Deniz Baykal ile Nesrin Baytok'un videosu (tüm gelişmeler burada)

manifesto

Yasaklı
Arkadaşlar bugünden beri çok büyük bir gerginlik var
Olay HABERVAKTİM ile patlak verdi

Deniz Baykal'ın Nesrin Boytok ile olan gizli kamera yatak odası görüntüleri metacafe ye düştü
Ardından habervaktim bu görüntüleri haber yaptı
Çok geçmedi METACAFE kapatıldı
Habervaktim de videoyu sitesinden kaldırdı

İnanılmaz ama tıklayın

:yn: Forumda her ne amaçla olursa olsun ahlaki olmayan nitelikteki video paylaşımları yasaktır

Gök-Han

Ordinaryus
Web sitesi
gokhanyavuz.blogcu.com
Öncelikle , böyle gayr-î ahlâki bir videoyu kaldırdığınız için yönetime teşekkürler . Buradan sn manifestoyu kınadığımız mânası da çıkmasın sakın ola .
Böyle bir kepazeliğe bakalım ne şekilde bir savunma (!) yapılacak ?

Mahpeyker

Kıdemli Üye
katılıyorum GökHan kardesime

SeNoL

MUEYABYA
Her kim olursa olsun, hatasını, açığını aramak, ifşa etmek hiç hoş değil. Konuşulacak başka şey mi yok.

manifesto

Yasaklı
Hatasını ifşaa etmek değil
Bakış açısı şenol hocam
Eğer doğru ise bu çok şeyleri değiştirir
görüntüleri paylaşmam rahatsızlık uyandırmış haklı olarak
ama bu haberi yapan ben değilim
habervaktim videoyu yayımladı
Ben önemli görüyorum
hatta örtbas etmek değil daha fazla insana ulaştırmak gerekli

Çıplaklar oteli ne olan ilgi Baykal'ın bu görüntülerine de olmalı en azından

ıtri

Üye
Sizin haberi paylaşmanız normal, ama yönetimin kaldırması daha normal. Yayın kıstaslarına uymuyordur.

Öte yandan "Şenol" beye katılmıyorum. Evet bu görüntüleri ilk çekip paylaşıma veren ahlaksızlık etmiş ama ondan sonrası artık açık aramak falan değil. Toplumun önünde olan kişiler yaptıklarına, konuşmalarına ( buradanda anlıyoruz ki) hele hele ahlaklarına çok dikkat etmeleri gerekiyor. Şimdi artık bütün Türkiye sorması gerekir: Biz böyle bir siyasetçi iztiyormuyuz? Hele hele böyle bir siyasetçinin Türkiye'yi yönetmesini istiyormuyuz? ( parti tassubunda olanlar konunun dışındadır.)

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
Başbakanımız ve cumhurbaşkanımızın bu konuyla ilgili tutumlarını çok beğendiğim gerçekten...çok ayıp şeyler bunlar...

Serare

Profesör
Yabancı devletlerin, Avrupa devletlerinin başkanlarının, mafya babası gibi liderlerinin, gencecik kızlarla, kadınlarla olan skandallarını haberlerde her duyduğumda, gördüğümde aklıma bizim devletimizin başkanları (Sevgili Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız) gelir ve hep ne kadar güzel, temiz insanlar olduklarını düşünür, söylerdim; söylüyorum da.

Bu kaset sahte mi, gerçek mi bilmem ama onların, öyle insanların ahlak anlayışına ters düştüğünü sanmıyorum. Bu ülkenin Başbakanı ve Cumhurbaşkanının gerçekten ne kadar temiz insanlar olduğuna tüm kalbimle inanıyorum.

Böyle insanlar pek az dünyada.

Sevgiler.

Serare

Profesör
Başbakanımız ve cumhurbaşkanımızın bu konuyla ilgili tutumlarını çok beğendiğim gerçekten...çok ayıp şeyler bunlar...

Yabancı devletlerin, Avrupa devletlerinin başkanlarının, mafya babası gibi liderlerinin, gencecik kızlarla, kadınlarla olan skandallarını haberlerde her duyduğumda, gördüğümde aklıma bizim devletimizin başkanları (Sevgili Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız) gelir ve hep ne kadar güzel, temiz insanlar olduklarını düşünür, söylerdim; söylüyorum da.

