Darbeci Mısır müftüsü : Erdoğan Hayat Kadınları Sayesinde İktidara Geldi ( Sisi İçin Ayet Uyduran Kazma ) | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Darbeci Mısır müftüsü : Erdoğan Hayat Kadınları Sayesinde İktidara Geldi ( Sisi İçin Ayet Uyduran Kazma )

Dua Nur

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
29 Nis 2007
Mesajlar
37,459
Puanları
63
Darbeci Mısır müftüsü : Erdoğan Hayat Kadınları Sayesinde İktidara Geldi ( Sisi İçin Ayet Uyduran Kazma )

Sisi darbesine verdiği destekle tanınan eski Mısır müftüsü Ali Cuma, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la ilgili sert ifadeler kullandı.

Türkiye’de kurumsallaşmış bir fuhuş sistemi işliyor! Hatta bu sistemi kontrol eden bayan, her yıl vergi rekortmeni ödülü alabiliyor. Erdoğan ise kimseyi dışlamayalım mantığıyla yaklaşıyor. Erdoğan belediye başkanıyken nasıl oldu da iktidara yükseldi? Fuhuş yapanları bir araya topladı. Kızlara “Ne tür problemleriniz var, söyleyin” dedi. Onlar da insanların bazen kendilerini hor gördüklerini; resmi yetkililerin de işlerini aksattıklarını söylediler. Üç tane belge almak istediklerini ifade ettiler; biri Sağlık Bakanlığı’ndan sağlıklı olduklarına dair, diğeri İçişleri Bakanlığı’ndan çalışma izinlerine dair; öteki ise vergilendirme makamlarınca vergi ödediklerine dair belgelerdi.

Hani o Mısır’a ateş püsküren Erdoğan var ya; işte o, bu kadınlara söz konusu üç belgeyi aynı anda verebilecek bir birim kurdu. Dolayısıyla Erdoğan, bu hayat kadınlarının sevgilisi oldu. Onların her birinin 10-20 tane müşterisi var. Her biri müşterilerine, eğer Erdoğan’a oy vermezseniz bir daha görüşemeyiz dedi ve oy istedi.

Eğer bir ülke fuhuş mekanına dönüşmüşse, eğer bir ülkede fuhuş yaygınlaşmışsa, iktidara yükselebilmelerinin sebebi işte o ahlaksızlığı yapan kadınlardır.

Sonra bana Erdoğan’ın 3 İngiliz ve 7 Alman’ın IŞİD’e katılmasına neden yardımcı olduğunu soruyorsunuz; çünkü Erdoğan ve ülkesi geneleve dönmüş durumda…”

http://www.haber10.com/haber/603860#.VRv-ILccRPM

Kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş, hadi oradan kazma herif. Sen SİSİ için hadis uydurmaya devam et. Sisi'yi bu dünyada uydurduğun hadisler ile cennetlik ilan etmeye devam et.


 
Üst