Desteğe İhtiyacım Var ...

• Konbuyu başlatan bloodless
  • Başlangıç tarihi
B

bloodless

Guest
:confused1[1]: arkadaslar konuyu yanlış yerde actıysam özür dilerim ama Ruhul Furkan la ilgili bi şey bu. sizlerden bi şey istiyorum ve bu benim için çok önemli. bana dini bilgilerle destek veren biri olursa ve ruhul furkan kitabım var elimde ama birlikte okumak yada konular üzerinde tartışmak daha farklı. bana anlayarak okumamı saglayacak ve bilinçlendirecek birileri varsa içinizde lütfen benimle [email protected] adresinden irtibata gecin. belki komik yada sacma gelebilir ama konuştuktan sonra anlarsınız umarım beni oyle umid ediyorum. daha önceden dini egitimler almıştım ben ve gittigim yerde ruhul furkan okunuyordu derslerde işleniyordu. o kitaptan aldıgım hazzı başka bi yerden alamam. lütfen o cemiyetten birilerini bulmuşken kaçırmama izin vermeyin. dalga gecmek için msne eklemeyin lütfen dedigim gibi sacma bulabilirsiniz ama ben ciddiyim. eger sohbetler yapılıorsa dinlemek için aralarına da katılabilirim. ekleyecek kişiler varsa bana konu hakkında bilgi amaçlı mail atarlarsa sevinirim.biliyorsunuz durduk yerde de ekliyorlar adreslerimizi ve ben bilmediklerimi engelliyorum. şimdiden teşekküredrim

B

bloodless

Guest
:confused1[1]: arkadaslar konuyu yanlış yerde actıysam özür dilerim ama Ruhul Furkan la ilgili bi şey bu. sizlerden bi şey istiyorum ve bu benim için çok önemli. bana dini bilgilerle destek veren biri olursa ve ruhul furkan kitabım var elimde ama birlikte okumak yada konular üzerinde tartışmak daha farklı. bana anlayarak okumamı saglayacak ve bilinçlendirecek birileri varsa içinizde lütfen benimle [email protected] adresinden irtibata gecin. belki komik yada sacma gelebilir ama konuştuktan sonra anlarsınız umarım beni oyle umid ediyorum. daha önceden dini egitimler almıştım ben ve gittigim yerde ruhul furkan okunuyordu derslerde işleniyordu. o kitaptan aldıgım hazzı başka bi yerden alamam. lütfen o cemiyetten birilerini bulmuşken kaçırmama izin vermeyin. dalga gecmek için msne eklemeyin lütfen dedigim gibi sacma bulabilirsiniz ama ben ciddiyim. eger sohbetler yapılıorsa dinlemek için aralarına da katılabilirim. ekleyecek kişiler varsa bana konu hakkında bilgi amaçlı mail atarlarsa sevinirim.biliyorsunuz durduk yerde de ekliyorlar adreslerimizi ve ben bilmediklerimi engelliyorum. şimdiden teşekküredrim

ARKADASLAR BRAVO HEPINIZE; TEK TEK ALKIŞLIYORUM.... ahkam kesmeyı çok ıyı bılıyosunuz dın hakkında ama hepsı safsata ıste gordum ben cok ıyı bı sekılde. yardımcı olabiliyormussunuz hiç bir konuda. burda kaç kişiye din hakkında sorular sordum yardım istedim meraklarım oldu yorumlar yaptım ama sadece bir kişiden ses çıktı çok saolsun ismini vermek istemiyorum o üyenizin ama hiç biriniz işe yaramıyorsunuz. ancak bi grup yapmıssınız kendinize şiirler ilahiler yok canım kardeşimle s.a lar la başlayan mesajlar yollayabiliyosunuz. böyle giderse birbirinizi sözüm ona aydınlatmalarınızdan başka kimseye yararınız olmayacak. etrafa bi bakın diyorum .... ama bizleri toplumdan dıslıyosunuz ya merak etmeyin bizde hepinizi dıslıyoruz bu kadar bagnaz yobaz at gözlüğü takmış bi takımsınız. helal olsun 35 kişi okumuş ama bi kişi arkadasım hayırdır öğrenmek istedigin konu nedir bana sor belki yardımcı olurum dememiş. sitenizde mutlu mesut saatler gecirmenizi dilerim NE KADAR BOŞ Bİ SİTE OLDUGUNU SİZLER GİBİ BOŞ İNSANLARIN NEDEN BURDA OLDUGUNDAN ANLADIM HADİ EYWALLAH