Bu kaset sahte mi, gerçek mi bilmem ama onların, öyle insanların ahlak anlayışına ters düştüğünü sanmıyorum. Bu ülkenin Başbakanı ve Cumhurbaşkanının gerçekten ne kadar temiz insanlar olduğuna tüm kalbimle inanıyorum.

Böyle insanlar pek az dünyada.

Sevgiler.
Bir kaç söz daha eklemek istedim...

Dünden beri internet başında değildim, hiçbir görüntüyü izlemedim, izlesem belki daha net bir fikre sahip olabilirdim.

İktidar olmak, güç sahibi olmak gerçekten her kimsenin kolayına taşıyabileceği bir yer, bir sorumluluk değil, insanlar çoğu zaman zaaflarının, hırslarının esiri olurlar. O yüzden Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımız gibi kimselerin pek az olduğunu belirttim. Bilirsiniz Tayyip Erdoğan yasaklıyken Abdullah Gül onun yerine Başbakanlığı yapıyordu da, kendisine görevi ile sorulduğunda ''burası benim yerim değil, bana emanet, asıl sahibi (Başbakanımız) Tayyip Erdoğan'dır'' diyordu ya, işte bu ve benzeri hareketleri, koltuk hırslarının olmaması, her ikisinin de insaniyeti, kendileri için değil, milleti için çalışıyor olmaları beni kendilerine hayran bırakan ve sevgi duymama neden olan.

Bu çok önemli; hırsın öne geçmemesi; hırs en büyük zaaflardandır çünkü.
Hele de o konumdakiler için.

Allah şaşırtmasın.

Sevgiler.

TakVa

Ordinaryus
Hatasını ifşaa etmek değil
Bakış açısı şenol hocam
Eğer doğru ise bu çok şeyleri değiştirir
görüntüleri paylaşmam rahatsızlık uyandırmış haklı olarak
ama bu haberi yapan ben değilim
habervaktim videoyu yayımladı
Ben önemli görüyorum
hatta örtbas etmek değil daha fazla insana ulaştırmak gerekli

Çıplaklar oteli ne olan ilgi Baykal'ın bu görüntülerine de olmalı en azından

Manifestoya katılıyorum. En önemli konuları mahkemelere taşıyan, yandaşlarıyla birlikte millete huzur vermeyenleri Allah rezil etsin. Dualarımız kabul oluyor çok şükür.

Nice mazlumların ahı var bu olanlarda. Daha durun bakalım. Yaradanın bu tokadı bu zihniyete az gelir. Ama yaradan şiddetini artırır, bekliyor ve umud ediyoruz. Onların anlayacağı dilden ver cezayı rabbim.

Bir başkası yapsa şok şok ekranlar şoklanırdı.

Yandaşlar örtbas etme derdine düşmüşler.

Baykal efendi derhal istifaya davet ederdi başkası olsaydı.

.::zeynep::.

{MİLLİ GÖRÜŞ}
Manifestoya katılıyorum. En önemli konuları mahkemelere taşıyan, yandaşlarıyla birlikte millete huzur vermeyenleri Allah rezil etsin. Dualarımız kabul oluyor çok şükür.

Nice mazlumların ahı var bu olanlarda. Daha durun bakalım. Yaradanın bu tokadı bu zihniyete az gelir. Ama yaradan şiddetini artırır, bekliyor ve umud ediyoruz. Onların anlayacağı dilden ver cezayı rabbim.

Bir başkası yapsa şok şok ekranlar şoklanırdı.

Yandaşlar örtbas etme derdine düşmüşler.

Baykal efendi derhal istifaya davet ederdi başkası olsaydı.

ve artı

hiç bir yalanlama gelmedi....

Serare

Profesör
Konuya bir yorum yapmış bulundum devamını getireyim.

Görüntüleri izledim düşündüklerim gerçek diyebilirim. İnternette biraz dolaştım, birkaç yazı okudum. Yalnızca bir beraberlik olsa kimseyi ilgilendirmezdi, ilgilendirmez diyebilirdik belki ama iş bundan da öte. Bu kişinin beraber olduğu kimsenin, partinin yüksek yerlerine getirilmesi ve kocasına kazandırılan ihaleler gibi.

