çok şık bayan çantaları;)

mavigece

Asistan
10_6_boyner1.jpg

10_6_boyner2.jpg

10_6_boyner3.jpg

10ex.jpg
29db.jpg

33zf.jpg
43pt.jpg

feyza:)

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
-----------------------------------------------------------------------------------
Azabımızı hissettikleri zaman, hemen oradan üzengi tepiyorlardı (kaçıyorlardı).(Enbiya,12)
"Yok tepinmeyin, dönün içinde şımartıldığınız nimetlere ve yurtlarınıza ki, sorguya çekileceksiniz!" dedik.(Enbiya,13)
(Onlar da): "Vay bizlere! Gerçekten bizler zalim insanlardık!" dediler.
(Enbiya,14)
Artık olanca feryatları bu oldu kaldı. Neticede onları öyle yaptık ki, biçildiler, söndüler.(Enbiya,15)

-----------------------------------------------------------------------------------

87-0867a-k.jpg

ben de bunu istiyorum M.T. bi zahmet gelinliği yollarken bunu da gönder canım :p :O

M

M.T.

Guest
Iflas etmeye yol almis birii olarak canin saolsun aplaaa aliriz :O Tr ye gelim ilk ilk isim olucak:)

H

hod-ray

Guest
Feyza:) ya sen de su en sondaki pembe çantayı al bana:O onu da beğendim...Sadece MT almasın hem yazık kızaa:O

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
Biz, göğü, yeri ve arasındakileri oyunculuk etmek üzere yaratmadık.(Enbiya,16)
Eğer bir eğlence edinmek isteseydik, onu kendi tarafımızdan yapardık. Yapacak olsaydık öyle yapardık.(Enbiya,17)

Feyza:) ya sen de su en sondaki pembe çantayı al bana:O onu da beğendim...Sadece MT almasın hem yazık kızaa:O

hangi pembe şu çirkin olan mı :O ?
canın sağolsun hod-raycım
hem M.Tye de yazık değil:O o durumundan çok memnun bence nasıl da mutludur simdi bize alacağı şeyler için :p

M3RY3M

Paylaşımcı
cantalarin cogu cok güzel , eger bir yerde görüyüm onlari hemen alacam :D emegin icin sagol mavigece kardes :)

H

hod-ray

Guest
Biz, göğü, yeri ve arasındakileri oyunculuk etmek üzere yaratmadık.(Enbiya,16)
Eğer bir eğlence edinmek isteseydik, onu kendi tarafımızdan yapardık. Yapacak olsaydık öyle yapardık.(Enbiya,17)

hangi pembe şu çirkin olan mı :O ?
canın sağolsun hod-raycım
hem M.Tye de yazık değil:O o durumundan çok memnun bence nasıl da mutludur simdi bize alacağı şeyler için :p

Eee Feyza abla senin begendiklerin senin yaşına göre benimkiler benim yaşıma göreee:O :O

İstanbulî
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
Hayır, Biz hakkı batılın tepesine fırlatırız da beynini parçalar, bir de görürsün ki, (batıl) o anda yok olup gitmiştir! Allah'a isnad ettiğiniz o nitelikler yüzünden vay sizlere.(Enbiya,18)
Oysa göklerde, yerde kim varsa O'nundur, O'nun huzurundakiler O'na ibadet etmekten ne çekinirler ne de yorgunluk duyarlar.(Enbiya,19)
Gece gündüz O'nu tesbih ederler, usanmazlar.(Enbiya,20)

Eee Feyza abla senin begendiklerin senin yaşına göre benimkiler benim yaşıma göreee:O :O

ah ah çoluk çocuğun maskarası olduk :p

özzey

♥özlemzeynep♥
feyza abla bu kadar zevksiz olduğunu bilmiyodum :O

H

hod-ray

Guest
Helin dur kıs yazık,o zevkinin çok güzel oldugunu düşünüyo...Zaten yaşlı...Çok takılmayalım:O:O

özzey

♥özlemzeynep♥
olmaz yabancıdan duysa daha mı iyi, bizbizeyiz şurda :D :p

bu arada bu biraz güzelmiş
313B1844_black.thumb.jpg

özzey

♥özlemzeynep♥
evet abla ya aslında şimdi yine baktım da benim zevk de senden iyi deil yani :O

yaa ben zaten çantalarla pek uğraşmam, kendi çantam da düz sade bişey, bunları beğenmedim pek...

Hanne

Doçent
313B1838_black.thumb.jpg

Ben çantamı aldım teşekkür ederim.:D