Cübbeliden Charlie yorumu...

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Senin sorunu anlıyorum hacı abi ama farkındaysan Cübbeli genel olarak bu fiili işleyenlere çatıyor, orada masum biri öldü diye değil, mes'elenin aslı bu, bu konuyu sadece bahane ediyor.
Açıkca söylediği bu tür işlere kalkışanlar çapulcu selefi takımı demeye getiriyor,
Peki bu hadis ne diye soranlara gene malumu üzere 'kıvır babam kıvır' modunda bir cevap verecektir.

Birbirimizi kandırmayalım kimse aptal değil, ya da karşıdakinden çok akıllıyım sanmasın.

ahmet hocanın çatmasını geç, biizi yapılan fiiller ilgilendiriyor... ahmet hocanın hangi niyet ile söylediği kendisine kalsın...

Kaptan

Mecra Yazarı
Ohoooo... basliklar degisiyor, yazilara mudahale ediliyor...noluyoruz sayin yonetim?

Kurtuluş26

Profesör
Web sitesi
islamikonular.weebly.com
http://www.youtube.com/watch?v=4zQ0Tu3BaT4
Sohbetin sonlarında şu cümleleri söylemiş.

"...Milletden çıt yok.Bir reddiye yapalım,cevap verelim.Bunu duyuralım ulaştıralım.Ya işte oda bir görüş.Sen bir müslüman Allah ve Rasulünü sevenim diyen bir adamsın.Nasıl buna bir görüş diyebilirsin.Nasıl bir görüş olarak kabul edebilirsin.Bu gavurum dese bişey yok.İsterse sövüye sayıyor işte.Onu Allaha havale ediyoz.Ayrı bişey.Ama Müslümanım diyen kişinin bu görüşü nasıl itibara alınabilir.O zaman buna Müslüman dememek lazım.Allah Resulüne hakaret insanı kafir eder."

Peki Cübbeli Ahmet hoca neden münafık kelimesi bile kullanmıyor?Şu şu kimseler münafıktır bunlara uymayın imanını çalmasınlar dedi mi?Şunlar şunlar kuran ve sünnetden küfüre kaydılar dedi mi?
Ömer Öngüt(k.s) hertürlü bölücünün,münafıkların iç yüzünü açıkladı.Halka duyurmaya uğraştı.Hiçbir bölücü,münafık reddiye yazamadı.Mahkemeleride kazanamadı.

Cübbeli Ahmet hocanız halka Hatemi Veliyi açıklasın.38 ciltlik esere neden reddiye yapamadınız bir bir açıklasında halk ne kadar cahil oldunuzu görsün.Gelsin şu organ nakli eserini okusunda bir daha organ nakline caiz diyebiliyor mu?Varsa caizdir diye delilin gel reddiye yaz.Yıllardır yapamadıklarını şimdide yapamazlar.

Bunlar bölücüleri,münafıkları desteklemekten başka ne yaptı?Halkın imanı bir bir çalınırken ne yaptı bunlar?
Binlerce ,milyonlarca dinleyeni vardı hani bu münafıklara,bölücülere karşı ne yaptı?

Fetullah gülen ehli sünnetmiş...Neden halkı kandırdın bak ne imanlar gitti çalındı.O zaman sende mesulsün.

Bunlardan Birkaçı: zamanında cevaplar verdiniz mi?Halkı uyardınız mı?

Yaşar Nuri Öztürk,

Edip Yüksel,

İskender Evrenesoğlu,

Nazmi Sakallıoğlu,

Refet Kayserilioğlu.

AHİR ZAMAN ALİMLERİ

KÜFRÜ HOŞ GÖREN NARCILARIN İÇYÜZÜ

REFAH DİNİ'NE MENSUP MAHMUD EFENDİ'NİN MOLLARINA CEVAPTIR

Dinleri Süleymancılık, İmanları Para, Has Huyları Gasp, Meslekleri de Dilencilik Olan SÜLEYMANCILARIN İÇYÜZÜ
CEMALETTİN KAPLAN VE OĞLUNUN İÇYÜZÜ

lafons7275 Nickli Üyeden Alıntı Öngüt mısıroğlunu izlemiş de öğrenmiş.

Nasıl zanla konuşuyorlar.Nasıl düşmanlık ediyorlar görün.

4440773_orig.jpg

7739407_orig.jpg

HAİN TEZGÂH!
www.hakikat.com/hakikat190.pdf

ihvanistanbul

AkhenAton
Ohoooo... basliklar degisiyor, yazilara mudahale ediliyor...noluyoruz sayin yonetim?

Senin bir yazına ben müdahale ettim ve senide bilgilendirdim abi. Niye müdahale ettiğim de yazıyordu hatırlarsan? Başlığa gelince Abdullah abinin dediği gibi daha iyi olmadı mı ne dersin?

lafons7275

Kıdemli Üye
Allah için, müslüman olarak söyle, başlık böyle daha iyi değilmi..

Senin bir yazına ben müdahale ettim ve senide bilgilendirdim abi. Niye müdahale ettiğim de yazıyordu hatırlarsan? Başlığa gelince Abdullah abinin dediği gibi daha iyi olmadı mı ne dersin?

Ne bu yahu, yetkinizden dolayı millete ne hesap veriyorsunuz, verda gibi "ben yaptım oldu" mantığıyla hareket edin. Bunların istekleri bitmez sonra.