Cübbeli Hoca'dan Hakan Fidan'a Beddua

Dua Nur

Kıdemli Üye
Cübbeli Ahmed Hoca :

Türkiye’nin gizli istihbaratlarını dış servislere vermeye çalışan ve halka zarar veren müsteşarlara karşı hükümet yetkililerini uyandır Ya Rabbi” duasında bulunan Cübbeli Ahmet Hoca, “O ajanların rengini meydana çıkart Ya Rabbi! Ve onları ihraç ettir vazifelerden. Adaylıkları da onlara nasip eyleme Ya Rabbi!” şeklinde de beddua etti.
Cübbeli Ahmet Hoca’nın bu sözleri, Hakan Fidan hakkında daha önce bazı kesimlerce “İran ajanı olduğu” yolunda ortaya atılan iddiaları akla getirdi.

BUNLAR ÖZEL YETİŞTİRİLMİŞ

"Şia içimize girmiş, İran'ın Devrim Muhafızları cirit atıyor Türkiye'de, bütün sırları alıp, istihbaratı çalmışlar" diyen Cübbeli Ahmet Hoca, “Bunlar bize bir şey yapamaz diyorlar, ama adamlar Yemen'de Şia ihtilal yaptı, hükümeti ele geçirdi. Yahu sen ne uyuyorsun Müslüman, bu sahabeyi sevmem diyenlerin hepsinin arkasında İran var. Bunlar özel yetiştirilmiş mamulat ya" diye konuştu.
"Bir süre sonra farkına varmadan bir de bakmışız ki İran'ın eline gemiş Türkiye" diyen Cübeli Ahmet Hoca, Yemen gibi Ehl-i Sünnet'in kalesi gitti, Türkiye'de Yemen’deki kadar alim yok ki. Ama buna rağmen Yemen Şiilerin eline geçti. Haberleri takip etme, dünyada neler oluyor bakma, gizli ajanların farkında olma ondan sonra gelsin devleti çökertsin Şiiler” ifadelerini kullandı.

HAYIRLI MÜSTEŞARLAR NASİP EYLE

Cübbeli Ahmet, “Biz herşeyi takip etmek ve hükümet yetkililerini uyarmak zorundayız” diyerek yaptığı duada kullandığı ifadeler ise dikkat çekti:
“Allah'ım bizi yönetenlere hayırlı müsteşarlar nasip eyle. Bizi yönetenlerin yanında bulunup onları yanlış yönlendirmeye çalışan, onların seslerini kaydetmeye çalışan, onların gizli istihbaratlarını dış servislere vermeye çalışan ve onlara yanlış bilgi ve yönlendirme yaparak halka zarar vermeye çalışan müsteşarlara karşı onları uyandır Ya Rabbi! O ajanların rengini meydana çıkart Ya Rabbi! Ve onları ihraç ettir vazifelerden. Adaylıkları da onlara nasip eyleme Ya Rabbi!”

http://www.internethaber.com/cubbeli-ahmet-hocadan-hakan-fidana-sok-767995h.htm

Hoca kefen pazarından kafanı kaldır da gündemi izle. Ona İrancı diyen Cemaatin PARALELİNDE konuşma.

Dua Nur

Kıdemli Üye
Konuya Yapılan YORUMLAR

• Din adamı, hoca dini konularla ilgilenir. Fikrini söylemek başka bir şey, siyasetçilere laf yetiştirmek başka bir şeydir. Topluma mal olmuş kişilerin sözlerine dikkat etmesi gerekir.
  • ---------------------------------
  • Hoca oturmuş sıcacık mindere Ayar veriyor kendince heryere İşine bak sen devlete karışma Sacmalayıp da paralele çalışma
    Kaset bayağı işe yaramış.
  • --------------------------------
  • hocalıktan başka herşeyden anlıyorlar. anlayın artık kimin adına konuşuyorlar. jetski hastası hocaya bak !istihbaratçımısın istihbarata mı çalışıyorsun ?
  • Bu hocalara ne oluyor bilmem. Cübbeli Hocam. Kur "Cübbeli Partisini" gir siyasete. Siyaset yapan hocalara saygı duymuyorum. Ağırlığını koru hocam. Siyasete girdiğiniz zaman fetvalarınız inandırıcı olmuyor. Herkes kendi işini yapsın.
    ------------------------------------
    hoca elinde delil varmı bu adamın şia olduğuna dair yoksa niye konuşuyorsun paralelciler gibi oldun çıktın sende herkes hükumetten ayrı bir ilgi istiyor neyin yarışındayız anlamıyorum işinizi yapın hizmetinize bakın insanlığın problemi siyaset değil sende bunun farkına varamadınmı hala
    ------------------------
    kardeşim nedir bunlar.hoca mı,istihbaratçı mı,polis mi,hakim mi,savcı mı,devlet başkanı mı,nedir?söyledikleri fikir mi şimdi.devlet bilmiyor da bu adam kimin ne olduğunu nereden biliyor.birileri kulaklarına birşeyler fısıldıyor,onlar da boş boş konuşup duruyor.fısıldayanları ne biz tanıyoruz ne de kendisi tanıyordur.herkes kendi işine baksa doğru olmaz mı?

