Delilikse Seni Sevmek Ben Hiç Akıllanmıyacağım!!!

ecem3334

Üye
Web sitesi
www.raporfm.com
Delilikse seni sevmek ben hiç akıllanmayacağım,yalnızlığımın en sonunda umutlarımın zamana takıldığı sonsuz bir dakikadayım!!!!Zaman durdu bu diyarda,saniyeler dakikalarla küsüştü.Her şey karmakarışık tıpkı senin gibi...İçimdeki kördüğüm büyüdükçe ümitlerim de gelmez oldu.Günler de düşman zaten…Senden haber çıkmayınca geçmiyorlar.Sana mı küsmeli,sensizliğe mi?!!!Senleyken de değil mi sensizlik?!!!Ne kadar zor biliyor musun bu acı,bu anlamsız savaş!!!!Sonsuz acılarla yapayalnız savaşmak ve aldığın yaraları tek başına sarmaya çabalamak..Yeniden gururuna yenik düşmek!!!!Evet yine yenik düştüm gururuma.Hani artık sana yazmayacaktım ya yalandı.Bak yine yazıyorum sana!!!Duymasan da hiç bir zaman okumasan da,sana yazıyorum,seni yazıyorum.Seni unutamadığımı şu karanlık duvarlara haykırmak,ağlayarak gözlerine dokunmak istiyorum.Yüreğine yüreğimi koymak ve hep orda kalmak istiyorum…Seninle kaybolmayı bekliyorum sensizliğimin karanlığın da,kör olmaksa seninle olmak,ben körüm Aşkım ”KÖRÜM”…Zaten görmeden,göremeden yaşatmadım mı bu deli sevdayı????Bana Deli’sin diyorlar,varsın desinler!!!!Zaten bu kördüğümü bile bile yaşamak delilik değil mi?Karşılıksız sevmek,bunca acıya “HOŞ GELDİN” demek delilik değil mi?Eğer gerçekten sevmek,içinde öldürmeden yıllarca sevdanı büyütmek delilikse evet ben Deli’yim!!Hem de ZIRDELİYİM!!!!Sevdalarını hiçe sayıp hızla tüketenler akıllıysa eğer bırak boş ver ben akıllı olmak istemiyorum.Hayır hayır istemiyorum.delilikse seni sevmek ben hiç akıllanmayacağım!!!!Günler aylarla,saniyeler dakikalarla barışana dek seni bekleyeceğim!!Deli sevdan……..

........................DELİ SEVDAN...................

zelal

Asistan
güzel bir yazı sizmi yazdınız acaba?