DHKP-C'den İsmailağa'ya Saldırı | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

DHKP-C'den İsmailağa'ya Saldırı

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
DHKP-C terör örgütünün internet sitesi olarak bilinen Halkın Sesi’nde yayınlanan “Gazi’de Gericilere İzin Vermeyeceğiz” başlıklı bildiride, İsmailağa Cemaati’nden iki kişiye saldırıldığı açıklandı.

Geçtiğimiz hafta cuma günü hafızların yetiştirildiği Kuran kursları için esnaftan yardım toplayan İsmailağa Cemaati’nden iki kişiye saldırıldığını açıklayan DHKP-C, devrimcilik adı altında faşizan söylemlerde bulundu.
“Cübbeli ve takkeli” olduğu vurgusu yapılan iki kişinin örgüt mensupları tarafından durdurulduğu ve daha sonra mahalleden uzaklaştırıldığı açıklandı.

DHKP-C üyeleri tarafından yakalanan iki kişiden birinin yaşanan itiş kakışta kaçtığı, diğerinin ise terör örgütünün merkezine götürülerek elindeki defterin alındığı söylendi.

İMAM HATİPLERE KARŞI DA HAZIMSIZLAR

Öte yandan geçtiğimiz hafta Halkın Sesi’nde yayınlanan ‘Gazi’de İmam Hatibe karşı mücadelemiz sürüyor’ başlıklı açıklamada imam hatiplerin kapanması için komite kurulduğu ve toplantılar yapıldığı söylenmişti.

http://www.haber10.com/haber/584508/#.VM-NgLccRPM

İmamhatip kapatacakmış kefereler. Tabi tabi özerklik ilan edin öyle kaldırın. Etek giymeye bile fırsatınız olmayacak kaçarken.
 
Üst