Cübbeli Hoca Ramazan'da Flash tvde

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
Cübbeli Ahmet Hoca’nın ramazanda izleyici ile buluşacak

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ramazan boyunca izleyicinin karşısına çıkacak.

1999 Marmara Depreminin ardından verdiği vaazlar ile kamuoyunun dikkatini çeken ve kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü Habertürk'te yayılanan Teke Tek programlarının uzun bir süre en önemli konuğu olmuştu.

Cübbeli Ahmet Hoca, ramazan boyunca Flash TV ekranlarında olacak...

kaynak...

fakiri

Kıdemli Üye
Aman ne önemlşi bir haber ! Şimdi müslümanların bütün şi gücü bitmiş olacak ve güzelim rahmet ayında Flasch TV gibi her tarafından pislik akan bir TV kanalını açıp izleyecekler ! Delirmek buna denir işte !

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
Tv yoksada internetten izleyebilirsin sanırım.yani hocanın sitesinde o sohbetler olur zannımca (!) tabi buna da güvence veremem...

fakiri

Kıdemli Üye
Kanalizasyonda kullanılan borulardan nasıl ki, temiz içme suları isale edilmezse, işte aynen öyle de kanalından pislik aklan TV'lerden de İslâmiyet anlatılamaz ! Çünkü, ortam müsait değildir ve pslik her tarafa bulamıştır. Daha çnce de Ali, Rıza Demircan tebliğç yapacam diye Show TV'ye çıkmış , sonra pişman olarak keşke çıkmasaydım demişti ! İyi ey kafasız Oca çıkmadan önce bunu nasıl düşlünemedin ? idye kendisine atıfta bulunmuşalrdı. Şimdi, Flasch TV denilen İsllâmın 1 numaralı düşmanalrından olan bu TV de aynıdır. Zavallı Cübbelinin düşüncesizliği yüzünden yine pislik bir kanala msülümanlar ekran başıan çağrılacak ! Veyl Olsun !

agbi

Yasaklı
Aman ne önemlşi bir haber ! Şimdi müslümanların bütün şi gücü bitmiş olacak ve güzelim rahmet ayında Flasch TV gibi her tarafından pislik akan bir TV kanalını açıp izleyecekler ! Delirmek buna denir işte !

Bu uslup yabancı gelmiyor.

alanyali07

Kıdemli Üye
İnşaAllah hayırlara vesile olur..İzleyenlere güzel nasihatlar ve tavsiyeler verir umarım..
Programı kendi hazırlayıp kendisi sunsa daha güzel olur aslında..Çünkü tvlerin kendi programcıları rating uğruna saçma sapan sorular,tartışma çıkaracak sorualr sormayı seviyorlar..

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
normaldir...cübbeli zaten ya gülmek için izlenir ya da ramazanda açlık başa vurduğunda...

(tmm iki dakikada silinecek bu mesaj biliyorum.sizin şu mesaj silme sisteminiz bizi buğulanmış cama ne yazarsınız gibi gereksiz konulara yazmaya mahkum ediyo.yazacağımız az buçuk her mantıklı cevap hopp siliniyo)

Ama seni izlemek ne açken ne tokken güzel olmuyor...

İslam için hiçbirşey yapmayanlar bari dillerini tutsunlarda islama hizmet etmeyenlere gölge olmasalar...

GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEZ...

ahûfizar

Paylaşımcı
Ama seni izlemek ne açken ne tokken güzel olmuyor...

İslam için hiçbirşey yapmayanlar bari dillerini tutsunlarda islama hizmet etmeyenlere gölge olmasalar...

GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTEMEZ...

maşAllah habertürk'ten flash tv'ye koştura koştura nasıl da hizmet ediyosunuz islama.helal olsun ya!
hangi peygamber,hangi sahabe yaptı bunu.nerden alıyosunuz siz bu taktikleri?

evet ben islama hizmet etmiyorum belki.diyelimki sıradan bi müslümanım.ama inanın ben oturup o kanalları izlemiyorum,evimdekilere izletmiyorum.kafirin kanalıyl işimiz yok.
ama nedense islama hizmette bulunan bi alim rahatça ekmeklerine yağ sürüyo.vicdan işi bu...boşverin lafı...

