Cübbeli hoca ve bakan çelik aynı törende aşure dağıttı

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
[video=vimeo;18374208]http://vimeo.com/18374208[/video]

Cübbeli Ahmet Hoca ve Devlet Bakanı Faruk Çelik, Bursa'da aşure dağıttılar. Bursa'da bir derneğin aşure gecesine katılan Cübbeli'nin içeride verdiği vaaz dışarıya plazma ekrandan verildi.

İsmailağa Cemaatinden Ahmet Mahmut Ünlü ve Devlet Bakanı Faruk Çelik, Bursa Uluçınar Eğitim Derneği'nin aşure gecesine katıldı.

Cübbeli Ahmet Hoca, aşure dağıtılmadan önce dernek binasında Bakan Faruk Çelik ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin de bulunduğu gruba vaaz verdi.

Vaaz, derneğe giremeyenler için de dışarıya plazma ekrandan gösterildi.

Kazanların başına geçen hoca önce dua okudu. Ardından Bakan Çelik'le beraber aşure dağıttı.

İçeride birşey konuşmadıklarını açıklayan Mahmut Ünlü, daha sonra lüks cipiyle dernekten ayrıldı

Serdar55

Asistan
Dün Kanal D'de görmüştüm.Buna benzer haberleri peş peşe basmışlar, ''Şeriat geliyor'' yaygarası çıkartmaya çalışıyorlar.

Dökülen derneği görmezken, derneğin döküldüğünü ifade etmezken bindiği lüks cipi söylüyor.

Arayıcı

Asistan
Dün Kanal D'de görmüştüm.Buna benzer haberleri peş peşe basmışlar, ''Şeriat geliyor'' yaygarası çıkartmaya çalışıyorlar.

Dökülen derneği görmezken, derneğin döküldüğünü ifade etmezken bindiği lüks cipi söylüyor.
Dernek dökülürken lüks cip çok parlak olunca göze batıyor tabiiki.Adamlara görmeyin cipi diyemezsin.