Cinlere Karşı Yardım

ugurdogan

Üye
Selamun Aleykum,

Size bir müracaatım var. Evimin çevresindeki ifrit ve cinler meleklerimi darp edip öldürdüler. Sol kulağımı kendilerine ait bir yöntemle delip bana seslerini işittirmeye başladılar. 1.5-2 senedir benimle konuşuyorlar. Yine 1 seneye yakın müddettir 24 saat bir ifritin tecavüzüne uğruyorum. Anneme ve ablama da tecavüz ediyorlar. Annem ve ablam cinlere inanmadığı için durumu onlara pek anlatamıyorum.

İfritlerin enerji çekebilme gibi bir özelliği de var. Daha önce annemi ve beni bu yöntemle yarı baygın hale getirdiler. Bir kaç gün içinde beynime dışkı koyup enerjimi çekip beni öldüreceklerini söylediler. Ondan sonra da annemi öldüreceklermiş. Ve bu yöntemle 50 ülkeyi fethedeceklerini söylediler. Bize engel hiçbir şey yok dediler.

Ayrıca bunlar Hz. Muhammed(s.a.a ) ve İmam Ali hürmetine istedikleri dualarla da beni zelil edebiliyorlar.
Duaları şu şekilde: İmam Ali hürmetine onu zelil et, İmam Ali hürmetine özgüvenini ve cesaretini düşür, İmam Ali hürmetine onu delirt, Hz. Muhammed(s.a.a) hürmetine kolunu bacağını ağrırt, Hz. Muhammed(s.a.a) hürmetine nefesini kes. Bu cinlerin hepsi kafir yediğimde içtiğimde Hazreti Muhammed(s.a.a) e Ehli -beyte ve Allah a sövüyorlar.

Bütün dini sitelerden yardım talep ediyorum. Sizden ricam bu kafir cinleri onların dua yönetimiyle(peş peşe okuyarak) helak edebilir misiniz?

İyi günler.

adams77

Kanalizasyoncu
Cinler sizinle konuşuyor mu?

Dua Nur

Kıdemli Üye
Psikiyastriye git ve okumalarını yap. Tek başına halledemezssin.

ugurdogan

Üye
Bu anlattıklarım psikolojikse tecavüze uğradığım sırada hissettiğim ne?

Bu arada eklemeyi unutmuşum duanızın kabul olup olmadığını anlamak için Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine bana özgüven ve cesaret ver, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine gökkatından rahmet ve ferahlık ver, Hz. Muhammed(s.a.v) hürmetine bana huzur ver demeniz yeterli. Duanız makbulsa anında tesir edecektir.

cemaliii

Kıdemli Üye
Arkadaşım bu işin ehli cinci hocalar var. Onlara git. Burda duayla falan olmaz. Seninki ileri boyutta.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Hafaza meleklerinin görevleri nelerdir?

Koruyucu meleklerin vazifeleri nelerdir?

Cevap:

Her nefis için koruyucu bir melek vazifelendirilmiştir

“Hiçbir nefis yoktur ki, üzerinde bir gözetici (koruyucu melek) bulunmasın!” (Tarık, 4)
“Her nefis üzerinde, her halde mutlak bir koruyucu vardır. Onu, her halinde bütün varlığıyla bütün fiil ve davranışlarını ve onunla ilgili olan her şeyi görür gözetir, hepsi onun koruması, gözetimi ve kontrolü altında olur.” (Hak Dini Kur’an Dili)
Koruyup, gözetleme, muhafaza etmenin mahiyeti hakkında farklı görüşler vardır.

