Deep Web

Kaptan

Mecra Yazarı
s-451b53391b5a230d55050299d517e79710a46316.webp

arkadaslar bu deep wep dedikleri sey nedir, bilen var mi?
dendigi kadar gercekten de kirli islerin döndügü bir ag midir
nasil girilir, girmek suc mudur, tehlikeli midir vs.

s-b0ffb882a6a6991e88c2d9618a164b5748794183.webp

ihvanistanbul

AkhenAton
Tor borwser kullanarak girilir. Bildiğimiz manada site adresleri yoktur. Akla gelebilecek hemen her türlü pisliğin döndüğü yer olmakla birlikte gizli bilgilerin sızdırıldığı yerdirde aynı zamanda.

Yabancı dilim olmadığı için fazla takılamadım.

Hakperest

Kıdemli Üye
hiç girmemekle birlikte edindiğim kanılar şöyle
sıradan insanların uyuşturucu vs pislıklere ulaştığı en sığ yer
bir üst basamakta mafya ve örgütlerin alanı olur
daha dipte devletlerin gizli yapıları vs
daha diplerde the company (siyonıslerin abd yi idare eden derin devleti)
vb şirretler bulunur

yanisi bulaşmamak en iyisi
7 kat cehennem gibi sankim :)

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
Deeb Web'i ben Işid'e benzetiyorum. Ne kadar psikopat varsa orada toplayıp kontrol ediyorlar, hatta kullanıyorlar. Vakia, kriminalite toplumsal bir gerçek. Madem bu engellenemiyor, o halde kontrol altında tutalım ve yönlendirelim, niyetiyle oluşturulmuş bir dünya.. Millet sanıyor ki burda dönen işlerden CIA, MOSSAD falan haberi yok! Hey yavrum heyyy... :D

Girdiğiniz tüm siteleri kayda geçerler. Sonra sizin kimliğinize bakarlar. Eğer algı oluştrumak için geçer akçeli bir kurban iseniz sizi harcarlar. Mesela bir terör olayı olur, sonra sizin üzerinize yıkarlar. Delil olarakta derler ki, zaten bu sitelere falan girmişti!..

Hiç bulaşmayın derim. Merah dahi etmeyin..

Kaptan

Mecra Yazarı
Deeb Web'i ben Işid'e benzetiyorum. Ne kadar psikopat varsa orada toplayıp kontrol ediyorlar, hatta kullanıyorlar. Vakia, kriminalite toplumsal bir gerçek. Madem bu engellenemiyor, o halde kontrol altında tutalım ve yönlendirelim, niyetiyle oluşturulmuş bir dünya.. Millet sanıyor ki burda dönen işlerden CIA, MOSSAD falan haberi yok! Hey yavrum heyyy... :D

Girdiğiniz tüm siteleri kayda geçerler. Sonra sizin kimliğinize bakarlar. Eğer algı oluştrumak için geçer akçeli bir kurban iseniz sizi harcarlar. Mesela bir terör olayı olur, sonra sizin üzerinize yıkarlar. Delil olarakta derler ki, zaten bu sitelere falan girmişti!..

Hiç bulaşmayın derim. Merah dahi etmeyin..

yok daha neler
sen cok eksin filim izliyon galiba

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
@Kaptan, anlatayım:

Bak kardeş, şu tv'lerde çıkan soru sorup parayla telefon edilen yayınları bilirsin. Sordukları sorular çok basittir. Ama gelen telefonlar on binlercedir. Arasıra ekrana bağlarlar. Ne hikmetse bağlananlar hep yanlış cevap verir. Çünkü önceden cevabını sorarlar ve beklemeye alırlar. Yayında da aynısını söyleyeceğini bilirler. Doğru bilenleri yayına almazlar, hatta bekleterek parasını söğüşlerler. Bu neden kaynaklanıyor? Kardeş, salak insanların kendisini herkesten akıllı sanmak gibi bir durumları var.. Ekrana çıkanların verdikleri cevaplar yanlış oldukça arayanların sayısı artar.. Akıllı insan, mütevazi insandır. Genel olarak cevabı çoğunluğun bileceğini bilir ve hiç aramaz.. Dolayısıyla dönen oyunu tahmin edebilir.

Bu Deep Web dedikleri ortamda böyle bir şey işte.. Giriyorsun, kiralık katil ilanları, satılık bazuka, dinamit, silah, el bombası, satılık organlar falan çıkıyor karşına... Yok yaa, bir tek sen mi giriyorsun oraya, bir tek sen mi görüyorsun bu ilanları? :D

Sistem çok basit! Bütün bu ilanların arkasında istihbarat servislerine çalışan insanlar vardır. Kafası karışık ergenlerle diyaloğa giriyorlar. Zaten buraya giren ergenin zeka seviyesi bellidir. İstedikleri gibi manipüle ederler.. Sırf bu değil, aynı zamanda örümcek ağı görevi görüyor. Birçok suç şebekesinin salak ayak takımını kafaya alıp kıymetli bilgiler topluyorlar.