İşe yaramaz kişilerin bu şekilde bir yerlere gelmesi, getirilmesi ve milletin, devletin geleceği ile oynanması.

Sevgiler.

TakVa

Ordinaryus
Konuya bir yorum yapmış bulundum devamını getireyim.

Görüntüleri izledim düşündüklerim gerçek diyebilirim. İnternette biraz dolaştım, birkaç yazı okudum. Yalnızca bir beraberlik olsa kimseyi ilgilendirmezdi, ilgilendirmez diyebilirdik belki ama iş bundan da öte. Bu kişinin beraber olduğu kimsenin, partinin yüksek yerlerine getirilmesi ve kocasına kazandırılan ihaleler gibi.

İşe yaramaz kişilerin bu şekilde bir yerlere gelmesi, getirilmesi ve milletin, devletin geleceği ile oynanması.

Sevgiler.

Birde ihalemi kazanmış kocası. EE büyüklerimiz hep derdi kominist zihniyette her şey ortak diye, hatta eşler bile.

İrtica geliyor diye boşuna bağırmıyor bu zihniyet .

Dindarlar önemli yerlere gelir ve rol model olur,toplum ahlaken peygamberimizin yolunda gitmeye kalkarsa, bu ahlaksızların yaşadığı gayrimeşru yaşam tarzına millet nedamet duyar, dışlanırlar.

Temsil ettikleri zihniyet, toplumda kendi gibi olanların sayısını artırdıkça millet bunu kanıksar, hızrsız, arsız, çete ortalıkta kol gezer. Yapılanların hesabı bile sorulmaz.

Kurban olayım teknolojiye, foyalarının ortaya çıkması 40 günü bulmuyor.

TakVa

Ordinaryus
Post-Baykal dönemi mi inşa ediliyor

DERYA SAZAK

"... Ankara kulislerinde de, AKP karşısında bir iktidar seçeneği oluşturmak üzere planlanmış bir ‘operasyon'dan söz ediliyor.
Baykal, Ergenekon'a, darbe planlarına inanmıyordu, suikast iddialarını hafife alıyordu ama ‘AKP'yi bitirme planı'na benzer bir darbeyle şimdi kendisi karşı karşıya. Kaseti ortaya atanların CHP kurultayına dönük bir zamanlama yaptıkları çok açık.

Ankara'da konuşulan senaryo şudur:

“Baykal kaldıkça AKP'ye alternatif çıkmıyor. Baykal giderse Erdoğan da gider! Ancak CHP'deki değişim, AKP'yi iktidardan eder. Kaset, Baykal'ı bitirme planıdır. Muhtemelen arkası gelecek ve Deniz Bey'i istifaya mecbur bırakacaklar.”
Post-Baykal dönemi mi inşa ediliyor?!"

ERGUN BABAHAN

"... Peki neden sistem iktidara karşı en büyük silahı olan partinin, kendisini her koşulda koruyan liderini bir anda satıyor?
Neden defterini dürüp kapı önüne koymak istiyor.
Çünkü Sayın Deniz Baykal'da vücut vuran Kemalist çizginin yolun sonuna geldiğini görüyor.

Bu çizgi İzmir, İstanbul'un laikçi semtleri, Ege kıyıları, Antalya derken yüzde 20'nin üstüne çıkamıyor.

Bu çizginin önce yumuşatılması, sonra kırılması gerekiyor.
Kürtlere özerklik tanınacaksa, biz tanırız mantığı.
Bunun için ilk hedef, Baykal'ın tasfiye edilmesi.
Bugünkü Siyasi Partiler Yasası da, partilerin yapısı da, eğer ebleh değilse, parti başkanının kongre kaybetmesini imkansız hale getiriyor.
Medyada istediğiniz kadar çakın, genel başkanı okurlarınız değil, delegeler belirliyor.

