Dînî içerikli hangi gazeteyi, diğerlerine tercih edersiniz?

Dînî İçerikli Hangi Gazeteyi, Diğerlerine Tercih Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .

islamveinsan

Doçent
S.a

Onlar beni anlayamaz kardeş yorma kendini...
Anlasalar böyle konuşmazlar, islam ı nasıl karalarım/lekelerim izah etsinler.

İslam=zaman mı ?
islam=f.gülen in cemaatimi ?

İslam, Abantlarda kâfir i hoş görmekle karalandı. İslam, din kardeşine terörist diyenlerle karalandı, İslam küfrü hoş görenlerle karalandı. İslam, tesettürü ayrıntı görenlerle karalandı. İslam, haram a fetva verenlerle karalandı. İslam, Risale i Nur u kullanan "nurcularla” karalandı. İslam diyalogun acı meyveleri ile karalandı. İslam, faiz helal diye banka kuranlarla karalandı. İslam, hristiyanlığı ve yahudiliği din olarak kabul edenlerle karalandı. İslam, müziği helal kabul edenlerle karalandı (bugün hocaları top listelerinde ki şarkıcıları da geçmiş). İslam, din adına dinde olmayanları kanallarında ve gazetelerinde dünyaya taşıyanlarla karalandı.Lekelendi...
.........
.........

Hem, Güneş balçıkla sıvanmaz, islam karalanamaz/lekelenmez... Zahiren karaladılar/lekelediler...

Evet seviyem ve kalitem sizin kadar değil, ben/biz 1400 sene öncesinde kalmış sığ islamı anlıyor ve onu yaşıyoruz... Seviyesizligim ve basitligim bundan kaynaklanıyor.

Hem, gözleri yeni açılmış; kasetlerde hocaefendiyi dinleyenler, abileri kendine hocaefendinin kitaplarını okuyanlar, Risalei Nur u abilerinin dilinden anlayanlar, dinden verdikleri herşeyi hizmet adına telkin edenler !!!
Benden ne istiyor ? Ben Hak ve Hakikat i taşıyorum buraya...

Gözleriniz açılsın diye, Cehennem ateşi size gelmesin diye ugraşmıyorsam Allah beni kahretsin...

Selametle....

Budur...:good[1]: :good[1]:

logoujuojs7.gif

HAYDARİ

Üye
bu ankateleri hazırlaqyan arkadaşlar ne kadar objektif acaba bir sürü gazete ankate konulmamaş mesela yeni mesaj

meyve

Asistan
YENİ ASYA

"Gerçek"ten haber verir. :)

Zübeyir Gündüzalp'in "Lahana yaprağı kadar da olsa bir gazete" temennisiyle çıkan bir gazete.

Bende Yeni Asya okuyucusuyum. 37 yıldır tavizsiz ve hiçbir baskıya boyun eğmeyen yazılarla mükemmel bir gazete...:good[1]:

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
yıllardır vakit ve zaman gazetesine üyeyiz...ikiside her anlamda çizgisinde sabit ve istikrarlı gazeteler....

görüyorumki herkes kendince bazı gazeteleri eleştirmiş...
ben cevap vermicem çünkü oylar zaten yeterli cevaptır...

TARIK1276

Üye
http://www.miiligazete.com.tr[/IMG

ÖNCE AHLAK VE MANEVİYAT

abdullah sinan

Paylaşımcı
bu ne biçim uslup ya.ne biçin insanlarsınız.hala nurcu,şucu bucu kavramımı kalmı,onların hitabıda acaip canımı sıktı.müslüman müslümanı çekemiyor ya:(

HAYRET DOĞRUSU.AMA KEŞKE YAZDIĞIN BU GÜZEL CÜMLEYİ SENİN KENDİ YAZILARINDA DA GÖRSEK.