Cübbeli Ahmet'den Milli Görüşçülere : Katil Esed'e Neden Gittiniz ? Tayyib Bey'e Duacıyım

Dua Nur

Kıdemli Üye
Cübbeli Ahmet'den Milli Görüşçülere : Katil Esed'e Neden Gittiniz ? Tayyib Bey'e Duacıyım

Cübbeli Ahmet Hoca :Eskiden Milli Görüş’ten olan adam gitti şimdi Esed ile görüştü. Öbürü gitti görüşüyor. Evvelce Milli Görüş heyetleri gitti görüştü.

Ya arkadaş! Bu adam bütün Müslümanların ırzına, namusuna tecavüz etmiş, çocukları kesmiş. Bu Esed en büyük katil, canidir. Bu adam Şia’nın elindedir, onun adamıdır.

Suriyelilere yardım edildiği, ülkemize alıp bakıldığı ve bu meselede İran’ın yanında yer alınmadığı için ben, Tayyip Bey’e dua ediyorum. ”

http://www.haber10.com/haber/595879/#.VP28FvmsXSE

Kaçak

Yeni
bayram değil seyran değil ...
Cübbeli Tayyibi neden öptü ?

Dua Nur

Kıdemli Üye
Erdoğan'a İran'cı diyen paralelciler bunu Cübbeli'nin yanına bırakmaz:)))

nefahtü

Kıdemli Üye
Cübbeli Ahmet Hoca :Eskiden Milli Görüş’ten olan adam gitti şimdi Esed ile görüştü. Öbürü gitti görüşüyor. Evvelce Milli Görüş heyetleri gitti görüştü.

Ya arkadaş! Bu adam bütün Müslümanların ırzına, namusuna tecavüz etmiş, çocukları kesmiş. Bu Esed en büyük katil, canidir. Bu adam Şia’nın elindedir, onun adamıdır.

Suriyelilere yardım edildiği, ülkemize alıp bakıldığı ve bu meselede İran’ın yanında yer alınmadığı için ben, Tayyip Bey’e dua ediyorum. ”

http://www.haber10.com/haber/595879/#.VP28FvmsXSE

Sayın @abdullahbirisi ne taktim ederiz..

DostunDostu

Süper Moderatör
Yönetici
@karamurat 'ı da ekleyelim. Diyologculara oy vermeyin derken çok kullanıyordu hocayı saadette oldu şiacı. Hadi hayırlısı bakalım.

not: açıklamanın benim nezdimde bir değeri yoktur. Tamamen duruma göre yapılmıştır.
Bayram değil seyran değil; eniştem beni niye öptü, sendromu yaşadım bir an yazıyı okuyunca. Dur bakalım bu dil sürçmesinin acısını çıkartırlar..

Yahayy

Kıdemli Üye
Demek Erbakan'ının Humeyniye teveccühünü konu etseler Erbakan'ı hain işbirlikçi ilan ederlerdi.
Rahmetli, Humeyni'nin en büyük destekçilerinden ve kankilerindendi.
Cuqqalı Hodja ya sormak lâzım, şuan ki teveccühün 10 katını Erbakan yaparken ona da ajan, şia mıa diyormuy du, ne gezer...

Haftalık sohbetlerin tamamını dinliyorum, bildiğin Reality şova döktü artık, eskiden Hurafe nakli temelli de olsa dini argüman ağırlıktaydı, artık onu da aştı direkt güncelin içinde O'na buna saydırıyor adam, çoğunun planlı şekilde önüne servis edildiği çok açık, Hakan Fidan olayını bile o kadar yüzsüzce kapatıyor ki, dinleyenlere siz aptalsınız buna da inanırsınız babında söylüyor...
Yarısı içinden çevirecek tabi napacak, mecbur adam napsın diyor ama, amin amin amin saydıra saydıra gidiyor sürü piskolojisiyle.

