Değme gönül dilime, ne olur söylenme!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiç uyumuyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umut içinde yoğrulup, sabrın susuz bırakan, sineyi yakan acısıyla susuyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye bir hicran yolculuğuna çıkıyorum, bahtın insicamında sükutu yudumluyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yoksa mağdur olan, kalbi perişanlık yaşayan, ruh yetisinden korkan mı oluyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden korkuyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umutlarım ufkumu aydınlatmıyor, yüreğim niye hüzünle bir müsavilik yaşıyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zihnim, izanıma geçit vermiyor, vefasızlık neden bu kadar sineme acıyı ekiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gün biyiyor, gecenin zemheri yaşatan üşütmeleri başlıyor, niye içim hala acıyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yüreğimden ümit çıkmıyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şevk halime ne kadar yabancı geliyor, bir sevinçle ruhuma geçit bahşetmiyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yollar nazar ettikçe ,içime hasret sızısını bırakıyor, neden sinemden yaş dökülüyor[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gönlüm sessizlik içinde burukluğa adımlıyor, gün açmaya başlıyor ümit durmuyor[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Herzaman bekleyeceksem[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umudun letafetinde yeşermek için gül-i nihal için yüreğimi hasretmeyi bileceksem[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İlim ve irfan için aklımı bir muvazene içinde hakikatin rahlesine aşkla vereceksem[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Umutlanmalıyım, öteyi ruhun sevdalaşan ummanında yaşamalıyım, ayılmalıyım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ser verip sırrını ifşa etme[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne derleri ve hatta bahaneleri, bir önyargı içinde nefeslenmeyi sevgiyle birleştirme[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hal dilinde rafine olmakyı, ruhun ve gönlün sedasında aşkı muhabbeti anmayı dile[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şekliyeti asla önceleme, bir cazibe merkezi olmak için nefesini hasretme, aşkla iste[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]

MAV!M

muamma
Ser verip sırrını ifşa etme
Ne derleri ve hatta bahaneleri, bir önyargı içinde nefeslenmeyi sevgiyle birleştirme
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hal dilinde rafine olmakyı, ruhun ve gönlün sedasında aşkı muhabbeti anmayı dile

[FONT=Palatino Linotype, serif]Şekliyeti asla önceleme, bir cazibe merkezi olmak için nefesini hasretme, aşkla iste[/FONT]

ne zamandr duymak isteyipte kelime kalıbına dökemediğim buydu işte... eyvallah size:gul[/FONT]

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
Eyvallah efendim...
Sinen-i sürurunuzda demlenen umutlarınız için amin diyorum...
Sağlık ve afiyet dileklerimle gönlünüzün inşiraha gark olmasını niyaz ediyorum...