Darbe mağduru edebiyatı...

alitufan2003

Profesör
Haber kanallarına çıkan çoğu gazeteci ve yazarlar hemen 28 şubat post modern darbesinin ve 27 nisan e-muhtırasının mağduriyetlerini anlatmaya başlıyorlar... ve Türkiyenin bu darbecilerle yüzleşerek, müsebbibi generallerin nasıl yargı önünde hesap verdiğini gerine gerine anlatıyorlar...

İyi de benim gibi sıradan bir vatandaşın bile aklıma gelen şu sorular, bu gazetecilerin neden aklına gelmiyor?

28 şubatın demokrasiye balans ayarı yaptık diyen alevi kökenli generali ÇEVİK BİR ve 27 nisan bildirgesini bizzat ben kaleme aldım diyen YAŞAR BÜYÜKANIT dışarıda... Keyifleri gayet iyi.. Korumalar zırhlı araçlar... Hatta çevik bir, başbakana bir ara özel danışmanlık bile yapmış...

Madem bunlar darbe ise, neden terörle mücadele eden komutanlar ve israilin akdenizdeki tehlike olarak gördüğü deniz kuvvetlerinin başarılı subayları darbecilikten içerideyken, Bunlar dışarıda????

alitufan2003

Profesör
Bak red, benim için siyasetçi "doğru iş yaptığı sürece" muteberdir... Ölçüm islamdır.... İslam dairesinde kalan icraatlara destek, dışına çıktığında eleştirimi yaparım... O nedenle siyasetçiye gönülden bağlanıp yanlışını körü körüne sahiplenmem... Sana da tavsiye ederim..

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bak red, benim için siyasetçi "doğru iş yaptığı sürece" muteberdir... Ölçüm islamdır.... İslam dairesinde kalan icraatlara destek, dışına çıktığında eleştirimi yaparım... O nedenle siyasetçiye gönülden bağlanıp yanlışını körü körüne sahiplenmem... Sana da tavsiye ederim..

Benim yazımı okudun mu? bu yazdıklarınla ne alakası var benim yazımın?

Sen akpye soru sormuyor musun? ben de akplilerin ağzından yazıyorum ve "erbakan yüzündendir" veya "paralelciler yapmıştır" diyorum.

İyi oku.

alitufan2003

Profesör
Yanlış anlamışım... Kusura bakma... Ama cevabım sana olmasa da genele geçerli...
Bir kalpte iki sevgi olmaz... Müslüman kalbini partiye-pırtıya değil hakka bağlayacak...