Custo Pack Tool - Masaüstünüze Yeni Bir Hava Kazandırın... | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Custo Pack Tool - Masaüstünüze Yeni Bir Hava Kazandırın...

YagmuR

Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2006
Mesajlar
2,504
Puanları
0
Yaş
33
Web sitesi
www.gencislam.com
Windows masaüstü görüntüsünden sıkıldınız mı? O zaman, tek bir click ile masaüstünüze yeni bir görünüm kazandıran Custo Pack Tool uygulaması tam size göre.Windows masaüstü görüntüsünü değiştirmeye ne dersiniz. Hem de tek bir tuş’a basarak. Olmaz demeyin. Custo Pack Tool, Windows masaüstü sisteminizi tek bir Mouse tuşuna basarak yeni ve modern bir görünüm kazandırıyor.

Custom Pack Tool’un kullanımı ve kurulumu oldukça basit. Masaüstünü değiştirmek için ilk olarak bir tema seçiyorsunuz. Tema seçildikten sonra da sistemi yeniden başlatıyorsunuzCustom Pack Tool, kendi temanızı yapmanıza da olanak veriyor.


Custom Pack Tool, pencere tasarımını değiştiriyor, Explorer görünümünü, klasörleri ve fare imlecine de müdahale ediyor. Üründe beğendiğimiz bir özellik, hangi değişiklikleri yapacağını size önceden söylemesi.

Tabi bu ürünü kullanmadan önce sistemin bir yedeğini almak oldukça önemli. Çünkü bu uygulama DLL dosyalarını da değiştiriyor. Dolaysıyla herhangi bir sorun olduğunda, sistemi eski haline geri döndürebilirsiniz.


İndirmek için Tıklayın


Bilgi için : Custo Pack Tool

SDN
 
Üst