Digitürk cemaate ait televizyonları yayından çıkardı...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
cemaate_agir_darbe_yayindan_kaldirildilar_1444259062_4727.jpg

Digiturk, paralel yapının yayın organlarından 7 televizyon kanalını yayın ağından kaldırdığına dair açıklamalarda bulundu.

Digiturk'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli Müşterilerimiz,

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, “Anayasal Düzene Karşı İşlenen Suçlar Soruşturma Bürosu” tarafından yapılan bir soruşturma ile ilgili olarak Şirketimize resmi bir yazı tebliğ edilmiştir.

Söz konusu yazının içeriği gereği yasal zorunluluktan dolayı Kanaltürk, Samanyolu TV, Mehtap TV, S Haber (Samanyolu Haber), Bugün TV, Yumurcak TV ve Irmak TV kanalları platformumuzdan çıkarılmıştır.

Kamuoyuna saygılarımızla duyururuz."

http://www.haber7.com/televizyon/haber/1590730-cemaate-agir-darbe-yayindan-kaldirildilar

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Medya var medya var

Eğer medyanın amacı eleştiri yaparak doğruları bildirmek, doğrulara yol göstermekse amenna kimse medyayı engellememeli ve engelleyemez de

Ama medyanın amacı devleti karalamak, hainlik, istihbarat vs ise o zaman o zaten medya değildir, o medya değil susturmak direkman kapatılmalıdır

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Medya var medya var

Eğer medyanın amacı eleştiri yaparak doğruları bildirmek, doğrulara yol göstermekse amenna kimse medyayı engellememeli ve engelleyemez de

Ama medyanın amacı devleti karalamak, hainlik, istihbarat vs ise o zaman o zaten medya değildir, o medya değil susturmak direkman kapatılmalıdır

1- Platforumdan çıkartılan kanallar arasında çizgi film kanalı yumurca tv de var.
yumurcak-tv-logo.jpeg

yumurcak.jpg

2- İMC TV.

imc-tv-canli-yayin-izle-kobani-catismasi-canli-yayin-kobanede-son-durum6084072e1de3580beb09.jpg

Bu kanal sabah akşam terör örgütü propogandası yapmaktadır, bu kanal neden devam etmekte?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
d2sbbizkqgq1f765j.jpg

HİÇ BİR SAVCI MEDYAYI SUSTURMA TALİMATI VEREMEZ!!!!

MAHKEME KARARI GEREKİR deniyor.

Ama yumurcak tv mahkeme kararı olmadan susturuluyor.

Ben demiyorum, davutoğlu diyor.

?????

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu soruları sordum diye paralel olurum :)

Ama unutmayın: HUKUK HERKESE LAZIMDIR... HUKUKSUZLUK kime karşı yapılırsa yapılsın yanlıştır, buün siz hukuksuzluk yapar ve hukuksuzluğu alkışlarsanız yarın size karşı hukuksuzluk yapıldığında sizin yanınınızda kimseyi bulamazsınız.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Silivri Belediye Başkanı: Aboneliğimi iptal ediyorum

Digitürk'ün, 7 kanalı platformdan çıkarmasına tepki Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan geldi.:ıslık::ayn

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bence bu şekilde alakasız kanalların kapatılması propaganda yaptıklarından değil, arkalarındaki güce gelecek desteği kesmek için.

Kardeşim:

Arkasındaki güç kanunsuz bir şey yapıyorsa ona ceza verirsin, sırf arkasındaki gücü sevmiyorum diye kanunsuz davranmayan, yasalara uygun davranan kanala hangi hakla ceza kesebilirsin ki?

Çizgi film kanalı sustuluyor yahu, Allah aşkına ortada bir yanlış oludğu zaman yanlış deyin... Kime yapılırsa yapılsın yanlış yanlıştır.

Yarın akp iktidardan düşse, chp gelse, bütün akp yanlısı televizyonlara bu muameleyi yapsa ne diyeceksiniz, alkışlayacak mısınız

O zaman ben yine yanlış diyeceğim ama siz belki de benden başka yanınızda başkasını bulamayacaksınız, çünkü bugün yanlışa yanlış diyemiyorsunuz.