Kaçak

Yeni
Yakında Selametin İstanbul MV adayı olursa şaşmam :)

fakiri

Kıdemli Üye
Politika bunların kanına işlemiş kanına ! Sorsan "İslâmda Particilik yoktur!" derler... Ama, siyasetle bire-bir ilgilenmekten de geri durmazlar ! Neymiş , Yok bilmem Nakşibendi Tarikatının Halidiyye Kolundanlarmış! Şunu size temin edeyim ki, bunların Nakşibendi Tarikatının çevresinden bile geçtiği yoktur !

Dua Nur

Kıdemli Üye
Av. Ali Aktaş‏@aliaktas7 1 sa.1 saat önce

Hoca Kılıklı Flash Bellek'lerle bir yere varabilmemiz mümkün değil. 500 yıl önce kahvenin helal mı haram mı olduğunu 40 yıl tartıştı bunlar.

Cübbeni çıkar da öyle gir böyle mevzulara hoca! Bu parelellerin elinde ne var ki seni böyle konuşturabiliyorlar acep?

Cübbeli Ahmet gibilere özellikle dikkat edilmeli. Kaba Softa Ham Yobaz hocaları aşamazsak "İslam'ı çağın idrakine söyletmemiz" mümkün olmaz.

can feda

Profesör
  • Din adamı, hoca dini konularla ilgilenir. Fikrini söylemek başka bir şey, siyasetçilere laf yetiştirmek başka bir şeydir. Topluma mal olmuş kişilerin sözlerine dikkat etmesi gerekir.
  • Hoca oturmuş sıcacık mindere Ayar veriyor kendince heryere İşine bak sen devlete karışma Sacmalayıp da paralele çalışma
    Kaset bayağı işe yaramış.
  • --------------------------------
  • hocalıktan başka herşeyden anlıyorlar. anlayın artık kimin adına konuşuyorlar. jetski hastası hocaya bak !istihbaratçımısın istihbarata mı çalışıyorsun ?
  • Bu hocalara ne oluyor bilmem. Cübbeli Hocam. Kur "Cübbeli Partisini" gir siyasete. Siyaset yapan hocalara saygı duymuyorum. Ağırlığını koru hocam. Siyasete girdiğiniz zaman fetvalarınız inandırıcı olmuyor. Herkes kendi işini yapsın.
    ------------------------------------
    hoca elinde delil varmı bu adamın şia olduğuna dair yoksa niye konuşuyorsun paralelciler gibi oldun çıktın sende herkes hükumetten ayrı bir ilgi istiyor neyin yarışındayız anlamıyorum işinizi yapın hizmetinize bakın insanlığın problemi siyaset değil sende bunun farkına varamadınmı hala
    ------------------------
    kardeşim nedir bunlar.hoca mı,istihbaratçı mı,polis mi,hakim mi,savcı mı,devlet başkanı mı,nedir?söyledikleri fikir mi şimdi.devlet bilmiyor da bu adam kimin ne olduğunu nereden biliyor.birileri kulaklarına birşeyler fısıldıyor,onlar da boş boş konuşup duruyor.fısıldayanları ne biz tanıyoruz ne de kendisi tanıyordur.herkes kendi işine baksa doğru olmaz mı?

1)Din adamı, hoca dini konular ile ilgilenir demenin bir tık ötesi...laikliği kabul etmektir.Bu din yatak odasındaki muameleden afedersiniz heladaki duruma kadar her şeye yön verir. Her şeyi çevreler. Bu şekilde din adamlarını soyutlamak, her sözünü siyasete karıştı diye yaftalamak ucuz politikalardır.

