CiHADiSTAN'A HOSGELDiNiZ

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
BURASI IRAK... BİR DİRENİŞÇİ İLE BERABER...

Aylardan mübarek Ramazan ayı, günleren her hangi bir gün...

Yer, Irak... Irak'ın herhangi bir kenti, kasabası veya köyü... Orucumuzu su ve hurma ile açıyoruz ama oturarak değil... Koltuk ve masamız yok... Eşimiz ve çocuklarımız da yok... Bize herkesten ve herşeyden daha yakın olan silahımız var sadece... 24 saat yanımızdan ayırmadığımız...

Bir yandan orucumuzu açarken diğer yandan gözetliyoruz etrafı... Ne bir düşman ne de işbirlikçi olmalı etrafta...

Dağa çıkmak ne demektir bilir misiniz? Dağa çıkmak; canını, malını ve her şeyini Allah için satmak demektir. O yüzden geri dönüşü yoktur. Çünkü sattığını nasıl geri istersin? Bu ancak yüzsüzlerin işidir. Yiğitlerin işi ise şehadete dek sözünde durmaktır. "Müminlerden nice erler vardır ki, Allah'a ahdettiklerinde doğru davrandılar." ayetine mazhar olmaktır tüm hüner.

Selam ve Dua ile...

islamveinsan

Doçent
Sa.

teröristler de mi oruç mu tutar mış ? abd nin terörist dediği müslüman bunlar mı ?
bizim ucuz müslümanlar ın; islam ı terörist diye lanse edilmesine sebep oldular, dünyada islam=terör şeklinde algılanıyor...
...... diye suçladıkları fukaralar bunlar mı ?

EYVAH....

"Zulüm, başına adalet külâhını geçirmiş. Hıyanet, hamiyet libasını giymiş. Cihada, bağy(terör) ismi takılmış. Esarete hürriyet namı verilmiş.
Ezdad, suretlerini mübadele etmişler"

Bediüzzaman O zaman görmüş hakikat i
ve söylemiş söylenmesi gerekeni...

Bu garip ne desin şimdi....

ağızları abd ve israil kokan, kelimeleri ve sözcükleri aynı ambardan beslenenlere ne desin şimdi ....?
Desem; ya imanıma ya müslümanlığıma başlanacak...

Selam ve dua bu davanın samimi Bekçilerine Mücahidlerine olsun...

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
a.s.

GÜLİSTAN ve CİHADİSTAN 1

Dağlarda internet yok, gazete yok, radyo yok, tv yok... Kısacası dünya ile iletişim yok. Ama buna rağmen çınlıyor kulaklarımız... bizi kınayan ve acımasızca eleştiren kardeşlerimizin sözleriyle...

Müslüman adam öldüremezmiş, müslüman esir alamazmış, alsa bile hemen serbest bırakması lazımmış, gerçek cihad silahla olmazmış, silah fitneymiş, Türkler düşman saflarında olsalar bile zarar görmemeliymişler, Iraklılar amerikan orduları ile beraber bize saldırsalar bile kardeş kanı dökmemek adına karşılık vermemeliymişiz, hizmet, diyalog, tarikat, parti, kurslar, dershaneler vs meydan cihadından çok daha önemliymiş, biz falanca gazeteden almak veya ona abone olmak meydan cihadından bilmem şu kadar daha sevapmış vs vs.

Ey dünyasını cennete çevirmeye çaba sarfeden zavallı kardeşim!

Şimdi bana kulak ver:

Bizim burada aç ve susuz kalmamız asla bizi rahatsız etmedi. Düşmanın üstümüze mermi yağdırması, gülleler fırlatması, havadan ve karadan hatta denizden bombalaması bizi bu kadar yaralamadı. Bize bu kadar acı vermedi. Çocuklarımızın hunharca öldürülmesi, kadınlarımızın ırzlarının kirletilmesi bize bu kadar ağır gelmedi.

Bu ümmetin en zayıfının ve en günahkarının bir duası bile bize yeter dediğimizde senin en hızlı İslamcı ve dindar geçinip bizi İslam adına terörist ilan etmen ve İslam'ın aydınlık çehresini karartmakla itham etmen bizi yıktı. Dizlerimizin üstüne düştük, bakıştık sadece şaşkın şaşkın, bir kelime bile söyleyemeden... Sanki felç indi tüm vücudumuza...

"Gölge etme, başka ihsan istemeyiz" demekten başka diyeceklerimiz de var!

kemalali

Profesör
Direnişi destekliyorum. Size katılıyorum ama. Iraktaki sivilleri bombalayanlar Müslüman olamaz. Dinimizde esirlere işkence yaparak öldürmek yoktur. Yoksa bizim onlardan farkımız kalmaz. Bizlerin çektileri geçmişteki Müslümanların çektiginin yanında neki. Onları örnek almalıyız. Hangi şartlarda olursa olsun,ne kadar kötülüge maruz kalırlarsa kalsın savaşta adil oldular.

'' Müslüman adam öldüremezmiş, müslüman esir alamazmış, alsa bile hemen serbest bırakması lazımmış, gerçek cihad silahla olmazmış, silah fitneymiş, Türkler düşman saflarında olsalar bile zarar görmemeliymişler, Iraklılar amerikan orduları ile beraber bize saldırsalar bile kardeş kanı dökmemek adına karşılık vermemeliymişiz, hizmet, diyalog, tarikat, parti, kurslar, dershaneler vs meydan cihadından çok daha önemliymiş, biz falanca gazeteden almak veya ona abone olmak meydan cihadından bilmem şu kadar daha sevapmış vs vs. ''

Ebu Huzeyfe kardeşim kimsenin bunları söylediğine inanmıyorum.

islamveinsan

Doçent
Sa.

