DNSExchanger 1.0b -Youtube ve Yasaklı Sitelere Giriş İçin Dns Değiştirici - Ücretsiz - İndir | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

DNSExchanger 1.0b -Youtube ve Yasaklı Sitelere Giriş İçin Dns Değiştirici - Ücretsiz - İndir

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2009
Mesajlar
5,497
Puanları
113
DNSExchanger 1.0b -Youtube ve Yasaklı Sitelere Giriş İçin Dns Değiştirici - Ücretsiz - İndir

Kişisel bir proje olarak geliştirilen DNSExchanger programı Windows işletim sistemleri üzerinde çalışan ve yerel ağ bağlantısı ayarlarınızdaki DNS sunucu adreslerini hızlı bir şekilde OpenDNS, Google DNS ve Comodo DNS servislerine ait adreslere ayarlamanıza ve bunlar arasında geçiş yapmanıza yardımcı olan küçük bir uygulama.

Basit bir görünüme ve yapıya sahip olan programda dilerseniz Hakkında/Ayarlar bölümüne girerek tercih ettiğiniz başka DNS servislerine ait adresleri de uygulamaya ekleyebilir ve bunlara ait adresleri hızlı bir şekilde ağ ayarlarınızda yapılandırabilir ve ayarlayabilirsiniz.

YouTube vb. diğer yasaklı sitelere DNS engellemesi yüzünden girememe gibi bir problem yaşıyorsanız DNSExchanger size etkili bir çözüm bulma konusunda yardımcı olabilecek bir araç.

Ayrıca Türk üretimi bir program olan DNSExchanger Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki ayrı dil seçeneğine sahip. Sadece birkaç fare tıklaması ile güvenli, yasaklardan uzak ve özgür bir internet kullanıcısı olmak için gereken DNS ayarlarına sahip olabilirsiniz.


Boyut : 58.5 Kb

İNDİR

Kaynak
 
Üst