Devlet nerde.

krpnr

Paylaşımcı
carkifelek_1721_manset.jpg

Dün akşam kanallar arasında sörf diyeyim gezinirken. (Malum gezmekten başka birşey yapamıyoruz izleyecek program yok En son bir İnşaatın sınırları diye bir belgesel bulduk ta onuizledik) Kanal1 e gözüm takıldı. Mehmet Ali habire sayıyor. Bana kurşun sıkıldı devlet hala bulamadı. Polislere falan atıyor. Ben diyor kumar oynarken yakalandım diye tüm dünyaya duyurdular ama bana kurşun sıkan kişi 4 yıldır ortalıkta yok falan filan veryansın. Be adam yakalanamayabilir. Polis herkesin içinde değilki. Ayrıyyeten senin yaptığın onlar sana kurşun sıkanı yakalayamadıkları için kumar oynamanı mübah mı kılacakta onun reklamını yapmaktasın. Akşam sinirlendim. Tabi para ile geldiği belli olan seyirciler de hurraaa alkışlar falan. Mehmet Ali Gürledikçe onlarda desteklerini esirmememekteler. Tamam yakalanamamış olabilirler seni öldürmek isteyenler. Ama bunu başka bir suçunla karşılaştıramazsın. Bu ülkede senden daha önemli nice canlar yandı katilleri bulunamadı. Dua et de sana birşey olmadı. Demek istediğim sen suç olan birşey yapmaktasın ve bunu değişik bir yöntemle baskı kurarak başka yönlere çekmeye çalışmaktasın. YAPAMAZSIN kardeşim. Senin yaptığın suç ve bu suçu seni öldürmeye teşebbüs edipte yakalayayamayan polisler üzerinde baskı kurmaya çalışamazsın.

Neyse anlatmaya çalıştım ama ne kadar başarılı oldum bilemiyorum. Moralim biraz bozuk. Adam resmen ne biçim ülke diye bağırıyor. Beğenmiyorsan defolup gidersin. Kumar makinelerinle.

tövbe tövbe

Meryem

Komplike
Bu herif Esad Erbili hazretlerinin soyundan geliyormuş... Gönüller sultanının sülbünden kumarbazda çıkabiliyormış demek! :) Bu ona maledilebilir mi peki? Asla...! O yine bizim kalbimizin derinlerinde yaşıyor...

Anlattığınız olaya değinmek gerekirse, suçluluk psikolojisiyle söylenmiştir sanırım. Yemediği halt kalmayıp, başkalarının hatalarını açık ederek rahatlamaya çalışan tipler vardır ya, bu da onlardan! Dikkati başka yere çekip kumarbazlığını kapatacak güya! Herkes yer ama biz yemeyiz elh.

(Bu arada aynı anda "İnşaatın Sınırları"nı seyretmişiz...) :)

krpnr

Paylaşımcı
:eek:fftp: büyük makineler de dehşetti demi :eek:fftp: