Cinler dünyaya iniyor - Mason, cin ve lucifer ilişkisi

ebkem

Baş Yücelik
Lucifer'in manası ne ola ki?

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
bilsem konuyu "iblis" in diğer adları nedir? diye açardım.

ama konu bu değil.

konumuz; "MASON, CİN VE LUCİFER İLİŞKİSİ"

tşk.

ebkem

Baş Yücelik
Neden öyle sitem ettiniz ki bilmiyordum ve sordum. Bir dahakine hangi minvalde yorum yazacağımızı söyleyin daha net anlaşalım inşaAllah.Anlayamıyoruz af buyurun.

Masonun da Allah belasını versin! Oldu mu?

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Neden öyle sitem ettiniz ki bilmiyordum ve sordum. Bir dahakine hangi minvalde yorum yazacağımızı söyleyin daha net anlaşalım inşaAllah.Anlayamıyoruz af buyurun.

Masonun da Allah belasını versin! Oldu mu?

hep ciddi olmuyor. biraz geyik yapalım.

yukarıdaki yazıda konu bütünlüğünü sağlayamamışsınız.

bir cümle içinde "MASON, CİN VE LUCİFER" kavramlarını bir arda kullanabilecekmisiniz bakalım.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
mesela;

bir mason binmiş cin atına, lucifer e doğru yol almakta...

ebkem

Baş Yücelik
Cümleniz basit oldu bence.

Lucifer, cin ve mason aynı odaya girmişler yalnız mason sağ çıkmış.

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
bu uyarlama da bizden;

"mason evine telefon acar, telefonu yabancı bir bayan acar. Mason karşıdaki sesi duyunca şaşırır, bayana sorar: - "Sen kimsin?" Kız cevaplar: - "Evin luciferiyim." - "Iyi de bizim luciferimiz yok ki!" - "Evin cini beni bu sabah işe aldi." - "Ya. Öyle mi? Ben de evin beyiyim. Cini cağırır mısın?" - "Cininiz şu an yatak odasında kocası sandığım biri ile beraber." Mason şaşırır, “nasıl olur cinin kocası benim” der. Mason sinirlenerek, - "Elli bin dolar kazanmak istermisin?" Lucifer, - "Tabii ki isterim.Kim istemez..." - "O zaman çekmeçedeki silahı al, yukarı çıkıp o cin ile yanındaki o sümsüğü vur!" Once ayak sesleri duyulur, sonra iki el silah sesi. Luciferi telefona geri gelir: - "Öldürdüm efendim, cesetleri ne yapayım?" Mason, - "Cesetleri havuza at." Lucifer duraklar: - "Ama burada havuz yok ki?" Mason bir süre düşünür ve cevap verir: - "Orasi 112 43 44 değil mi? - "Hayir!!!!! - "Pardon! Yanlış numarayı aramışım!!!!!""

hirahos

Kıdemli Üye
İblis (Azazil, şeytan cinlerinin babası olan) aleyhi lane'nin amacı Adem As.'ın evlatlarını saptırıp Cehenneme düşürmek. Böylelikle intikam almış olacak güya. Hikmetinden sual olunmaz, Mevla Teala'mız dahi İblis'e fırsat ve mühlet vermiştir. Saptırmasını da insanları Allah'a kafir ederek, müşrik ederek, olmadı mü'minleri bid'at inançlara ve amellere, o da olmadı Müslümanları gaflet, tenbellik, hayasızlık, fısk u günaha teşvik ederek yapmaya çalışıyor. Bu faaliyetlerinde kötü cinleri yani "şeytanları" kullanıyor. Onlara diyor ki Adem'in evlatlarını saptırır başarırsanız Allah sizi Cennetine koyacak, size çok büyük ihsanları olacak! Yalan söylüyor lanetli. Cinlerden buna kanıp insanlarla uğraşan pekçok şeytan var. İblis-i Lain, güneş batıdan doğmadan tevbe edip cinlerine de tevbe ettirip kurtulmayı planlıyor ama başaramayacak.

Deccal ise bir insan. O da öyle bir fitne ki Adem As.'dan beri onun çıkaracağı fitneden daha büyük, daha şedid bir fitne görülmedi. Yahudilerden ve münafıklardan çokça destek bulacak ve ordusu olacak. İnsanlardan pekçok kişiyi kendisine haşa "Allah" diye taptıracak. İşte İblis'in dört gözle beklediği zaman bu. İntikam için büyük bir fırsat yakalamış olacak.