Son son iyice gitti bu adam Allah sonunu hayreylesin inş.

ihvanistanbul

AkhenAton

Bayram değil seyran değil; eniştem beni niye öptü, sendromu yaşadım bir an yazıyı okuyunca. Dur bakalım bu dil sürçmesinin acısını çıkartırlar..

abi mahkeme yakın. Herhalde 1 aydan az zaman kaldı. Bi beraat alsa çift taraflı oynamaktan kurtulacak ama güvenemiyor işte. Onunda işi zor. Adil bir yargılama değil. Suçluda olsa suçsuz da olsa çıkmak için birilerine sırtını dayamak zorundaydı. Allah kimseyi bu konumlara düşürmesin ne diyelim.

Dut_agaci

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.Menzil.Net
Fidan'dan boşalan aday adaylığı koltuğunu Cübbeli Hocama ikram ediyorum.

Buyruğumdur

KAFKAS

Kıdemli Üye
Cübbeli Ahmet Hoca , “Tay*yip Be*y’*in hak*kı*nı in*kâr et*me*ye*lim. Al*lah se*la*met ver*sin. Onun Su*ri*ye me*se*le*sin*de Ehl-i Sün*ne*t’i tut*tu*ğu ke*sin*dir. Bun*dan do*la*yı ben du*acı*yım. Du*a edi*yo*rum çün*kü 4 mil*yon mu*ha*cir ol*du. Ha*ki*ka*ten hü*kü*met ola*rak bu iş*te İra*n’*ı tut*ma*dı*lar. İran bü*yük bir ha*in*lik yap*tı.” dedi.:)Ellerine sağlık Hocam ,nasıl göremedim bu yazıyı :agla::glgl

KAFKAS

Kıdemli Üye
Cübbeli Ahmet Hoca:Ev*vel*ce Mil*li Gö*rüş he*yet*le*ri git*ti gö*rüş*tü.:) Ya ar*ka*daş! Bu adam bü*tün Müs*lü*man*la*rın ır*zı*na, na*mu*su*na te*ca*vüz et*miş, ço*cuk*la*rı kes*miş. Bu Esed en bü*yük ka*til, ca*ni*dir. Bu adam Şi*a’*nın elin*de*dir, onun ada*mı*dır. İran bu*na bir ke*re dur, yap*ma de*mez. Bü*tün ko*mu*tan*la*rı*nı gön*de*rir “Be*nim ko*mu*tan*la*rım se*ni yö*net*si*n” der. Her gün bir ta*ne İran ge*ne*ra*li Su*ri*ye*’de öl*dü*rü*lü*yor.

Birileri ne yelpaze gerekecek gibi:)

abdullah birisi

Kıdemli Üye
insanın bir duruşu olmamalı, yalpalamamalı, aleyhinize bir şey söyledği vakit, havaya zıplayan sizler, ne zamandır, cübbeli Hoca sizin için Cübbeli Hocamız oldu...

Kaçak

Yeni
Benim hiç hocam olmadı ...
Adnancığıma Tercih ederim o ayrı ....

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Cübbeli Ahmet Hoca :Eskiden Milli Görüş’ten olan adam gitti şimdi Esed ile görüştü. Öbürü gitti görüşüyor.

ESKİDEN AKP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLAN ADAM.... niye dememiş acaba?

ESKİDEN AKP KURUCUSU niye dememiş?

ESKİDEN ERBAKANI SIRTINDAN VURARAK TAYYİP İLE BİRLİKTE PARTİ KURAN ADAM niye dememiş?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu Esed en büyük katil, canidir. Bu adam Şia’nın elindedir, onun adamıdır.

HaberRes_26208.jpg.pagespeed.ce.Sc4oc6hpp1.jpg

be%C5%9Far-esad-vs-recep-tayyip-erdo%C4%9Fan_485200.jpg

esat1.jpg

111001-esad_erdoan12_1_widec.jpg

esh7826_1.jpg

Bu esat denen köpek herif tayyiple KARDEŞ iken EHLİ SÜNNETTİ de sonradan mı ŞİA oldu?