Bir adam kebair de işlese kafir olmaz
Bu yetkiyi kimden aldın gözünü sevdigim ?
Yapanlar müslüman ise daha dikkatli olsalar demelisin....
Mü'min e ; müslüman değilsin diyemez kimse ?

Selametle..e.e

kemalali

Profesör
Pazar yerlerini,Camileri bombalayanlar ya kafir ya münafıktır.

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
'' Müslüman adam öldüremezmiş, müslüman esir alamazmış, alsa bile hemen serbest bırakması lazımmış, gerçek cihad silahla olmazmış, silah fitneymiş, Türkler düşman saflarında olsalar bile zarar görmemeliymişler, Iraklılar amerikan orduları ile beraber bize saldırsalar bile kardeş kanı dökmemek adına karşılık vermemeliymişiz, hizmet, diyalog, tarikat, parti, kurslar, dershaneler vs meydan cihadından çok daha önemliymiş, biz falanca gazeteden almak veya ona abone olmak meydan cihadından bilmem şu kadar daha sevapmış vs vs. ''

Ebu Huzeyfe kardeşim kimsenin bunları söylediğine inanmıyorum.

Bunları söyleyenleri tek tek yazardık ama konu o zaman tamamen şahsileşir ve asıl vermek istediğimiz mesaj arada kaybolup gider.

Bu sözler batılı küffara değil, kendi kardeşlerimize ait!

Selam ve Dua ile...

Ebu Huzeyfe

Asistan
Web sitesi
www.misakonline.com
Pazar yerlerini,Camileri bombalayanlar ya kafir ya münafıktır.

Doğrudur! Kesinlikle katılıyorum.

Çünkü, oraları bombalayanlar ya işgal güçleridir ya da işbirlikçileri. Ama asla ve asla drenişçi mücahidler olamazlar. Bu konuda hemfikiriz.

Benim asıl kızdığım; amerikan kaynaklarına güvenip bu tür vahşetleri mücahdielrin üzerine yıkanlar! Mücahidler ne kadar bas bas bağırıp "biz böyle bir şey yapmadık, yapamayız da " deseler de gönüllü amerikan uşağı ve hizmetçisi kardeşlerimiz, kendi kardeşlerine değil, efendileri olan amerikalılara inanıyorlar. :(

Selam ve Dua ile...

kemalali

Profesör
Haklısın Ebu Huzeyfe kardeşim. Herkesi şuçlamış gibi anlaşılabilme tehlikesi var. İnşallah yanlış anlayanlardan olmayız. Müslümanlarda Cihad şuuru,birlik beraberlik hakkiyle olsaydı Allah bilir belki bugünlere gelmezdik. İnşallah olur umit ediyoruz.

kemalali

Profesör
Doğrudur! Kesinlikle katılıyorum.

Çünkü, oraları bombalayanlar ya işgal güçleridir ya da işbirlikçileri. Ama asla ve asla drenişçi mücahidler olamazlar. Bu konuda hemfikiriz.

Benim asıl kızdığım; amerikan kaynaklarına güvenip bu tür vahşetleri mücahdielrin üzerine yıkanlar! Mücahidler ne kadar bas bas bağırıp "biz böyle bir şey yapmadık, yapamayız da " deseler de gönüllü amerikan uşağı ve hizmetçisi kardeşlerimiz, kendi kardeşlerine değil, efendileri olan amerikalılara inanıyorlar. :(

Selam ve Dua ile...

Eyvallah kardeşim ben de aynı görüştenim. Bazen acabadiyorum. Bazı sitelerde yanlış gösteriliyor. Ama tabiiki bu siteler ne kadar güvenilir. Bana uydurmaca gibi geliyor. İslama göre savaşmak amacın iyi samimi olması için şarttır. Asıl mesele budur. Irakı düşündüğümüzde aglıyoruz. Biliyoruz ki iş aglamakla bitmez.

Ç

Çöl Aslanı

Guest
BURASI IRAK... BİR DİRENİŞÇİ İLE BERABER...

Aylardan mübarek Ramazan ayı, günleren her hangi bir gün...

Yer, Irak... ...

Dağa çıkmak ne demektir bilir misiniz? Dağa çıkmak; canını, malını ve her şeyini Allah için satmak demektir. O yüzden geri dönüşü yoktur. Çünkü sattığını nasıl geri istersin? Bu ancak yüzsüzlerin işidir. Yiğitlerin işi ise şehadete dek sözünde durmaktır. "Müminlerden nice erler vardır ki, Allah'a ahdettiklerinde doğru davrandılar." ayetine mazhar olmaktır tüm hüner.

Selam ve Dua ile...

Irak'ı unuttuk nedense.

Sıradanlaştı mı,

Unuttum mu,

Unutturulduk mu,

Sıktı mı,

Modası mı geçti,

Kafire hediye mi ettik,

Allah'a havale mi ettik,

Nur bacı ne oldu,

Misket bombasından gözü patlamış çocuk büyüdü mü,
gözü görüyor mu,

Hapishanede ki çırılçıplak soyulmuş
dindaşlarımın akıbeti ne oldu,

önemsiz mi,

Üçmaymunu mu oynuyorum,

Münafık mıyım,

Korkak mıyım,

Sinirildik mi,

Aynı nakarat gündemlerle mi oyalanıyorum.

Hesabını verebilir miyim,

Hay Allah. Kafayı mı yiyiyorum?

Mehmetalp

Üye
Allah cihad ederken Kıtal hukukundan ayrılmayan mücahidler'den razı olsun.