2)Milletin vergisi ile sarayda oturanlar var...devletin her türlü imkanını kullananlar var...ama gel gör ki birde hocanın minderini yorumda kullanıyorlar... devlete eleştri getirenleri PARALEL diye yaftalamak yanlış...ama algı operasyonları ile 7/24 diye diye insanları da alıştırıyorlar...

3) İşlerine gelince kaset diye iddia ettikleri şeyi...cemaat yaptı diye onlara atıyorlar...şimdi işlerine gelince kendileri kullanıyorlar...

4)
Cübbeli ahmet hoca...gayet hocalıktan da anlayan...dünya konularınıda şahsi kanaatim dikkatle takip eden yorum yapan bir hoca... Gene burada bel altı vurmaya çalışma var ama Jetski'ye binmek haram değil benim bildiğim(haram diyen varsa beni aydınlatsın) haram olmayan bir şey ile hocaya laf etmek yanlış.

5) cemaatler dernek yada vakıf statüsünde...yani stk konumunda lar...bunların güncel konularda görüş belirmesi için siyasete girmeye gerek yok...
o zaman biride çıkar... zengin olmak istiyorsanız siyasete değil ticarete atılın der...altından kalkamazlar bu lafın.

6) Hoca elinde delil var mı? demiş birisi...delili olan...peygambere gurur atfetmeye,ayeti çarpıtmaya,mübarek şehirler demeye,yolsuzluklara ne yorum yapmış bu arkadaş çok merak ediyorum.

DESIFRE

Yasaklı
Yarın yine kıvırır cubbeli Ahmet hoca

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Cübbeli hoca isim vermemiş, hakan fidan dememiş, nasıl olur da cübbeli hoca hakan fidana beddua etti diye başlık açılır anlamıyorum.

can feda

Profesör
Cübbeli hoca isim vermemiş, hakan fidan dememiş, nasıl olur da cübbeli hoca hakan fidana beddua etti diye başlık açılır anlamıyorum.

hep böyle yapıyorlar...bakın bana ne dedi deyip...çarpıtıyorlar...bir iki demeç...ertesi gün gazetelerde...büyük oradanda benzer manşetler...akşam yandaş programlarda bu konu tartışıldı mı...ooohhh mis gibi bir algı oluşturulmuş oluyor...

Darul_Beka

Profesör
cübbeliye sus diyoruz anlamıyor ki
sus
git
70 yaş üzerine sohbet et
onlara gayet faydalı olursun
ama basın masın seni aşıyor
safsın kolayca yönlendiriliyorsun
gaza geliyorsun
söylediklerinin nasıl algılanacağını bilmiyorsun
susssssssssssssssssssssssssss

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
cübbeliye sus diyoruz anlamıyor ki
sus
git
70 yaş üzerine sohbet et
onlara gayet faydalı olursun
ama basın masın seni aşıyor
safsın kolayca yönlendiriliyorsun
gaza geliyorsun
söylediklerinin nasıl algılanacağını bilmiyorsun
susssssssssssssssssssssssssss

Siz kim oluyorsunuz da cübbeliye sus diyorsunuz, 70 yaş üstüne konuş diyorusuz anlayamadım, cübbelinin patronu musunuz, anası babası mısınız?

Garip bir yazı olmuş kusura bakmayın da.

Darul_Beka

Profesör
Siz kim oluyorsunuz da cübbeliye sus diyorsunuz, 70 yaş üstüne konuş diyorusuz anlayamadım, cübbelinin patronu musunuz, anası babası mısınız?

Garip bir yazı olmuş kusura bakmayın da.

cübbelinin ve Müslümanların iyiliği için
her konuşması zarar veriyor

abdullah birisi

Kıdemli Üye
Yarın yine kıvırır cubbeli Ahmet hoca

bazı nasipssizleri anlıyorumda, sana ne oldu be arkadaş, ne farkın kaldı bazı akplilerden, her akp ye karşı olanı paralel ilan etme nasipsizliğinde bulunanlar gibi, İlim Erbabına böyle saygısızlık ..kendine yakıştırıyorsan sende kalsın....ben sana yakıştıramadım...