Davranışlarına Göre Kaç YAŞINDASIN

spesifik

آزادی قید و بند
http://onedio.com/haber/davranislarina-gore-sen-kac-yasindasin--461697

Her Allah'ın gün kazanılması gereken yeni bir savaş senin için. Ne olduğu önemli değil, istediğin şey uğruna bıkmadan yorulmadan sonuna kadar savaşırsın sen. Böyle bir hırs ve enerji var sende. Yeni şeyler ve değişiklikler de müthiş bir heyecan ve merak uyandırıyor sende. Her şeyi denemek, yaşamak istiyorsun. Hayata karşı müthiş bir merakla dolusun. Her yeni güne yeni bir macera gibi başlıyorsun. Kısaca kaç yaşında olursan ol, içindeki çocuk hep Benjamin Button kalacak :)

fakiri

Kıdemli Üye
Evet burada maalesef hep yaşları 25’in üzerinde çoluk-çocuklar var ! Neyazık ki, yaşlarımız ilerliyor da beynimiz ve aklımız sürekli oyunda-oynaşta ve çocuklukta ! Rabbimiz herkese yaşına ve başına göre davranma ve konuşma yetisi nasip etsin…

alı

Yeni
Bende 50 yaşında imişim...

spesifik

آزادی قید و بند
Dede sen bizim fikirlerimizide beğenmiyorsun madem çocuk görüyorsun es geç gitsin..

Takiyüddin

Yasaklı
Nerden bulursunuz bu testleri. Ne alakam varsa şu çıktı bana da:
Sen gerçekten 75 yaşında gibi hareket ediyorsun. Yaşanması gereken her şeyi yaşamış ve artık hayatını bir rutine bağlamışsın. Bu rutini devam ettirmek için de elinden gelen her şeyi yapıyorsun. Hayatı her şeyiyle seviyorsun ayrıca. Karşılaştığın tüm zorlukların üstesinden ustaca gelmişsin ve artık atlatamayacağın hiçbir şey kalmamış. Sağlık da senin birinci önceliğin her zaman. Kısaca ununu elemiş, eleğini de duvara çoktan asmışsın!..

nefahtü

Kıdemli Üye
98 imişim..
bir daha denedim sadece sağlık yerine hiç biri şıkkını seçtim ancak 75 e indim...
siz 50 nasıl çıkıyorsunuz hangi pasta yı seçtiniz çilekliden vazgeçmem.
ha bir de cüzdanı yetkiliye vermiyormusunuz yoksa da 50 çıktınız...

spesifik

آزادی قید و بند
98 imişim..
bir daha denedim sadece sağlık yerine hiç biri şıkkını seçtim ancak 75 e indim...
siz 50 nasıl çıkıyorsunuz hangi pasta yı seçtiniz çilekliden vazgeçmem.
ha bir de cüzdanı yetkiliye vermiyormusunuz yoksa da 50 çıktınız...

Benim ki onüç :)
Çikolatalı güllü pasta var ya ...
yalanıda herkes söylüyor zahar hiç söylemem şıkkı yoktu :p

Hakperest

Kıdemli Üye
Sen 50 yaşındasın!
54f060c08150640225b715da.jpg

Sen kendini çok iyi tanıyorsun gerçekten. İyi ve kötü yönlerinin tam anlamıyla farkındasın; sınırını, potansiyelini, gücünü... hepsini iyi biliyorsun. Yeni şeylere de pek açık değilsin ayrıca; çünkü bunların senin yarattığın rutini bozacağından korkuyorsun. Kariyerin de senin hayatının bir numaralı önceliği. İşin konusunda da iyinin de iyisi olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Kendi işinin tüm ince ayrıntılarını, neyin seni zirveye çıkarıp neyin tepeden düşüreceğini de çok iyi biliyorsun. Sen çok biliyorsun yaa! :)

elbiss

Ordinaryus
Sen 75 yaşındasın!

54f060bb10cdf4f54844bf75.jpg

Sen gerçekten 75 yaşında gibi hareket ediyorsun. Yaşanması gereken her şeyi yaşamış ve artık hayatını bir rutine bağlamışsın. Bu rutini devam ettirmek için de elinden gelen her şeyi yapıyorsun. Hayatı her şeyiyle seviyorsun ayrıca. Karşılaştığın tüm zorlukların üstesinden ustaca gelmişsin ve artık atlatamayacağın hiçbir şey kalmamış. Sağlık da senin birinci önceliğin her zaman. Kısaca ununu elemiş, eleğini de duvara çoktan asmışsın!..
-----------

Hehee :) ben diyordum yaşlanmışım diye harbide ÖYLE çıktı :) yinede bu kadar ömür yaşayabilmişim bu dünyada buda güzel gerçek olmasa bile :) ömür işte neylersin.

ummuhan

Kıdemli Üye
9

54f060b5777e5aa6498f8dea.webp

Bu düna bir oyunsa sende jeton çok, yani artık gerçekten düzenini tam anlamıyla oturtmuşsun: Bu hayatla ilgili bilmediğin şey yok denecek kadar az Bugüne kadar hayattaki her şeyi de tecrübe etmiş, bir şekilde her şeyi yaşamış görmüşsün; o yüzden seni şaşırtan bir şey yok neredeyse. Ailen senin hayatındaki her şeyden çok daha önemli ayrıca. Sevdiklerine o kadar bağlısın ki, onlara sahip olduğun için çok şanslı olduğunu biliyorsun. Sevgi senin hayat felsefen. Bize de dağıt biraz sonsuz sevginden. Ver o mübarek elini öpelim :)

uzAyli

İhvan Forum Üye
Aa dur olmadi ya
Sen 50 yaşındasın!
54f060c08150640225b715da.jpg

Sen kendini çok iyi tanıyorsun gerçekten. İyi ve kötü yönlerinin tam anlamıyla farkındasın; sınırını, potansiyelini, gücünü... hepsini iyi biliyorsun. Yeni şeylere de pek açık değilsin ayrıca; çünkü bunların senin yarattığın rutini bozacağından korkuyorsun. Kariyerin de senin hayatının bir numaralı önceliği. İşin konusunda da iyinin de iyisi olduğunu söylememize gerek yok sanırım. Kendi işinin tüm ince ayrıntılarını, neyin seni zirveye çıkarıp neyin tepeden düşüreceğini de çok iyi biliyorsun. Sen çok biliyorsun yaa! :)

Aha bendedw bu cikti ?

uzAyli

İhvan Forum Üye
Bana 13 yaş muamelesi yapanı fururum ahaha ne güldüm yea

kebîkec

İhvan Forum Üye
2640

Yaşımız yaklaşık doğru. Beni bana tanitti?