Dil söyler, kalp sükut ederse ölemiyorum!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Dil söylüyor, kalbim bir hal oluyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Melal sükut etmeyi diliyor, gözlerim kapanmayı her ne hikmetse istiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İçim titriyor, nefesim kesiliyor,kelimeler bir türlü mana ifade etmiyor, eriyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Derdimin ne olduğunu ah bir bilsem, hakkıyla nefesimi aşkın esinine teslim etsem[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gözlerim görmüyor, kalbim hissediyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Latifliğin muradında halim kendinden geçiyor, nefesim edebe bürünüyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aranma artık, farkı fark ettiren nazarlar hani yok artık,dile gelen ne varsa alık[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Suskun sokakların, yalnızlaşan kaldırımların, hıçkırığı duyulmayan akşamların[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir umut diliminde, eşikler ne halde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bahtın sadır olan her sahnesinde, akılım ve izanım haydi şimdi söyle nerede[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Çıkıp gelemiyorum, ruhumu esaretinden men edemiyorum, kalbi dinleyemiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Artık zamansız bir mekan için ellerimi açarak, umutla aşkın feyzini dileniyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç gülme, meramı halim budur gidişte[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar kaldıysa yaşamak umudum, sevdanın rüknünde anlamlaşıyor işte[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbin inşirahını, ruhun idraki malumatını,nefesin aşka abadını istiyor gönlüm[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Birgün edip olur, şairin meramı halini teneffüs etmeye müdrik kalsam gam değil[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Suskun hece ve vezinleri[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aruz mertliğinde dillenen kederleri, sır olmuş melalleri, çileli kareleri[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Göçüp gitmeden, zavallılığımla yetinmeden, musallada mola vermeden enleri[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir bir yazıp, tükenmeyen dertlerin mısralarında bütünleşeceğim ve öyle gideceğim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]