Onun için özel hayatın dokunulmazlığı, özel hayata saygı geyiklerine inanmayın.
Baykal haberini büyüten gazetelerdeki istifa çağrılarına kulak kesilin.
Kimin bundan sonra ne yazacağına dikkat edin.
Şimdi F Tipi, cemaat, polis teşkilatı çekti sızdırdı geyikleri de artacak.
İnanmayın.
Bu olayın tezgahcısı ile Ali Kalkancı olayının tezgahcısı aynıdır.
Ali Kalkancı'yı ve onun üzerinden hükümeti hedef alan kimler idiyse, o tezgaha hangi medya destek olduysa, bugün de değişen bir şey yoktur.

Bu kirli, iğrenç bir tezgahtır.
Tezgahın düzenleyicileri, pazarlayıcıları ortadadır.
Zanlı aramayın, mürekkep izleri ellerinde.

Osman Can'a yapılanın benzeridir Sayın Baykal'a yapılan muamele.
Bir kısım medya, ıslak imzaya gösterdiği özenin onda birini bu kasete göstermemiş ve doğru ilan etmişse bir nedeni vardır.
Bu neden yukarıda da belirttiğim gibi, Baykal'ın AK Parti'nin yolunu kesmek de yetersiz görülmesidir.

AK Parti'nin parayla yapılmışlar dışındaki anketlerde yüzde 40'lar seviyesinde görünmesi, belli merkezlerde panik havası yaratmış.
Bu çok açık.

İktidarı biçimlendiremiyoruz, bari muhalefeti biçimlendirelim anlayışı hakim olmuş.

Bu seçim öncesi Baykal gider, Kemal Kılıçdaroğlu gelir, CHP yüzde 30'lara tırmanır ve bir CHP-MHP koalisyonu kurulur hesabı açık şekide görülüyor."

SONSAYFA

oguz

Yeni
manifesto çok şanslı böyle bir videoyu ben haber olarak dahi versem her halde en çok eleştiriyi ben alırdım .
şimdi varmı bilmiyorum eskiden ülkemizi ziyarete gelen devlet adamı (konuklara ) kadın ikram edilirmiş hep duyardık .
dikkat ederseniz haberlerde bu videodan söz edilmezken ,sözde baykala suikast planlarından söz etmeye başladılar
anlayacağınız birileri bu olayı unutturmak baykalı kurtarmak istiyor .
millet olarak baykaldan artık bıktık ,yeni anayasada parti genel başkanları ile ilgili yeni düzenlemeler yapılırsa
iki dönemden fazla başbakanlık yapmak yasaklanırsa bu yasaya bende evet diyeceğim ...

manifesto

Yasaklı
Şansla ilgisi yok oğuz
Deniz Baykal meselesi özel yada mahrem bir mesele değil
Meslek içi ilişki
Aile dıramı
Zaten görüntüleri Nesrin Boytok un eşi çekmiş muhtemelen
Ama zamanı gelince Baykal'ı bitirmek için kullanıldı

Bu saatten sonra Baykal ın CHP ile ilişkisi kalmamıştır
Şimdi denildiği gibi muhalefeti şekillendiriyorlar
AKP ye alternatif olabilmek için

Ne sebeple olursa olsun bu görüntülerin çıkmasına sevindim
Şimdi özel hayat diyenler dün kameralar ile müslüm gündüz ün yatak odasına dalmamışmıydı...

reis

Kıdemli Üye
Bir kere görüntüler ortada henüz Ak parti yokken çekilmiş. Bu ayın sonunda da CHP kurultayı var.
Dışarıdan destekli CHP ve Baykal'ı bitirerek Sarıgül'ün önünü açma ve Ak parti'nin karşısına güçlü bir alternatif çıkarma planı devreye sokuldu.
Sarıgül yeteri kadar alternatif olunca Ak parti'nin icabına bakmaya gelecek sıra...

bakış

Kıdemli Üye
Seçim arefesindeyiz ve halkı yönlendirme çalışmalarının başladığını hayretle izliyoruz.Sarıgülün 20 civarında uluslararası danışmanıyla yola çıktığını,şuanda vitrinde durduğunu,halkın beğenip beğenmemesiyle birlikte harekete geçileceğini biliyoruz.Bu kasedle şer güçler,sarıgülün tutup tutmayacağını bir nebze olsun anlayacaklardır.Yani bu sarıgül için yapılan bir deneydir.

