Diyarbakırlı Ramazan

uzAyli

İhvan Forum Üye
Anladıysam arap olayım :)
Sizin benim yazdıklarımı anlamama gibi bir kabiliyetiniz var yada farklı anla :)
Gülüp geçiyorum
Insan haklı olduğunu düşündüğü için bunu her durumda dile getirir demek istiyor, ben ilk defa gördüm Ramazanı öncesi beni ilgilendirmiyor demek istedim:) sen biraz haklı olabilirsin en çok ben haklıyım :)

ihvanistanbul

AkhenAton
Ne diyorsun anlamadım doğrusu

Ramazan hoca mülayim, tatlı dilli alim ve gariban
Ordu, yargı, idare erklerinden hiç biri velev ki akli muvazenesi başkasına zarar verecek kadar bozuk değilse onu tımarhaneye tıkamaz

Öyle hakkıyla deli toplayacaksa bu devlet bu kişi son yüzde birlik dilimde kalır
Öyle garip uygulamalara gerek yok

Böyle garip zararsız biri hangi akla hizmet onuru ile oynanıyor
Olmaz böyle iş
Adamı delirtmeyin
Diyorum ki devletin mahkemelerini din dusmani gostermek dogru degil. Bu kisi sahsinda da konusmuyorum.
Neyse beni anlayabilecegini dusunmuyorum.saygilar Hayirli bayramlar

Hakperest

Kıdemli Üye
Diyorum ki devletin mahkemelerini din dusmani gostermek dogru degil. Bu kisi sahsinda da konusmuyorum.
Bunu karar verenlere mi diyorsunuz
Yoksa bu garibe reva görülene itiraz edenlere mi

Sen müslümanın devlet katında söz hakkı yoktur demeye mi getiriyorsun
Çıkar ağzındaki baklayı

uzAyli

İhvan Forum Üye
Foruma geldiğimden beri dikkatimi çekiyor konuları verilmek istenenden başka bir yöne kaydiriyorsunuz bilerek mi yapiliyor anlamadım :) Adamın söyledikleri değil mesele adama yapilan muamele, söyledikleri tartışılır o ayrı. Üstelik bu muamele sosyal medyadaki söylentilerle yapılıyor, medyanın ciddi bi yaptırım gücü var . Devlet buna alet oluyorsa bu da ayrıca tartışılır

ihvanistanbul

AkhenAton
Bunu karar verenlere mi diyorsunuz
Yoksa bu garibe reva görülene itiraz edenlere mi

Sen müslümanın devlet katında söz hakkı yoktur demeye mi getiriyorsun
Çıkar ağzındaki baklayı

Yaptigin ithamla muslumanlar mahkemeye gitmez fetonun pkknin sahte mahkemelerine gider diyorum.sen fetocu veya pkkliysan bu duruma canak tutabilirsin. Ayrıca yillardir yargi elinizde istediginizi iceri stiyor istediginizi saliyorsunuz din düşmanligi yapiliyorsa bu dusmanlik size ait.

Hakperest

Kıdemli Üye
Yaptigin ithamla muslumanlar mahkemeye gitmez fetonun pkknin sahte mahkemelerine gider diyorum.sen fetocu veya pkkliysan bu duruma canak tutabilirsin. Ayrıca yillardir yargi elinizde istediginizi iceri stiyor istediginizi saliyorsunuz din düşmanligi yapiliyorsa bu dusmanlik size ait.
Neden meseleyi çarpıtma gereği duyuyorsun anlaşılmaz

Yanlış yapılmış bir durum var burda buna itiraz ediyoruz

Senin hükümet veya mahkeme ile derdin varsa aç bir konu tartış
Burası yeri ve zamanı değildir

Burada olguyu değil olayı konuşuyoruz
Dediğim gibi olguyu başka konuda konuşun lütfen

kebîkec

İhvan Forum Üye
Şimdi;

İyi olan; sosyal medyada yapılan sahiplenmenin fayda vermesi. İkinci iyi olan: İstanbul sözleşmesinin sonunu getirmek için bir sebep daha ortaya çıktı.
Tehlikeli olan : Diyarbakır sıradan bir şehir değil. Bu olayın seyri kontrol edilemezse ciddi sorunlar yaşanabilir. Allah hayırlara tebdil etsin...

kebîkec

İhvan Forum Üye
İstanbul sözleşmesi mi çıktı olayın ardında..
İnanılır gibi değil

Manzara onu gösteriyor. Birazdan Saadet de dahil olursa anla ki planlı organize bir iş var. Saadetteki pkk görünümlüler bu ara bana sürekli İstanbul sözleşmesinin zararlarını anlatıyorlar.

Son düzenleme:

Hakperest

Kıdemli Üye
Manzara onu gösteriyor. Birazdan Saadet de dahil olursa anla ki planlı organize bir iş var. Saadetteki pkk lilar bu ara sürekli İstanbul sözleşmesinin zararlarını anlatıyorlar.
İstanbul sözleşmesine hep karşı oldum ve inşallah tarafı olmaktan çıkarız
Da işi Allah korusun başkaları kaparsa onların yapacağı İstanbul sözleşmesini çok aşıp İzmir sözleşmesi getirmeleri olur, bunu düşünemiyorum bile
Dünya çok bozdu, Allah sonumuzu hayreylesin

uzAyli

İhvan Forum Üye
Sen hiç kusura bakma hiç haklı değilsin.
Ne güzel siz de beni anlamıyorsunuz, latife idi yea :) bu adama niye böyle davranıyorlar sizce ,gerçekten ist sözleşmesi mi , evlere kilitlendik kim bilir neler dönüyor ortalıkta

uzAyli

İhvan Forum Üye
Yanlış anlaşılmasın az önce cübbeli versiyonunu gördüm facede ondan güldüm :)