D-MSN Messenger 1.7.0.6(DMSN hackerlara göre bir msn türüdür.Çok özellikli)

mustafa

Profesör
D-MSN Messenger 1.7.0.6(DMSN hackerlara göre bir msn türüdür.Çok özellikli)

Sizi listesinden silenleri veya listesine kabul etmeyenleri gösterir.
Sizi BLOCK yapanları hiç bir program veya siteye gerek kalmadan kendi menüsünde tarar ve gösterir. +Birisi sizin nickinizi tıkladığı anda ( kim bu diye bile olsa ) yazmadığı halde sayfayı açar ve bu kişi sizin avatar kontrolünüzü yapıyor diye uyarır.
Çoklu adres girişi yapabilirsiniz, mesela aynı anda 10 adresinizi girer ve tek bir Msn üzerinden hepsini kontrol edebilirsiniz, 10 tane Msn Messenger kurulu gibi bu adreslerinizi kullanırsınız.
Offline olarak açılış yaparsınız ve oturum açtığınızda sizi kimse göremez.
Engellediğiniz kişiye isterseniz sanki engellememiş gibi yazabilirsiniz, bu arada karşıda ki kullanıcı sizi OFFLINE olarak görecektir.
Sizinle konuşurken sayfayı kapattığını veya aşağıya indirdiğini görebilirsiniz ve kullanıcı sayfayı tekrar açtığında size haber verir.
Bir çok kişi ile ayrı ayrı Msn sayfasından konuşmak yerine,tüm konuştuklarınızı tek sayfada toplar. Yazışmak için sadece yukarıdan nicki tıklamanız yeterli.(bkz. Mırc )
İisterseniz kullanıcıların AVATAR`larını ( MSN RESMİ ) toplar, resimlerini kayıt eder ve sizin kullanmanızı sağlar.
Size mesaj gönderen kullanıcıya Online olduğunuzda otomatik mesaj yazar,. örnek : Dj Sonsuz şu anda online gibi..
Konuşmaları kayıt eder ve bir başka bilgisayar kullanıcısının okumaması için isterseniz bu konuşma kayıtlarına şifre koyar ( bkz. Plus2)
IP numaralarını gösterir,dosya gönderdiğinizde veya kabul ettiğinizde ip numarasını yine size gösterir.
Günlük tutar,kim ne zaman online oldu,ne zaman size yazdı vs. gibi.
Screen Shot yapar, Masa üstünün veya Msn konuşma anının istediğiniz zaman fotoğrafını çeker.
MSN şekillerini kod kullanmadan seri şekilde yapmanız için yan tarafta pencere açar,bir kere tıklamanız yeterli olacaktır.
Kayıtlarınızı ve alınan dosyaları, sizin haricinizde bilgisayarınızı kullanan kişilerin ulaşamayacağı noktalara atar.
MSN butonlarını değiştirir ( Icons özelliği).
Msn listenizi hafızaya alır, bunu doküman olarak çıkarmanızı sağlar.
Konuşma anında ister Türkçe karakter,ister İngilizce karakter kullanmanızı sağlar.
Bug yapmaz, sizi uğraştırmaz ( Outlook Express açıldığında Msn’ninde otomatik açılması gibi ) Mail Hack Kısmında Geniş Bilgiye Ulaşabilirsiniz...

çok zor oldu yüklemesi ama tamamdır

http://www.hemenpaylas.com/download/720792/dmsn-1706.rar.html

şifre; http://www.ihwanforum.org

İmandanihsana

Doçent
abi ne dıyım ındırıyom dedıklerın varsa tmm dır bu iş allah razı olsun

İmandanihsana

Doçent
abi guzelde bıraz anlatsan nasıl anlıycam benı engellıyenlerı fln anlat programın ozellıklerını nasıl kullancaz :) tabı ıstersen teklıf var ısrar yok yada vazgectım var abı lutfen yaaa

darana

Üye
evet güzel bir tür özeliği çok AMA KULLANMASI BİLMİREZ YARDIMCİ OLSANIZ SEVİNİYEĞ ALLAH JI VE RAZİBI

saide

Asistan
Selam mustafa kardes tavsiye edilen bu dmsn hakkinda aslnda bazi negativ seyler isittim.Pc yi cok kastigi söyleniyor ve kullanimi hic de pratik degilmis.
Ben sahsen kendim denemedim deneyenler olduysa bilgilendirmesini rica ederim..;)
Kalin saglicakla

melde

helina_roje
deneyen arkadaşlar var ama pek memnunlarmı bilemiyorum sormadım hi ben 7,5 den şikayeti değilim :)

İmandanihsana

Doçent
8 in beta sını kullanıyorum gayet ii valla bırde cevrımdısı bıle olsan yazabılıyon harıka bişi cok ısıme yarıyoo valla ;)

özzey

♥özlemzeynep♥
ben kullanmıştım bu programı ama beğenmemiştim fazla, çok karışık gelmişti gri gri, hackerlıklan da anlamam zaten pek...
smilileri göstermiyo, titreşim filan da yok ama yavaşlatmamıştı bilgisayarımı
bi de program başlarken biraz müstehcen bi resim koymuşlardı bekleme penceresine tam soğumuştum programdan, sildim, 3-5 ay olmuştur...

saide

Asistan
helin' Alıntı:
ben kullanmıştım bu programı ama beğenmemiştim fazla, çok karışık gelmişti gri gri, hackerlıklan da anlamam zaten pek...
smilileri göstermiyo, titreşim filan da yok ama yavaşlatmamıştı bilgisayarımı
bi de program başlarken biraz müstehcen bi resim koymuşlardı bekleme penceresine tam soğumuştum programdan, sildim, 3-5 ay olmuştur...

eyvallah helin saolasin

_MeCBuRi_

Asistan
ALLAH razı olsun.paylasım için saolun kardes.
+rep
göklerden mahzene
qolop4444