Dinlerarası Hoşgörü tuzağı

M

MEYSEMİ TEMMAR

Guest
yahu ne biçim bir ....... sen be
yüzssüz adam senle muhatap olan varmı mısır zamkı gibi bulaşma adama bulaşık
sen kendini müslümandanmı sayıyorsun cehennem odunu fitneci nasıbi

K

kerbela.be

Guest
yahu ne biçim bir yaratıksın sen be
yüzssüz adam senle muhatap olan varmı mısır zamkı gibi bulaşma adama bulaşık
sen kendini müslümandanmı sayıyorsun cehennem odunu fitneci nasıbi

Adabın mütjiş şianın aynası!,

sizin Durumunuzu İbni hazm Yüzyıllar önce ifade etmişti papazlara karşı

"onlar müslüman değildir"

M

MEYSEMİ TEMMAR

Guest
ibni hazım da kim neyn nesi bu sözü söyleme yetkisini kimden almış o münafık

gulat-ı sünniler ne beklenir sizden başka

hiç uzatmaya gerek yok

bizim burda bir laf var varoş lafıdır sen tam bir gecekondu kültürü aldığın için hazmedersin bu lafı kolaylıkla bizde senin gibilere karşı böyle muamele var

SEMİZ OTU BAKLA Şİİ LER HEP OLACAK HIRSINDAN ÇATLA PATLA

K

kerbela.be

Guest
:halay: Çok Aciz bir durumdasınız Sizin İbni Hazma Münafık demeniz Sizin Kafir oğlu kafir olduğunuz gerçeğini değiştirmez.

fakiri

Kıdemli Üye
MUSAB BİN UMEYR - İsimli Üyeden Alıntı
bir laf daha var güzel türkçemizde
DİNİME SÖVEN BARİ MÜSLÜMAN OLSA!!!!!!

Arkadaşlar,
İçimizdeki bazı yarım-yamalak kültürlü kimseler yanlış ve alâkasız cümle ve ibareleri buraya taşıyarak saf ce genç beyinlerin ifsad olmasına zemin hazırlamış oluyorlar. Şöyle ki, yukarıda asılmış olan
DİNİME SÖVEN BARİ MÜSLÜMAN OLSA!!!!!! ibaresi işte bunlardan bir tanesidir. Bu cümlenin doğrusu
DİNİME DAHLEDEN (KARIŞAN) BARİ MÜSELMAN OLSA'dır. Çünkü, hiçbir kimse kendi dinine sövmeyeceği ve saldırmayacağı açıktır. Hâl böyle iken bu uydurukcümelnin yanalışlığı kendiliğinden ortaya çıkar.
Lütfen foruma bu tür yanlış ve saptırıcı cümle ve ibareleri asmayalım ve kafa bulandırmayalım.

MUSAB BİN UMEYR - İsimli Üyeden Alıntı
bir laf daha var güzel türkçemizde
DİNİME SÖVEN BARİ MÜSLÜMAN OLSA!!!!!!

Arkadaşlar,
İçimizdeki bazı yarım-yamalak kültürlü kimseler yanlış ve alâkasız cümle ve ibareleri buraya taşıyarak saf ce genç beyinlerin ifsad olmasına zemin hazırlamış oluyorlar. Şöyle ki, yukarıda asılmış olan
DİNİME SÖVEN BARİ MÜSLÜMAN OLSA!!!!!! ibaresi işte bunlardan bir tanesidir. Bu cümlenin doğrusu
DİNİME DAHLEDEN (KARIŞAN) BARİ MÜSELMAN OLSA'dır. Çünkü, hiçbir kimse kendi dinine sövmeyeceği ve saldırmayacağı açıktır. Hâl böyle iken bu uydurukcümelnin yanalışlığı kendiliğinden ortaya çıkar.
Lütfen foruma bu tür yanlış ve saptırıcı cümle ve ibareleri asmayalım ve kafa bulandırmayalım.

evet siz ve sizin gibiler yüzyıllardır hem kendi hemde başka islam taifelerinin dinine müdahale etmekten karışmaktan Allah ve Resulu adına ahkam kesip hariçten gazel okumaktan başka işi bilmediğiniz için bu sözü böyle yorumlarsınız normal bir durum sizin için

degerli agbi sizden diyolugun biz müslümanlara ne gibi faydalar getirecegi hakkında bilgiler istiyorum,selamlar...