İmaj her şey kaptan, imaj her şey! İmaj oluşturursan açamıyacağın kapı yoktur. Bu yüzden yahudiler reklama çok para harcarlar. Çünkü itibar ve servet imaja akar!..

Adamla muhabbete girersin, seni sevdim falan der.. Seni sevdi ya, bi sırrını verecek artık..:D Atıyorum, mesela der ki, ben çakal karlosun sağ koluydum ama kimseye anlatma!.. :) O sıra sende altta kalmamak için bir şey diyeceksin ya!.. Öyle mii, benim amcamda eroin satıyor! Deme yahu, ne yiğit amcan varmş senin!.. Tabi o sıra herkese nasip olmaz Deep Web'desin ya! Adı üstünde derin adamlarla iletişime geçmişsin, kolay mı!.. :D oho ooyy... Ne güldüm yaa.. Aslında bunu film yapmak lazım..

Kaptan

Mecra Yazarı
@Kaptan, anlatayım:

Adamla muhabbete girersin, seni sevdim falan der.. Seni sevdi ya, bi sırrını verecek artık..:D Atıyorum, mesela der ki, ben çakal karlosun sağ koluydum ama kimseye anlatma!.. :) O sıra sende altta kalmamak için bir şey diyeceksin ya!.. Öyle mii, benim amcamda eroin satıyor! Deme yahu, ne yiğit amcan varmş senin!.. Tabi o sıra herkese nasip olmaz Deep Web'desin ya! Adı üstünde derin adamlarla iletişime geçmişsin, kolay mı!.. :D oho ooyy... Ne güldüm yaa.. Aslında bunu film yapmak lazım..

seker verirlerse sakin kabul etme ...

ilkokul seviyesindekine anlatir gibi
emekliligine 7 yil kalmis birine ne anlatiyon bunlari kardesim

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
seker verirlerse sakin kabul etme ...

ilkokul seviyesindekine anlatir gibi
emekliligine 7 yil kalmis birine ne anlatiyon bunlari kardesim
Aaa, öyle deme! Fadıl Akgündüz'ler, Banker Kastelli'leri unutma! Bunlar masal değil, gerçek! Ben işi biraz karikatürize ettim, gerçekte olan şey çok daha profesyonel boyutlarda hemşerim..

Mesela ben Deep Web'de olsam seni acaip manipüle ederdim. Direk ''tarikatların gerçek yüzü'' diye bir video eklerdim. Göremiyeceğin videolar, resimler üzerinden kanına bi girerdim, oradan hoooop, bi bakmışsın ki birkaç hafta sonra bizimle birlikte iştesin, aştasın.. :)

Mesela:

biz gizli kamerayla tarikatların iç yüzünü açığa çıkartan bir gurubuz. Bizle birlikte Allah rızası için bu şirk yuvalarını deşifre edecek müminlere ihtiyacımız var..:)

Böyle bir teklifi, hem macra tadında bu teklifi sen reddedemezdin!.. Bi bakmışsın ki bizim kaptan gizli kameralarla cemaatler içinde dolaşan bir kişiye dönüşüvermiş.. :D Sonra, tarikatın içinden birine, bu adamda gizli kamera var bu yahudi ajanı, dedimi al sana fitne!.. Bi bakmışsın bizim kaptan manşet olmuş.. Allah korusun..

Kaptan

Mecra Yazarı
Aaa, öyle deme! Fadıl Akgündüz'ler, Banker Kastelli'leri unutma! Bunlar masal değil, gerçek! Ben işi biraz karikatürize ettim, gerçekte olan şey çok daha profesyonel boyutlarda hemşerim..

Mesela ben Deep Web'de olsam seni acaip manipüle ederdim. Direk ''tarikatların gerçek yüzü'' diye bir video eklerdim. Göremiyeceğin videolar, resimler üzerinden kanına bi girerdim, oradan hoooop, bi bakmışsın ki birkaç hafta sonra bizimle birlikte iştesin, aştasın.. :)

kedidir o

kebîkec

İhvan Forum Üye

Mesela:

biz gizli kamerayla tarikatların iç yüzünü açığa çıkartan bir gurubuz. Bizle birlikte Allah rızası için bu şirk yuvalarını deşifre edecek müminlere ihtiyacımız var..:)

Böyle bir teklifi, hem macra tadında bu teklifi sen reddedemezdin!.. Bi bakmışsın ki bizim kaptan gizli kameralarla cemaatler içinde dolaşan bir kişiye dönüşüvermiş.. :D Sonra, tarikatın içinden birine, bu adamda gizli kamera var bu yahudi ajanı, dedimi al sana fitne!.. Bi bakmışsın bizim kaptan manşet olmuş.. Allah korusun..

Evet bence de ağzının suyu akar. :)