Diyarbakırlı Efsane Yeni Rock Sanatcısı APO (Köylünün Yeni Müzik Umudu)

DJ MESNEVI

Doçent
Diyarbakırlı Efsane Yeni Rock Sanatcısı APO (Köylünün Yeni Müzik Umudu)

Yeni albümünü piyasaya cıkaran apo bey le yaptıgımız kadir'i sinas röportaj simdi sizlerle olacak

DjMesnevi: Apo Bey neden böyle bi seye ihtiyac duydunuz?

Apo:Efem şindi bizim oralarda göylünün müzük ihitiyacını garşılayan adam yoğudu nenemden kalan meras nan istanbula gasete gettim ve tarkan gimi avrupaya getmeyi döşünüyom. yani arupaya cıkecem.

DjMesnevi:yani Size Diyarbakırın megastarı diyebilirmiyiz?

Apo:gaset yapana megasıtarmı deyolar?

DjMesnevi:Ayıpsın ha!:D

Apo:Ben yeni gasete başlayacam bu gasette davul ağırlıhlı olacah,nenecazımın ruhu şad ossun onun seyesinde şindi megasıtar oldum

DjMesnevi:peki Projeleriniz neler Diyarbakır sizden neler bekliyor?

Apo:efem şindi diyarbahır da daha dogrusu bizim koyde bir gonser olacak menecerim sayın zurna emet ayarlayacak diyarıbahır insallah sanata doyacah

DjMesnevi: Peki Efendim Size basarılar .. Albüm Kapagınızda Cok güzel Duruyor sizin gibi anadolunun saf delikanlılarına bu ülkenin ihtiyacı var.. görüsmek dileği ile!!

apo8es.jpg

ahah ahah bi foto buldum bide senaryo oturdu ins :D allaha emanet:D

Gülçehre

Asistan
NT de de bulunur mu? çok soru sordum ama "avrupaya getmeyi döşünüyom" demiş biraz yardımcı olmak lazım ilk ben almak isterim kasetini ama NT de varsa.:O Gerçi diyarbakırın da megastarı imiş...kardeş çok güzeldi saolassın

DJ MESNEVI

Doçent
Tüm müzik marketlerde birde Apo Bey Hayranlşarıyla Bulusuyor..İmza VE Söylesi Günü 9 Ağustos ta CApitol R&B Mağazasında;) gitmek lazım:O:O

şevin

Üye
kesinlikle şuan müslümanların formundamıyım hala şaşkınım!!!
tek kelimeyle yaptığınız çok kötü bir şey.
asla bir müslümana yakıştırmıyorum bir de türklüğünüzle samimi ve hoşgörünüzle övünüyorsunuz.sizi kınıyorum hemde şiddetle. bune Allah için peygamber efendimiz bu davranışlarınızı görse göz yaşlarına boğulur...
siz daha kendi halkınızı küçümsüyorsunuz ben size ne diyeyimki nasıl olurda başkaları sizin halkınıza laf atmasın.
yazııık çok yazık!!! Allah ıslah etsin...

Gülçehre

Asistan
şevin' Alıntı:
kesinlikle şuan müslümanların formundamıyım hala şaşkınım!!!(NEDEN?)
tek kelimeyle yaptığınız çok kötü bir şey.
asla bir müslümana yakıştırmıyorum bir de türklüğünüzle samimi ve hoşgörünüzle övünüyorsunuz.sizi kınıyorum hemde şiddetle. bune Allah için peygamber efendimiz bu davranışlarınızı görse göz yaşlarına boğulur...
siz daha kendi halkınızı küçümsüyorsunuz ben size ne diyeyimki nasıl olurda başkaları sizin halkınıza laf atmasın.
yazııık çok yazık!!! Allah ıslah etsin...AMİN CÜMLEMİZİ

Evet şu an müslümanların forumundasınız..Da neden bu kadar sinirlendiniz.Komik resim diye eklenmiş sitemize.Ciddi birşey olsa emin olun kimse böyle şeyler söylemezdi... :(
kimseleri kırmak istemem ,sizde istemeyin olur mu?:(

şevin

Üye
اَحَد' Alıntı:
Evet şu an müslümanların forumundasınız..Da neden bu kadar sinirlendiniz.Komik resim diye eklenmiş sitemize.Ciddi birşey olsa emin olun kimse böyle şeyler söylemezdi... :(
kimseleri kırmak istemem ,sizde istemeyin olur mu?:(
bakın kendi ağzınızla söylüyorsunuz komiklik olsun diye. ben diyarbakırlı değilim ama onlarda benim kardeşlerim ve ben kardeşlerime gelecek en ufak bir hakarete göz yummam, ve sadece ben değil hiç bir müslüman kardeşine yapılan hakaretlere göz yummamal!. Allah için görmüyormusunuz bir diyarbakırlıyı nasıl aptal gibi göstermişler ve sadece bu resim değil diyarbakırlılar hep basına
aptal saftrik gibi gösteriliyor. tekraren bu resmi hazırlayanlara ve göz yumup gülenleri kınıyorum. nekadar boş işlele uğraşılıyor Allahım...