Yahudiler de Deccali kendilerine fiili dünya hakimiyetini verecek kurtarıcı sanıyorlar. Güya Davud As.'ın soyundan bekledikleri mesih odur. Deccal çıkınca o nedenle etrafında toplanıp destek olacaklar. Gizli örgütlerinin ve onların uşaklığını yapan masonların Lucifer'e yani İblis'e tapınmalarını da bu çerçevede şaşırtıcı bulmuyorum. Ne de olsa haşa hayvan mertebesinde addettikleri bütün insanlığı Yahudinin kulu kölesi yapacak kurtarıcıları (!), iblis ile kanki. Aynı amaca hizmet ediyorlar; el ele vermişler dünyayı kendilerine hazırlıyorlar.

İlluminati denilen gizli siyonist örgütlenmeler, uzun zamandır dünyayı Mesihi (yani deccali) düzene hazırlamaktalar. Bu hazırlığın birkaç vechi var:

1- Irkçılık, modernizm, kapitalizm, komunizm, darvincilik gibi felsefelerin, dünya savaşı gibi savaşların, terör, çatışma, darbe gibi yıkımların, Osmanlı, Avusturya, İngiltere misalinde olduğu gibi yıkılmaların, maddi, manevi yani ahlaki bozulmaların (zayıflamaların) arkasındalar. Körüklüyorlar. Siyasi, idari, iktisadi hadiseleri bu yüzden yönlendirmeye çalışıyorlar. Esasen "yeni dünya düzeni" dedikleri "Deccali düzenin" ta kendisi. Elbette yeni düzende yeni bir yönetim, yeni bir iktidar, yeni bir piyasa yapılanması ve işleyişi olacak.

2- Özellikle gençleri önce fikren, kalben uyuşturup sonra dünya arzularının esiri yapmaya çalışıyorlar. Eğitim sistemi, medya, sinema, internet, bilinçaltı mesajlar, fuhuş, alkol ve uyuşturucu, aileyi karalama, dini ve tarihi kötüleme, özgürce (!) yaşama, şiddet, terörle amaca ulaşma, futbol, fador, fiesta, eğlence, moda, magazin, yetenek sizsiniz, sihir, numara, uzaylılar, ufolar, bluebeam... Çoğaltmak mümkün, yazdıklarımızla işaret edip geçiyoruz.

Böylece gençler (yani geleceğin nesilleri) Deccali zamana giden yollarda engel olamayacaklar! "Yeni dünya düzeninin" köleleri olma zamanı gelince itirazsız, kolayca boyun eğecekler! Kısaca insanlar inançlı, ahlaklı, takvalı olmasınlar. Dünya arzularının peşinde günü birlik yaşayıp gitsinler. Burası da İblis'in alkış tuttuğu zevkten dört köşe olduğu yer...

Masonlar ise gizliden Deccali düzenin sahiplerine hizmet eden başka milletlerden kişiler... Dünya üzerinde 13 milyon bütün işlere yetişemeyince kendilerine diğer nüfustan gönüllü elemanlar devşirmişler. :)

Hıristiyanlara gelince... Deccali düzenin önüne çıkamayacak kadar dinen bitmiş boğazlarına kadar insanlık suçlarına batmışlar. (Yeryüzündeki sömürü ve katliamların kısmi azamisinde imzaları var) Zaman zaman bazı mezhepleri Hz. İsa As.'ın gelişini hızlandırmak amacıyla Deccali düzen mimarlarına destek oluyorlar.

Deccali düzen hayalcileri, kötü cinlerden istihbarat, büyü, vesvese, vehim gibi konularda yardım alıyorlar. Cinler çok hızlı hareket edip uzun zaman yaşayabildikleri için böyle işlere elverişliler. Birtakım büyü, sihir işlerinde şeytanlarıyla beraberler.

Yazılacak daha pekçok husus ve ayrıntı var ama, az çoğa kapı açsın inşallah.

Peki ne olacak?

Dünya'da da ahirette de bahsi geçenlerin cümlesi rezil rüsva olacaklar. Allah ve Rasulünün vaadi böyledir. Böyle yazıldı. Böyle buyruldu. Allah Teala, vaadinden dönmez. Şüphemiz asla ve kat'a yoktur. Allah var, ne gam var.

Fi emanillah.

garip70

Ordinaryus
"Sonra elbette onlara önlerinden, arkalarından, sağlarından, sollarından sokulacağım ve sen, onların çoklarını şükredenlerden bulmayacaksın!" dedi. (Araf Suresi 17)

Önlerinden, arkalarından, sağlarından, sollarından....

4 yönden izin verilmiş...

Geriye iki yön kalıyor. Üstlerinden ve altlarından... Allah bu iki yönü şeytana yasaklamış.

