dayanabilenler izlesin...

paylaşımın için sağol nehir. Bu slaytı indirebileceğimiz bir adres var mı ya? Eğer yardımcı olursan sevinirim

musyuz

Paylaşımcı
arkadas sagol yaaa bizi aydinlattigin için:( :shake2[1]:

örmck

Üye
yarın elbet bizim elbet bizimdir
gün doğmuş gün batmış,ebed bizimdir....

şemsullah

Asistan
hani nerde akif in tarif ettiği asım ın nesli yazıklar olsun islam alemine .........

MaKBeR

Doçent
burda hiçbirşey yapamadan oturmak kahrediyor beni...

İsr@

hizmet erbabı
Allahım sen herşeyi görensin...
sen herşeyin doğrusunu bilensin....
sen bağışlayıcısın....
sen affedicisin...
kullarını gözetirsin...

sen yardım eyle Muhammet ümmetine....

yusufinur

Üye
Rabbİm Cİhadi Allah Yolunda SavaŞmayi Yolunda Şehadetİ KavuŞmayi Nasİb Etsİn Bana Ve İsteyen Herkese

seyyah_1

Asistan
gercekten dayanmak cok zor zulum kotu ama neden hamasla el fetih birbirini yiyor o geri zekalılar.......

yoldaş01

Üye
sa nehir kardeş:shake2[1]: ... böyle bir videoyu daha öncede izlemiştim. ozaman da çok etkilenmiştim şimdide öyle oldu. müslüman olduğunu söyleyen bizler ve diğerleri böyle bir vahşet karşısında sadece ah vah edip geçiştiriyoruz. Yapmamız gerekeni hiç bir zaman yapmıyoruz. Sadece seyirci kalıp kınıyoruz. :thinking: Bilmiyorum bizler ne zaman kendimize geleceğiz, bilmem insan hakları denilen kurallar ne zaman tüm insanlık için geçerli olcak ve uygulanacak:rtfm[1]: . Ne zaman islam ülkeleri birleşecek ve bu tür olaylara dur diyecek... Kendi menfaatine olunca dünyanın bir ucundan gelip yanıbaşımızda haksızca harp eden ve ''Özgürlük, demokrasi getireceğim'' deyip:nep[1]: katliyam, soykırım, insanlık dışı işkenceler yapan bu insanlara kim nezaman dur diyecek. Arkadaşlar kendimize gelelim hiç bir şeye seyirci kalmayıp gerçek özgürlük, demokrasi ve insan hakları için mücadele edelim... Yeniden Osmanlı Devleti gibi güçlü olalım..
Unutmayalım ki ALLAH (cc) çalışana verir. Dini ırkı ne olursa olsun. Ama hesabınıda soracaktır nerede nasıl kulandın verdiğim nimetleri diy ... Herkesi kendine gelmeye davet ediyorum. Rabimin merhameti ve rahmeti hepimizin üzerine olsun. .... Rabbim bizleri korusun

ozlem_tns

Doçent
ne denebilirki...bu vahşete...sadece artık son bulsun istiyoruz...saol paylaşım için...

SeNoL

MUEYABYA
Kendilerine: "Yeryüzünde fesat çıkarmayın" denildiğinde: "Biz sadece ıslah edicileriz" derler. (Bakara suresi - 11)
Bilin ki; gerçekten, asıl fesatçılar bunlardır, ama şuurunda değildirler. (Bakara Suresi - 12)

Cimen

Üye
ben 2 ay kadar önce önce izlemiştim bunu ne yalan söyliyim bu sefer izleyemedim Rabbim Tüm müslümanları Tün kötülüklerden korusun inş. : (