Din Günü | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!
Altın Burada

Din Günü

thetevhit

Üye
İhvan Üyesi
Katılım
7 Haz 2010
Mesajlar
76
Puanları
0
http://www.dogruhabergazetesi.net/index.php/iletisim.html

Din Günü
Birileri ısrarla Müslüman halkı abuk sabuk işlerin peşinde koşmaya ömür sermayelerini değersiz işlerde harcamaya teşvik ediyor. Gerçekten haksızlığa uğrayan insanımızın sorunlarını dile getirecekseniz bunu bir gün değil her gün dillendirmelisiniz tabi samimi iseniz Sekiz martı kadınlar günü ilan eden kadınların dayanışma günü olduğunu söyleyenler kadına ne kadar değer veriyorlar?
Bu günlerinizin fuhuş bataklığına isteyerek veya istemeyerek batmış binlerce kadına bir faydası oluyor mu?
Sokaklarda fakirlikten dilenen kadınları kurtarıyor mu?
Kız çocuklarını toprağa diri diri gömülmekten veya eşya gibi satılmaktan bu etkinlikleriniz mi kurtardı?
Kadının insan mı, hayvan mı olduğu tartışıldığı Avrupa’ya ve Dünya’ya kadına da değer verilmesi gerektiğini siz mi öğrettiniz?
Siz sadece kendiniz gibi olan cehennem kütüğü cadalozlarla dayanışma içerisine girersiniz.
Bu etkinlikleriniz ülkede binlerce başörtüsü mağduru ve en somut örneği Ecenur’un mücadelesine bir katkısı oldu mu?
Çarşafından dolayı mahkemeden kovulan, başı örtülü olduğu için hak ettiği ödülü alamayan, İslami faaliyetlerde bulunduğu için yedi yıl hapse mahkûm edilen ablamızın mazlumiyetine bir çare olur mu?
NEDEN bunlara ses çıkartmıyorsunuz? Yoksa bunlar kadın değil mi?
Kadınlar günü adı altında yaptığınız ahlaksız etliklerinizle halkın bağrındaki imanı sökemeyeceksiniz. İnsanımız bütün bu etkinliklerinizin altındaki kötü niyetinizi biliyor ve bilecek sizin daha birçok günün yolunu şimdiden gözlediğinizi biliyoruz.
Bizim de beklediğimiz ve gelmesini gözlediğimiz bir gün vardır. O gün hayâsızca yaptığınız bu etkinliklerin hesabını vereceksiniz. O gün Müslüman bacıların örtüsüne el uzattığız için cehennem kütüğü cadalozlar listesinde yer alacaksınız. O günün hangi gün olduğunu merak mı ediyorsunuz? Kendisinden asla kaçamayacağınız DİN GÜNÜ dür o gün.
“Ve hiç kimsenin, hiç kimse adına bir şey ödemeyeceği, hiç kimsenin şefaatinin kabul edilmeyeceği, hiç kimseden bir fidye alınmayacağı ve yardım görülmeyeceği bir günden sakının”(Bakara:48)
 
Üst