Bu iki yön YARATICIYA açılan iki kapıdır. Bu iki yönden şeytan yaklaşamaz.

Üstten: El açarız... Dua kapısı kapanmadı.
Alttan: Secde mahalli... Allaha secde ederiz.

Her iki yön de şeytanın sevmediği iki yöndür. Dua ve ibadet ile Allahtan yardım dileyelim. Bu iki yön haricindeki yönlerden umudunuzu kesin...

-----------

Elbette adamlar boş durmuyor. Durmayacaklarda. Şeytanın kovulma sebebi senin atan ADEM ve SENsin.
Son nefesine kadar boş durmayacaktır ve de boş durmayacaklardır.

hirahos

Kıdemli Üye
İblis (Azazil, şeytan cinlerinin babası olan) aleyhi lane'nin amacı Adem As.'ın evlatlarını saptırıp Cehenneme düşürmek. Böylelikle intikam almış olacak güya. Hikmetinden sual olunmaz, Mevla Teala'mız dahi İblis'e fırsat ve mühlet vermiştir. Saptırmasını da insanları Allah'a kafir ederek, müşrik ederek, olmadı mü'minleri bid'at inançlara ve amellere, o da olmadı Müslümanları gaflet, tenbellik, hayasızlık, fısk u günaha teşvik ederek yapmaya çalışıyor. Bu faaliyetlerinde kötü cinleri yani "şeytanları" kullanıyor. Onlara diyor ki Adem'in evlatlarını saptırır başarırsanız Allah sizi Cennetine koyacak, size çok büyük ihsanları olacak! Yalan söylüyor lanetli. Cinlerden buna kanıp insanlarla uğraşan pekçok şeytan var. İblis-i Lain, güneş batıdan doğmadan tevbe edip cinlerine de tevbe ettirip kurtulmayı planlıyor ama başaramayacak.

Deccal ise bir insan. O da öyle bir fitne ki Adem As.'dan beri onun çıkaracağı fitneden daha büyük, daha şedid bir fitne görülmedi. Yahudilerden ve münafıklardan çokça destek bulacak ve ordusu olacak. İnsanlardan pekçok kişiyi kendisine haşa "Allah" diye taptıracak. İşte İblis'in dört gözle beklediği zaman bu. İntikam için büyük bir fırsat yakalamış olacak.

Yahudiler de Deccali kendilerine fiili dünya hakimiyetini verecek kurtarıcı sanıyorlar. Güya Davud As.'ın soyundan bekledikleri mesih odur. Deccal çıkınca o nedenle etrafında toplanıp destek olacaklar. Gizli örgütlerinin ve onların uşaklığını yapan masonların Lucifer'e yani İblis'e tapınmalarını da bu çerçevede şaşırtıcı bulmuyorum. Ne de olsa haşa hayvan mertebesinde addettikleri bütün insanlığı Yahudinin kulu kölesi yapacak kurtarıcıları (!), iblis ile kanki. Aynı amaca hizmet ediyorlar; el ele vermişler dünyayı kendilerine hazırlıyorlar.

İlluminati denilen gizli siyonist örgütlenmeler, uzun zamandır dünyayı Mesihi (yani deccali) düzene hazırlamaktalar. Bu hazırlığın birkaç vechi var:

1- Irkçılık, modernizm, kapitalizm, komunizm, darvincilik gibi felsefelerin, dünya savaşı gibi savaşların, terör, çatışma, darbe gibi yıkımların, Osmanlı, Avusturya, İngiltere misalinde olduğu gibi yıkılmaların, maddi, manevi yani ahlaki bozulmaların (zayıflamaların) arkasındalar. Körüklüyorlar. Siyasi, idari, iktisadi hadiseleri bu yüzden yönlendirmeye çalışıyorlar. Esasen "yeni dünya düzeni" dedikleri "Deccali düzenin" ta kendisi. Elbette yeni düzende yeni bir yönetim, yeni bir iktidar, yeni bir piyasa yapılanması ve işleyişi olacak.

2- Özellikle gençleri önce fikren, kalben uyuşturup sonra dünya arzularının esiri yapmaya çalışıyorlar. Eğitim sistemi, medya, sinema, internet, bilinçaltı mesajlar, fuhuş, alkol ve uyuşturucu, aileyi karalama, dini ve tarihi kötüleme, özgürce (!) yaşama, şiddet, terörle amaca ulaşma, futbol, fador, fiesta, eğlence, moda, magazin, yetenek sizsiniz, sihir, numara, uzaylılar, ufolar, bluebeam... Çoğaltmak mümkün, yazdıklarımızla işaret edip geçiyoruz.

