Diyanet'i Arayarak Fetva Almak

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Şimdi google'e baktım da gerçekten öyle yazıyor. Bunu bilmiyordum özür dilerim..

Hem bak özür dileyebiliyorum. Ben nefsini ezebilen bir adamım. Bu başlı başına bir erdem değil midir? @Dut_agaci

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
göndermeyi yaptığın kişi kaç numara gözlük taşıyor, anlamadım ki? Harflerin arasına ekin eksem Afirka'da aç kalmaz ya hu!

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
göndermeyi yaptığın kişi kaç numara gözlük taşıyor, anlamadım ki? Harflerin arasına ekin eksem Afirka'da aç kalmaz ya hu!

Yaşıtları gibi davranmayıp forumlarda cenk eden bir orta yaş üstü mücâhide saygılar sunarım...

Doğruya doğru diyemeyen, şeriatsizliğe "çıt" diyemeyen ve eleştirilmekten hiç hoşlanmayan orta yaş üzerlerine saygılar sunarım...

Kendilerini eleştirenleri "düşman" belleyenlere de saygılar sunarım...

agbi

Yasaklı
Yaşıtları gibi davranmayıp forumlarda cenk eden bir orta yaş üstü mücâhide saygılar sunarım...

Doğruya doğru diyemeyen, şeriatsizliğe "çıt" diyemeyen ve eleştirilmekten hiç hoşlanmayan orta yaş üzerlerine saygılar sunarım...

Kendilerini eleştirenleri "düşman" belleyenlere de saygılar sunarım...

Altından kalkamayacağın İDDİA larda bulunuyorsunuz???

ŞERİAT tan bahsediyorsun ama siz ki İSLAM ŞERİATINI savunan ruhumdur diyorsunuz ama BU FORUM da İSLAM ADALETİNDEN UZAK HATTA KARŞI bir tutumla Forum idareciliği yapıyorsunuz GÜLDÜRMEYİN BENİ

İSLAM Şeriatında birine MÜNAFIK demek varmıdır ?

İSLAM Şeriatında taraf olduğun kişinin forum kurallarına göre SUÇ olan tanımlamasını taraf tutarak SİLMAK yani suç unsurunu yok etmek varmıdır ????

İSLAM şeriatında BİR KİŞİYE & GURUP a OLUŞUMLARA Münafık , Kafit vb. Tanımlamalar varmıdır ?

İSLAM ŞERİATIN da aksi belgeler ile ispat edilen olayların tekrar lanması İFTİRA ların devemına göz yummak varmıdır.

BİR ÇOK ÖRNEK GÖSTEREBİLİRİM SİZ BUNLARI YAPIN SONRA KUZU POSTUNA BÜRÜNMÜŞ KURT MİSALİ veya TAKVA ile yaşamayıp TAKVA ile yaşıyormuş gibi değerlendirmelerde bulunun.CUMA Namazı sonrası çok güldürdünüz beni demicem DUA ya ihtiyacınız var NEFSİNİZ le mücadele etmeniz gerek.SAKIN BANA BAŞKA ŞEYLERİ GÖSTEREREK cevap yazmayın Burda benim yazdıklarımla ilgili şahsımla yazın.

agbi

Yasaklı
Altından kalkamayacağın İDDİA larda bulunuyorsunuz???

ŞERİAT tan bahsediyorsun ama siz ki İSLAM ŞERİATINI savunan ruhumdur diyorsunuz ama BU FORUM da İSLAM ADALETİNDEN UZAK HATTA KARŞI bir tutumla Forum idareciliği yapıyorsunuz GÜLDÜRMEYİN BENİ

İSLAM Şeriatında birine MÜNAFIK demek varmıdır ?

İSLAM Şeriatında taraf olduğun kişinin forum kurallarına göre SUÇ olan tanımlamasını taraf tutarak SİLMAK yani suç unsurunu yok etmek varmıdır ????