Hafaza melekleri gece-gündüz insanları belalara karşı korurlar

“O kimseyi önünden ve arkasından ta‘kib eden (melek)ler vardır; Allah’ın emriyle onu korurlar.” (Ra’d, 11)
Fahreddin-i Razi bu ayetin tefsirinde insanı koruyan meleklerin hafaza melekleri olduğundan bahseder.
“Alimlerin çoğunun benimsediği meşhur görüşe göre, bununla "hafaza melekleri" kastedilmiştir. Onlardan gece görevli olanların, gündüz görevli olanları;' yahut da gündüz görevli olanların, gece görevli olanları takip etmeleri, yani onlardan sonra gelip nöbeti devralmaları sebebi ile.” (Fahreddin-i Razi)
Bu hususta Peygamber Efendimiz de (asm) bir hadis-i şerifinde şöyle buyuruyor:
"Sizleri hem gece hem de gündüz takip eden melekler vardır. Bunlar, sabah ve ikindi namazlarında (Nöbet değiştirmek için) bir araya gelirler. Sonra sizinle beraber geceleyenler yukarı çıkarlar. Rabbiniz daha iyi bildiği halde, onlardan: "Kullarımı nasıl bıraktınız?" diye sorar. Onlar da: "Biz onları namaz kılarken bıraktık. Gittiğimizde de namaz kılıyorlardı." derler. (Taberi)
“Peygamber’in (asm) şöyle buyurmuştur: "Gecenin melekleri ile gündüzün melekleri sizin aranızda biri diğerini izler dururlar." Bu hadisi, hadis imamları rivayet etmişlerdir.
Yine hadis imamlarının Amr'dan rivayetlerine göre İbn Abbas; "Onun önünden izleyicileri, arkasından da gözetleyicileri vardır ki, kendisini Allah'ın emri ile korurlar" diye okumuştur. (Kurtubi)

Hafaza melekleri insanı zararlı varlıklardan korurlar

“Yüce Allah'ın: "Önünden" İfadesi geceleyin gizlenip saklananı ve gündüzün yoluna gideni "Allah'ın emriyle koruyan izleyicileri vardır" buyruğundaki koruyup gözetleme (hıfz)ın mahiyeti “onları yırtıcı hayvanlardan, haşerattan ve zararlı şeylerden korumaları için Allah'tan bir lütuf olarak görevlendirilen melekler olma ihtimali vardır.” denilmiştir. “Ancak kader geldi mi bu sefer o insanı bu zararlı varlıklarla baş başa bırakırlar. Bu açıklamayı İbn Abbas ve Ali b. Ebi Talib (ra) yapmışlardır.” (Kurtubi)
Ebu Miclez der ki: Murad kabilesinden bir adam Ali’nin yanına gelerek şöyle dedi: Kendini iyice koru, çünkü Muradlardan bazıları seni öldürmek istemektedir. Hz. Ali şu cevabı verdi: Her kişi ile birlikte onu takdir olunması hali müstesna, zararlara karşı koruyan (hıfzeden) melekler vardır. Kader geldi mi bu sefer kişiyi Allah'ın kaderiyle baş başa bırakırlar. Şüphesiz ecel son derece sağlam bir kaledir. (Kurtubi)

Hafaza melekleri insanları cinlere karşı korurlar

Mücahid de: "Her insan ile birlikte, onu uykusunda ve uyanık halinde, cinlerden, diğer insanlardan ve haşerâttan koruyan bir melek vardır." demiştir. (Razi)
Melekler onları cinlere karşı korurlar. Ka'b der ki: “Eğer yüce Allah üzerinize yemenizde, içmenizde ve avretlerinizde sizleri himaye edip koruyan melekleri görevlendirmemiş olsaydı, hiç şüphesiz cinler sizi kapıp giderlerdi.” (Kurtubi)

https://www.sorusorcevapbul.com/soru-cevap/melekler/hafaza-meleklerinin-gorevleri-nelerdir

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Hüddam ve hüddamcılıkla ilgili misiniz?

