Çünki: biz PKK yız diyememiş | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Çünki: biz PKK yız diyememiş

ummuhan

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
1 Eyl 2007
Mesajlar
12,943
Puanları
113
PKK sorusunda yüzü kızardıHDP'li vekil Ertuğrul Kürkçü, canlı yayına bağlandığı BBC'de, PKK terörü ile ilgili sorulan sorular yüzünden oldukça zor anlar yaşadı.
Asker, polis ve sivil olmak üzere her gün kalleşçe saldırılar düzenleyen PKK terör örgütü, HDP'li vekiller tarafından bütün çağrılara rağmen bir türlü kınanmadı ve HDP tarafından tepki görmedi.


"PKK'YI NEDEN KINAMIYORSUNUZ"
İngiliz BBC World'un spikeri Zeinab Badawi canlı yayında ağırladığı Ertuğrul Kürkçü'ye,"Hemen her gün terör eylemlerine imza atan ve 23 askeri şehit eden PKK'yı neden kınamadıklarını" sordu.
YÜZÜ KIZARDI, TER DÖKTÜ
Bunun üzerine Ertuğrul Kürkçü, barış sürecinin sekteye uğradığını ve bir an önce devam etmesi gerektiğine yönelik bir açıklama yaptı. Sorusuna cevap alamayan muhabir ısrarla "PKK'yı kınamayacak mısınız" dese de Ertuğrul Kürkçü oralı olmadı. Kürkçü'nün kaçamak cevaplarına dikkat çeken BBC spikeri bunun üzerine "Barış istiyoruz diyorsunuz ama PKK saldırılarını kınamıyorsunuz. Bu şekilde barış mümkün mü" dedi. Ertuğrul Kürkçü, BBC spikerinin zor soruları karşısında kızardı, adeta ter döktü.
 

ummuhan

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
1 Eyl 2007
Mesajlar
12,943
Puanları
113
[video]http://www.ahaber.com.tr/webtv/turkiye/pkk-sorusunda-yuzu-kizardi[/video]
 

garip70

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Katılım
30 Kas 2009
Mesajlar
2,779
Puanları
0
Başka ne olacaktı ki? Bütün dünya biliyor bunları artık. Haram olsun aldıkları maaşlara. Hem de kurşun sıktıkları şehitlerin ailelerinin verdiği vergileri yiyorlar.

Haram olsun. Haram olsun. Haram olsun.

Elbet biz göremesek de boğazlarından fitil fitil gelecektir. Allahu Teala şehitlerinin kanını yerde bırakmayacaktır.

Bu dünyada ülkeyi kana bulayanlar, kanla beslenenler, ahirette rahat edeceklerini mi sanıyorlar? Ahirete inanmıyorlarsa bile öldükleri gün inanırlar.

Hem biz göremesek de görenler takip etsin. Bu adamların ölümleri bile kolay olmayacaktır. Çünkü huzur bozup kanla beslenenler, öncelikle Allahu Teala'ya savaş açmışlardır.

Ben tarafımı belli ediyor ve bu katillere haram olsun diyorum.
 
Üst