İSLAM şeriatında BİR KİŞİYE & GURUP a OLUŞUMLARA Münafık , Kafit vb. Tanımlamalar varmıdır ?

İSLAM ŞERİATIN da aksi belgeler ile ispat edilen olayların tekrar lanması İFTİRA ların devemına göz yummak varmıdır.

BİR ÇOK ÖRNEK GÖSTEREBİLİRİM SİZ BUNLARI YAPIN SONRA KUZU POSTUNA BÜRÜNMÜŞ KURT MİSALİ veya TAKVA ile yaşamayıp TAKVA ile yaşıyormuş gibi değerlendirmelerde bulunun.CUMA Namazı sonrası çok güldürdünüz beni demicem DUA ya ihtiyacınız var NEFSİNİZ le mücadele etmeniz gerek.SAKIN BANA BAŞKA ŞEYLERİ GÖSTEREREK cevap yazmayın Burda benim yazdıklarımla ilgili şahsımla yazın.

Size tekrar sorarım @Dut_agaci SİZ BANA HAKARET EDEN BİR ÜYENİN MESAJINI SİLMEKLE KALMAYIP FORUM KURALLARINA GÖRE SUÇ OLAN O HAKARETİN YANİ DELİLİN ORTADAN KALKMASI İÇİN BENİM ALDIĞIM ALINTIYI da siliyorsunuz BUMUDUR İSLAM HAKKANİYETİ

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Bana göre artık ŞİKAYET EDİLECEK kadar değerin yok.HEM İSLAM dan bahset hemde İSLAM a aykırı TARAFSUIZ olacağın yerde TARAFLI DAVRAN MESAJLARI SİL.

Bana göre de cevap verilecek kadar değerin yok.

Ancak veriyoruz işte, ne yapacan, dayanmıyor köpek ciğer.

agbi

Yasaklı

Bana göre de cevap verilecek kadar değerin yok.

Ancak veriyoruz işte, ne yapacan, dayanmıyor köpek ciğer.
@Dut_agaci size düşünce olarak değeriniz yok dedim örnek verdim İSLAM a göre o mesajı silmeniz İSLAM YÖNETİM RUHUNA TERSTİR fakat SİZE KÖPEK CİĞER olarak hakaret etmedim işte burada farkımız ortaya çıkıyor.

Lütfen bundan sonra bana yazmayın çok rica ediyorum

SİZDEN TEK İSTEDİĞİM BİR MÜSLÜMAN YÖNETİCİNİN VASIFLARI İLE FORUM DA YÖNETİM İCRAATINI YAPMANIZ

Her İnsan taraf tutur bu da en doğal hakkıdır AMA KARAR AŞAMASINDA TARAF TUTARAK KARAR VERMEK İSLAM aykırıdır

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
@Dut_agaci size düşünce olarak değeriniz yok dedim örnek verdim İSLAM a göre o mesajı silmeniz İSLAM YÖNETİM RUHUNA TERSTİR fakat SİZE KÖPEK CİĞER olarak hakaret etmedim işte burada farkımız ortaya çıkıyor.

Lütfen bundan sonra bana yazmayın çok rica ediyorum

SİZDEN TEK İSTEDİĞİM BİR MÜSLÜMAN YÖNETİCİNİN VASIFLARI İLE FORUM DA YÖNETİM İCRAATINI YAPMANIZ

Her İnsan taraf tutur bu da en doğal hakkıdır AMA KARAR AŞAMASINDA TARAF TUTARAK KARAR VERMEK İSLAM aykırıdır

Ciğeri köpek olan benim yav, sanane, ne karışıyorsun :)

Yookk, sana cevap vermeyi kendime vazife addeddim.

Şimdi söyle.

Cedelleşmek senin İslam Ahlakında var mı, milletle cedelleşiyorsun ?

kilicarslan

Kıdemli Üye
Büyük yazinca daha mi iyi okunuyor, ufacik ekranda harf ariyorum Allah sizi inandirsin. Bu ne gereksiz bir cile.