Böylece gençler (yani geleceğin nesilleri) Deccali zamana giden yollarda engel olamayacaklar! "Yeni dünya düzeninin" köleleri olma zamanı gelince itirazsız, kolayca boyun eğecekler! Kısaca insanlar inançlı, ahlaklı, takvalı olmasınlar. Dünya arzularının peşinde günü birlik yaşayıp gitsinler. Burası da İblis'in alkış tuttuğu zevkten dört köşe olduğu yer...

Masonlar ise gizliden Deccali düzenin sahiplerine hizmet eden başka milletlerden kişiler... Dünya üzerinde 13 milyon bütün işlere yetişemeyince kendilerine diğer nüfustan gönüllü elemanlar devşirmişler. :)

Hıristiyanlara gelince... Deccali düzenin önüne çıkamayacak kadar dinen bitmiş boğazlarına kadar insanlık suçlarına batmışlar. (Yeryüzündeki sömürü ve katliamların kısmi azamisinde imzaları var) Zaman zaman bazı mezhepleri Hz. İsa As.'ın gelişini hızlandırmak amacıyla Deccali düzen mimarlarına destek oluyorlar.

Deccali düzen hayalcileri, kötü cinlerden istihbarat, büyü, vesvese, vehim gibi konularda yardım alıyorlar. Cinler çok hızlı hareket edip uzun zaman yaşayabildikleri için böyle işlere elverişliler. Birtakım büyü, sihir işlerinde şeytanlarıyla beraberler.

Yazılacak daha pekçok husus ve ayrıntı var ama, az çoğa kapı açsın inşallah.

Peki ne olacak?

Dünya'da da ahirette de bahsi geçenlerin cümlesi rezil rüsva olacaklar. Allah ve Rasulünün vaadi böyledir. Böyle yazıldı. Böyle buyruldu. Allah Teala, vaadinden dönmez. Şüphemiz asla ve kat'a yoktur. Allah var, ne gam var.

Fi emanillah.

وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ

Allah teala, tuzak kuranların tuzağını kendi başına geçirir. Amenna ve saddakna...

3-4 senedir Maya takvimi, takvim sonu, 21 Aralık 2012, Marduk, Nibiru, gezegenx vs. diyorlar... O gün yaklaştı. Sürekli vurgulanan güne yaklaşık bir ay var. Allahu alem, bu sene sonuna doğru dünya çapında bir numarayı deneyebilir kabbalacı Yahudiler ve onların mason, illuminati yardakçıları... Mesela, filmlerle uzaydan gelecek istilaya dünyayı alıştırmaya çalıştılar şimdiyedek... Zombiler, vampirler.. Daha nice saçmalıklar. İnsanları din inancından sıyırıp başka güçlere inandırmaya çalışyorlar. Sanal bir uzaylı istilası başlatıp yeryüzünde katliamlara, sömürmelere, yönlendirmelere, esaret altına almalara girişebilirler. İnsanlar da "ne güzel, bizi kurtarıyorlar" deyip boyun eğebilirler. Aman dikkat. beyninizin yıkanmasına, düşencelerinizin yönlendirilmesine fırsat vermeyiniz. Bilgili, uyanık ve daim inançlı olmak lazım.

Bu çerçevede, bu günlerde her yerde, gökten uydu destekli bir takım GÖRÜNTÜLER ve SESLER duyulabilir. Bu ses ve görüntüler bir istila tiyatrosu olabileceği gibi, her insanın dini inançlarına dönük, onları okşayacak şekilde olabilir. Mesela, Hz. isa As.'ı gökten inmiş de cennetini kurmuş, kucak açarak hıristiyanlarını bekliyor şeklinde tasvirler yapabilirler. Ya da melekler iniyor çıkıyor havası verebilirler. Ya da buda gökte bağdaş kurup insanlara vaaz edeebilir! vs. :)

Alıntıladığım yazımızdaki "dünyayı 'yeni dünya düzeni' diyerek Deccalin hakimiyetine hazırlıyorlar" sözümüze lütfen dikkat edniz. Üzerinde düşünmenizi istirham ederim. Bu yeni düzenin ve ona giden yolun kendisine mahsus bir siyasi, idari, ekonomik, medyatik, teknolojik unsurları olacak. (güya)

Uzun yazılar alıntılamayacağız. Lütfen şu kelimelerle nette aramalar yapıp karşınıza çıkan yazıları/medyayı inceleyiniz:

Antichrist
İlluminati
Blue Beam projesi
Telepatik hipnoz
Subliminal mesaj
Akıl kontrolü
Haarp
Tesla

Baştaki sözümüz:

VALLAHU HAYRUN MAKİRİN...

Amenna.