peki kasedle sarıgülün bir alakası yokken nasıl oluyorda böyle bir alaka kuruyoruz.onuda sağolsun önder sav'dan anlıyoruz,Sarıgülü sözde süikastçi diye hedef göstererek kased olayıylada ilişkilendirmiştir.
yani olaylara birazda kafa karışıklığı eklendiği için bunun bir plan proje olduğu her halinden bellidir.Çünkü şer güçler halk üzerine kafa karışıklığı bonusunu her zaman kullanmışlardır.

ummuhan

Kıdemli Üye
Baykal'a 'Ali Kalkancı' tezgahı mı?

Baykal'a 'Ali Kalkancı' tezgahı mı?

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a ait olduğu belirtilen görüntünün internet üzerinden yayınlamasının yankıları sürerken Milliyet Gazetesi yazarı Fikret Bila, Baykal'ın istifa eğiliminde olmadığını yazdı. Bila, CHP'de hakim kanının basına sızan kasetin muhaliflerin işi olmadığı belirtirken, Star Gazetesi yazarı Ergun Babahan ise ''Bu operasyonun tek adı vardır, Deniz Baykal'a Ali Kalkancı muamelesi yapmak'' diyerek, Ergenekon'a dikkat çekti.

Milliyet Gazetesi yazarı Fikret Bila, CHP lideri Baykal ile yaptığı görüşmeyi köşesine taşıdı.

Baykal'ın istifa eğiliminde olmadığını söyleyen Bila'nın yazısında,''Yaklaşan CHP kurultayı da anımsatılarak, Baykal'ın istifa etmesi gerektiği yorumları yapıldı. İstifa çağrısı yapan yazarlar oldu. Baykal cephesinde durum nedir? Bu iddialara ve çağrılara nasıl bakıyor? İstifa etmesi söz konusu olabilir mi? Baykal'la yaptığım konuşmadan edindiğim izlenim, istifa eğilimi taşımadığı yönünde. CHP, görüntüler üzerinde teknik bir inceleme yaptırıyor. CHP merkez yönetiminde, ortaya atılan iddiaların Baykal'ı istifaya zorlamak ve tasfiye etmek amacına yönelik olduğu düşüncesi hâkim'' dedi.

Baykal kurultay konuşmasına hazırlanıyor

'Baykal'da ve CHP Genel Merkezi'nde hakim olan bir kanı da, bu iddiaların parti içi veya dışındaki muhaliflerin işi olmadığı. CHP'yi ve CHP'lilerin dışında, onu aşan bir girişimin söz konusu olabileceği kanaati var'' diyen Bila, CHP liderinin, kurultay hazırlıklarını yakından takip ettiği ve konuşması üzerinde çalıştığını söyledi.

'Baykal'a Ali Kalkancı muamelesi'

Star Gazetesi yazarı Ergun Babahan'ın yazısında ise ''CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, dün sabah gazeteleri alıp birinci sayfalarına baktığında, kendisine bu kirli tezgahı kimin kurduğunu anlamıştır'' yorumu dikkat çekti.

'Bu operasyonun tek adı vardır, Deniz Baykal'a Ali Kalkancı muamelesi yapmak'' diyen Babahan, Baykal'ın tasfiye edilmek istendiğini belirtti.

Babahan şunları söyledi: 'Baykal haberini büyüten gazetelerdeki istifa çağrılarına kulak kesilin. Kimin bundan sonra ne yazacağına dikkat edin.

Şimdi F Tipi, cemaat, polis teşkilatı çekti sızdırdı geyikleri de artacak.

İnanmayın.

Bu olayın tezgahçısı ile Ali Kalkancı olayının tezgahçısı aynıdır.

Ali Kalkancı'yı ve onun üzerinden hükümeti hedef alan kimler idiyse, o tezgaha hangi medya destek olduysa, bugün de değişen bir şey yoktur.''

Gundem onlıne

ibrahimi

Has Uşak
Deniz Baykal İstifa Etti

Best fmde dinlediğim kadarıyla açıklama yapmış ve istifa etmiş.