M

MEYSEMİ TEMMAR

Guest
önce şu kıblesi aynı olan müslümanlar kendi aralarında artık adına vahdetmi diyalog mu denir neyse işte ondan yapsa ya

bu diyalogcu cephenin acaba bu yönde adımları varmı
varsa bunlarıda bizimle paylaşmalarını bekliyoruz inşallah

yoksa neden yok

binbir taife halinde ehl-i kıble birbirni anlayamadan ehl-i kitabı nasıl anlıycaz bu pek mümkün görünmüyor

fakiri

Kıdemli Üye
evet siz ve sizin gibiler yüzyıllardır hem kendi hemde başka islam taifelerinin dinine müdahale etmekten karışmaktan Allah ve Resulu adına ahkam kesip hariçten gazel okumaktan başka işi bilmediğiniz için bu sözü böyle yorumlarsınız normal bir durum sizin için

Ne diyon lo ?
Hiç bir müslüman kendi dinine küfreder mi ?
Böyle bir cümle olabilir mi ?

:rtfm:

aön

Üye
degerli agbi sizden diyolugun biz müslümanlara ne gibi faydalar getirecegi hakkında bilgiler istiyorum,selamlar...

Faydası şimdilik sadece başlık olarak;

-Batıda kirletilmiş islam imacını temizlemek...İnsanlar islamı savaşmak,öldürmek ,kölelik,4 karılık olarak biliyor inşallah dinini iyi yaşayan insanlar bu yanlışı düzeltecek...

-İnsanların islamı doğru anlayıp ihtidasına vesile olmak...Şimdiden 10 milyonlara laştı ki inşallah bu buz dağının görünen kısmıdır

EN ÖNEMLİ FAYDASI ALLAH VE RESULÜNÜN İSMİNİN KUTUPLARA KADAR GÖTÜRÜLMESİ...

agbi

Yasaklı

Ne diyeyim kardeşim.

Ben akılsız biriyim.

bazı kişlere göre Münafık hatta kafir biriyim (Mazallah Allah korusun)

Ben F.Gülen Hocamın doğrultusunda (Sonradan gelen eklemeler hariç) Evet F.Gülen Hocamın ruhu ile başlatılan çalışmaya oluşuma her zaman gücüm yettiği nefsimi yenebildiğim kadarı VARIM.
ALLAH cc beni bu yoldan ayıormasın F.Gülen hocamın açtığı yoldan

ummuhan

Kıdemli Üye

Kardeş,
soru açık, sarih; cevapları aynı şekilde alabilmeniz zor, bunu sordunuz diye belli sıfatlar ve payeler içinde adaysınız :D hadi bakalım kolay gelsin :)

agbi

Yasaklı
Kardeş,
soru açık, sarih; cevapları aynı şekilde alabilmeniz zor, bunu sordunuz diye belli sıfatlar ve payeler içinde adaysınız :D hadi bakalım kolay gelsin :)

Sizi Bir senedir takip ediyorum ve hep İMA ların altına saklanan kendinizin bile kendinize inanmadığınız düşünce yapınız var.

Bana sormuş sizi neden ilgilendiriyor.

Evet bana sorulan bir soru neden sizi ilgilendiriyor ama merak etmeyin uslubumu ben bozmam çünkü herşeyden önce bir müslüman kardeşimsiniz.

Tekrar soruyorum bana sorulan bir soru sizi neden ilgilendiriyor ve neden bana karşı tavır takınsınlar diye İMA lı cümleler kullanıyorsunuz.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Lütfen takındığınız tutumu bir gözden geçirin ve kendinizi öz eleştiriye tutun.

Çünkü A.KAYA yı pkk lı değil KÜRT MİLLİYETÇİ şeklinde enpoze eden yanlış bir düşünce yapınız var
.