fakiri

Kıdemli Üye
Yaw siz kafayı mı yediniz ! İslâma Hi,zmet ne zöasmandan beri mülevves Tv ekranlarından yapılır oldu ? B,ir şöret ve reyting meraklısının Tv gülü olam hevesini isşl3ama Hizmet şeklinde tefsir etmek ne büyük bir aymazlıktır. Admalar onu ekrana onunla ve İslâmla dalga geçmek ve piyon gibi kullanmnak için ekrana çıkarttıkalrını ne zman anlayacaksınzı ? Yoki yok hayrı ! şüphesişz ki, sizin de basitretleriniz bağlanmıştır. Bunun başka türlü izahı yok gibi görünüyor. Allah şuur nasip etsin. Sapıtırmasın ! Amin...
Tabii ki gelmiyor...
Gene söylüyorum lütfen forum yönetimindeki kardeşlerimiz bu adamın IP numarasını kontrol etsinler...

Fakiri...İksir...vb...malum tekfirci cemaate dikkat etsinler...

Müzevrilik-koğuculuk ve jurnalcilik munafıklar gibi senin ruhuna işlemiş ! Onun için şeytan bile bu foruma sen varsın diye hiç uğramıyor ! Çünkü, onun görevini sen burada fazlasıyla yerine getiriyorsun.

Ebu'l-Feth

Doçent
Yaw siz kafayı mı yediniz ! İslâma Hi,zmet ne zöasmandan beri mülevves Tv ekranlarından yapılır oldu ? B,ir şöret ve reyting meraklısının Tv gülü olam hevesini isşl3ama Hizmet şeklinde tefsir etmek ne büyük bir aymazlıktır. Admalar onu ekrana onunla ve İslâmla dalga geçmek ve piyon gibi kullanmnak için ekrana çıkarttıkalrını ne zman anlayacaksınzı ? Yoki yok hayrı ! şüphesişz ki, sizin de basitretleriniz bağlanmıştır. Bunun başka türlü izahı yok gibi görünüyor. Allah şuur nasip etsin. Sapıtırmasın ! Amin...

Müzevrilik-koğuculuk ve jurnalcilik munafıklar gibi senin ruhuna işlemiş ! Onun için şeytan bile bu foruma sen varsın diye hiç uğramıyor ! Çünkü, onun görevini sen burada fazlasıyla yerine getiriyorsun.

Türkiye ve islamın neden bu kadar baskı altında olduğunu şimdi iyi anlamaya başladım... Yani böyle ihvan dediğimiz insanlar oldukça Rabbim(C.C.) fırsat vermesin, zalimler ezer durur müslümanları.... Ne diyeyim sizlere Mevlam ıslah etsin, doğruyu göstersin inşaAllah...

Cübbeli Ahmet hocamada sonuna kadar destek veriyorum en güzelini yapıyor... Efendi hz.de ona destek vermese çıkmazdı o televizyona...demek ki bir bilinen var ki BENCE ARTIK YETER MÜSLÜMAN MİLLETİMİZİN ZEKERİYALARA, NURİLERE EMANET EDİLMESİ, onlar mı konuşacak ramazanda bu mürtedler mi çıkacak tv lere... Biraz olsun düşünün ihvanlar.. düşünün

Flash tv pek uygun bir kanal değil. Seyredeni de çok azdır. Keşke haberturkte ramazan sohbetleri yapsa. nurilerden beyazlardan kurtulmuş olur bu ülke. Mahmut hocaefendinin izni var mı acaba?

korakademik

Ordinaryus
evet
itiraz eden herkes banlandığına göre kilit:D

alper verdiğimiz rahatsızlık için hakkını helal et
çok sabırlısın. Allah razı olsun.

cahid

Kıdemli Üye
Eleştiri ile hakareti birbirinden ayıramayanların ceza alması kadar doğal bir şey yok ki sadece bu konu değil birçok konuda yaptıkları nedeniyle ceza aldılar ceza alanlar..

Ramazanda hergün Cübbeli hoca sohbetleri (flashtv'den naklen)

Sohbetler yine Ahmet Yesevi Derneğinde saat 7'de Ramazan'da hergün cemaatle yapılacak, sitede, lalegülde ve Flashtv de yayınlanacak.