Gülçehre

Asistan
şevin' Alıntı:
bakın kendi ağzınızla söylüyorsunuz komiklik olsun diye. ben diyarbakırlı değilim ama onlarda benim kardeşlerim ve ben kardeşlerime gelecek en ufak bir hakarete göz yummam,(iyi maşaallah ) ve sadece ben değil hiç bir müslüman kardeşine yapılan hakaretlere göz yummamal!. Allah için görmüyormusunuz bir diyarbakırlıyı nasıl aptal gibi göstermişler ve sadece bu resim değil diyarbakırlılar hep basına
aptal saftrik gibi gösteriliyor. tekraren bu resmi hazırlayanlara ve göz yumup gülenleri kınıyorum. nekadar boş işlele uğraşılıyor Allahım...

Evet hala da söylüyorum komik olsun diye eklendiğini.Allah aşkına sizde söyleyin hiç mi şu zamana kadar komik resimlere gülmediniz??:yes[1]: yani hiç mi komik resim diye düşünmediniz bilemiyorum. Ben demiyorumki ahım şahım bir beyefendiyi koymuşlar ekrana bakıp gülüyorlar.Değil işte KINAYABİLİRSİNİZ saygı duymak gerek ama düşünün ki bu bir Diyarbakır lı değil malum teknoloji çok değişti çok harika insanı bile bir anda berbat edebiliyorlar bu da onlardan biri diye düşünün ve bence bu kadar da çok kızmayın.

selametle

DJ MESNEVI

Doçent
şevin' Alıntı:
bakın kendi ağzınızla söylüyorsunuz komiklik olsun diye. ben diyarbakırlı değilim ama onlarda benim kardeşlerim ve ben kardeşlerime gelecek en ufak bir hakarete göz yummam, ve sadece ben değil hiç bir müslüman kardeşine yapılan hakaretlere göz yummamal!. Allah için görmüyormusunuz bir diyarbakırlıyı nasıl aptal gibi göstermişler ve sadece bu resim değil diyarbakırlılar hep basına

Aslında Haksızda değil.. ablamız dogru demis ama gel görki fotonun üstünde bir adres var o siteden alındı..Bu Forumda kimse ırkcı değil.. hepimiz kardesiz.. aramızda dogu kökenliler vardır elbet amacımız kimseyi rencide etmek değil..

şevin

Üye
اَحَد' Alıntı:
Evet hala da söylüyorum komik olsun diye eklendiğini.Allah aşkına sizde söyleyin hiç mi şu zamana kadar komik resimlere gülmediniz??:yes[1]: yani hiç mi komik resim diye düşünmediniz bilemiyorum. Ben demiyorumki ahım şahım bir beyefendiyi koymuşlar ekrana bakıp gülüyorlar.Değil işte KINAYABİLİRSİNİZ saygı duymak gerek ama düşünün ki bu bir Diyarbakır lı değil malum teknoloji çok değişti çok harika insanı bile bir anda berbat edebiliyorlar bu da onlardan biri diye düşünün ve bence bu kadar da çok kızmayın.

selametle
Allah için bana söyleyin neden bir diyarbakır'lıyı seçmişler???

DJ MESNEVI

Doçent
ya abla nerden bilim allah allah yaa sitede vardı aldım ekledim...

şevin

Üye
DjMesnevi' Alıntı:
Aslında Haksızda değil.. ablamız dogru demis ama gel görki fotonun üstünde bir adres var o siteden alındı..Bu Forumda kimse ırkcı değil.. hepimiz kardesiz.. aramızda dogu kökenliler vardır elbet amacımız kimseyi rencide etmek değil..
hassasiyetiniz için teşekkürler. Eleştirilere açık olmanız beni sevindirdi

Risale-i Nur Talebesi

Diyar-ı Bekirli
Ben diyarıbekirliyim:)
Şevin bazı şeylere dolmuş halde burada boşaldı galiba:)
Eğer kasıtlıysa ben de kızarım ama ekleyen arkadaşın niyetinin iyi olduğundan şüphem yok tepki vermedim bu yüzden
Ama şu varki Diyarbakır'ın en varoş bir iki yeri gösteren Tv'leri kınıyorum.Diyarbakırı diyarbakırlıları kötü lanse edenleri kınıyorum.
Şevin kardeşim sakin ol
Selametle...

ya yok zaten d.bakırlıların şivesi falan da öyle değil..yani ne ben ne de başka d.bakırlı böyle konuşmuyor..