Bilerek veya bilmeyerek, isteyerek veya istemeyerek bu tür bir işe girişmiş olmayasınız?

ugurdogan

Üye
Konuyu siler misiniz lütfen. Çevrenizde cin veya ifrit varsa aynı durum sizin de başınıza gelebilir.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Selamun Aleykum,

Size bir müracaatım var. Evimin çevresindeki ifrit ve cinler meleklerimi darp edip öldürdüler. Sol kulağımı kendilerine ait bir yöntemle delip bana seslerini işittirmeye başladılar. 1.5-2 senedir benimle konuşuyorlar. Yine 1 seneye yakın müddettir 24 saat bir ifritin tecavüzüne uğruyorum. Anneme ve ablama da tecavüz ediyorlar. Annem ve ablam cinlere inanmadığı için durumu onlara pek anlatamıyorum.

İfritlerin enerji çekebilme gibi bir özelliği de var. Daha önce annemi ve beni bu yöntemle yarı baygın hale getirdiler. Bir kaç gün içinde beynime dışkı koyup enerjimi çekip beni öldüreceklerini söylediler. Ondan sonra da annemi öldüreceklermiş. Ve bu yöntemle 50 ülkeyi fethedeceklerini söylediler. Bize engel hiçbir şey yok dediler.

Ayrıca bunlar Hz. Muhammed(s.a.a ) ve İmam Ali hürmetine istedikleri dualarla da beni zelil edebiliyorlar.
Duaları şu şekilde: İmam Ali hürmetine onu zelil et, İmam Ali hürmetine özgüvenini ve cesaretini düşür, İmam Ali hürmetine onu delirt, Hz. Muhammed(s.a.a) hürmetine kolunu bacağını ağrırt, Hz. Muhammed(s.a.a) hürmetine nefesini kes. Bu cinlerin hepsi kafir yediğimde içtiğimde Hazreti Muhammed(s.a.a) e Ehli -beyte ve Allah a sövüyorlar.

Bütün dini sitelerden yardım talep ediyorum. Sizden ricam bu kafir cinleri onların dua yönetimiyle(peş peşe okuyarak) helak edebilir misiniz?

İyi günler.

Bu iş çok basit ama önce İranın yeniden ehli sünnete dönmesi lazım. Onlar Sünni olunca bu tür şia propagandasına gerek kalmayacağı için 50 ülke sulh ve sukun içinde yaşar. Ve meczup görünümlü dailer başka işlerle meşgul olur. Cinleri de rahat bırakırlar. :)

Kaçak

Yeni
Hocam hocam ecinnilerle benim aram pek iyi değil ...
konuya bu yüzden bulaşmıyorum ...
ben 1 yaz tatilinde sübhaneke ezberleyebiliyordum , onu da kar yağınca unutuyordum ondan mütevellit geldiklerinde kış kış dan başka bir şey diyemeceğim için küçükken bende fobi oluştu ...
şimdi epey ezberim var 3 nefeste okuyorum tüm ezberlediklerimi yani ...

hocam cinler İran’dan mı geliyor ?

kebîkec

İhvan Forum Üye
ben 1 yaz tatilinde sübhaneke ezberleyebiliyordum , onu da kar yağınca unutuyordum ondan mütevellit geldiklerinde kış kış dan başka bir şey diyemeceğim için küçükken bende fobi oluştu ...

Namazda sadece subhaneke okumuyondur herhalde :)

Üstteki metinden alıntı yapıyorum. Subliminal mesaj burda gizli :) Galiba İrandan geliyorlar. :)

Hakperest

Kıdemli Üye

Geldiklerinde biraz muğlak kaldı gibi
Geldiler mi
Gelmediler mi

alanyali07

Kıdemli Üye
gerçekse komik ,değilse daha komik..
melek öldüren cinler..beyne dışkı bırakmalar. nasıl bir hayal dünyası..

Kaçak

Yeni
Gelen giden olmadı çok şükür ....
zaten gelmiş olsalardı, zayi olurdum sanırım ...

asgari limitleri kullanıyorum seyda :)