest

Kıdemli Üye
Hala futbol fanatikliği gibi bir destek verme hevesi mevcut bazı arkadaşlarda..
o ""destek" zannettiğiniz ,destek değil tam aksine varolan ve yapılmış hataları devam ettirir.. bunu göremiyorsunuz..
ne olursa olsun arkasındayız, dik dur eğilme söylemleri "sen hiç hata yapmadın, herşeyi kusursuz yaptın,aynen devam et" demektir ki bu yöneticiler için destek değil hatalarına teşviktir..

Bugüne kadar korkunç bir israf ekonomisi sürerken (bizzat akplilerin söylediğidir) de aynı destekler verildi, dik dur eğilme denildi.. Ak saray yapılırken milyar dolarlar harcanırken , bunun gereksiz bir israf olduğu söylendi ve buna karşılık yine "dik dur eğilme, biz büyük ülkeyiz" denildi..
ülkeler böyle böyle batar..
hatalar görülmez, söylenmez,düzeltilmesi bile akla gelmez.. çünkü tam destek hep destek mottosu hakimdir..

Hatırlatırım Osmanlının çöküşünde dış nedenler olduğu gibi iç nedenler de vardır. O iç nedenler görülemediği için dış sebeplere karşı zayıflama oldu. Aynı bugün de malesef iç nedenler görülmeyip sürekli "dış güçler dış güçler" denilip duruyor.
sen içini kuvvetli tutmadıkdan sonra dış güçler her zaman var olacak zaten...
Boş konuşuyorsun, bu millet feraset sahibidir
İki papazı da asacağız inşallah

alanyali07

Kıdemli Üye
Boş konuşuyorsun, bu millet feraset sahibidir
İki papazı da asacağız inşallah
şu cevabın bile ne kadar boş..
asacağız dediğin papazlardan birini ev hapsine aldın, cezaevinde bile tutamadın :D
ayrıca idamı var zannedip, idamı kaldırıp ve getirmeyen akp yandaşlığı da ayrı bir ferasetsizlik..