Coca Cola'nin DeĞİŞİk Yahudİ BÖlgelerİndekİ Reklami.

fetihyapim

Üye
COCACOLA.jpg

COCACOLA1.jpg

M

Murat Sâki

Guest
C.C içmiyorum içilmesinide tavsiye etmiyorum ançak bana sanki montaj gibi geldi resimler.

DJ MESNEVI

Doçent
c.c bencede tavsiye dısı.. kesinlikle kardeslerimize kursun sıkıyolar ve biz hala ayran budalası gibi yok bunun tadı daha güzel deyip zevkimiz ugruna kardesimize kursun sıktırıyoruz yok böle bisi ya allah'u zülcelal soracak öte tarafta bizi bizden soracak dikkat edin;)

Enes

İhvan Forum Üye
sevgili kardeşlerim maalesef kendi kendimizi aldatıyoruz ve bunu bazı islami guruplar bir kaç hit almak uğruna yapıyor bunu...

coca-cola ne olduğu ortada bir firma... hiç istraile yardım etmiyorsa bile yerli malı (cola turca yerlimidir? - hayır- ama daha yakıncadır) varken diğerini kullanmamak gerekir...

boykota teşvik bu şekilde yalan yanlış çizimlerle olmaz... bu kubbenin üstüne orjinal biçimde her şeyi yazarım ben... ve bu maalesef bir oyun...

resimde görülen yer neresi desem herkes

mescidi aksaaa der... ama yanılır bu görülen mescidi aksa değildir bu kubbetüssahra dır ve israilin türk medyası ile de empoze ettiği dikkat ederseniz bu resimdir... halbuki mescidi aksa süleyman mabedinin batı tarafına inşaa edilmiş ve kubettüssahraya yakın bir yerdir (yanındadır)

şimdi bu fotoyu gören müslümanlar

-aaaa aşağılık herifler mescidi aksaya hakaret etmişler diyolardır ama hayır reklam montajı yapılan(ve maalesef bizim elimizle oluyo bu reklamlar) kubettüssahradır...

israil bilindiği gibi mescidi aksayı yıkmak ve yerine süleyman mabedini yeniden inşa etmek gibi bir emel gütmektedir ve kubettüssahranın (osmanlı tarafından inşa edilmiştir diye biliyorum) ön plana çıkmasının nedeni mescidi aksa yı yıktığının daha rahat olmasını istemesindendir...

dikkat edelim...

coca colanın kesinlikle böyle bir afişi yoktur... ayrıca cocacola yetkilileri açık bir şekilde düşündüğünüz gibi bir açıklama yapmamışlardır... enternasyonal firmalar düşündüğünüz kadar budala değildir...

drone

Üye
colanın coca'sı turkası mı hepsi aynı bence, hiç birini içmeyelim
bence en uygunu bizim milli içeceğimiz AYRAAAAAN
öylr değilmi kardeşler

evet.bunu yapan bi bi müslüman böyle biresimi gerçekten israillikler yapsa kan gövdeyi götürür