Cübbeli Ahmet Hoca,Mavi Marmara Gemisini Ziyaret Etti...

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
21jrw4o.jpg

Cübbeli Ahmet Hoca, Mavi Marmara'nın içini gezdi. Ve Siyonist'in zulmünü görün ibret alın dedi.
Mavi Marmara gemisinin gelmesi ile Cübbeli Ahmet Hoca Mavi Marmara gemisini ziyaret etti. Gemi'de gezerek rehber'den bilgi alan Cübbeli Ahmet Hoca geminin mutlaka gezilmesini söyledi. Çıkışta İHH'nın yardım kutusuna yardım'da bulunan Cübbeli Ahmet Hoca yaptığı konuşmada şunları söyledi. "Siyonist zulmüyle şehit olan kardeşlerimize "bunlar şehit değil" diyen hocalar var. Böyle saçmalık olur mu ya! Yahudi'nin öldürdüğü şehit olmayacak da kim şehit olacak dedi. Mavi Marmara'yla giden kardeşlerimiz Allah yolunda cihad etmişlerdir, onlara gıpta ediyoruz. Biz de iş yok, onlar şehit olmuştur, kalanları da gazidir. Diyerek sözlerini bitirdi.​

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com
Cübbeli Hoca'yı Allah için seviyorum, bir de ikili oynamasa...

Ortamını bulduğu zaman Fethullah Gülen'e verip veriştiriyor, köşeye sıkışınca da başlıyor methiyeler düzmeye...

reis

Kıdemli Üye
Cübbeli'ye 10 puan bizden...
Mustafa İslamoğlu'na da mazlum Filistin'i unutmaMAk için çocuğuna Ahmet Filistin ismini koyduğu ve Gazze'ye gittiği için sonsuz puanlar...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Cübbeli'ye 10 puan bizden...
Mustafa İslamoğlu'na da mazlum Filistin'i unutmaMAk için çocuğuna Ahmet Filistin ismini koyduğu ve Gazze'ye gittiği için sonsuz puanlar...

single_rose.jpg

6-gul-1.jpg

rose_1_bg_030703.jpg

Senden puan benden de yüreği gazze için, filistin için, zalime durmak için atan herkese bir demet çiçek sayın reis.

MECZUP

Profesör
Tüh yaa !

Hocamızın ne zaman gideceğini bilseydik o zaman giderdik neyse onun sözü üzerine gittik bizde ... :)l

Rabbim iki cihanda da aziiz eylesin inşAllah ...