cicek 'ce cekimler..

cicek demeti

Sükut
IMG_0790.JPG

IMG_0795.JPG

IMG_0810.JPG

IMG_0832.JPG

IMG_0811.JPG

salimabi

Kısıtlı Erişim
@cicek demeti kardeşim bu forumda hayvancıklar sizlerle coştu hadi birazda gülleri coşturalım desem yeni bir sayfa acsanız ortalıık mis gibi gül koksa, benden destek hazır inşallah...

cicek demeti

Sükut
@cicek demeti kardeşim bu forumda hayvancıklar sizlerle coştu hadi birazda gülleri coşturalım desem yeni bir sayfa acsanız ortalıık mis gibi gül koksa, benden destek hazır inşallah...

Abi anlayamadim ne sayfasi acayim :) bugunlerde kafam yerinde degil uctu gitti :) sahi ben kimdim yaaa onu bile unutacagim nerdeyse :D

salimabi

Kısıtlı Erişim
heeeee dur, @cicek demeti bacım yardımcı olayım ben sana, sen var ya sen, hayvancıkların yegane koruyucususun en sevenlerinden birisn, isminde cicek olduguna göre diyorum hadi birde cicekleri costuralım diyorum, yeter mi:):):)

cicek demeti

Sükut
heeeee dur, @cicek demeti bacım yardımcı olayım ben sana, sen var ya sen, hayvancıkların yegane koruyucususun en sevenlerinden birisn, isminde cicek olduguna göre diyorum hadi birde cicekleri costuralım diyorum, yeter mi:):):)

Insaalah abi nasip diyelim ..Ama siz acabilirsiniz ben destek veririm.hic bir seye heves kalmadi bende bu sene :( yanlis anlamayiniz beni..tesekkur ederim abi..:gul

salimabi

Kısıtlı Erişim
@cicek demeti bacımın acması daha anlamlı geldi, en azından isminiz böyl :flwe diyor gercekten size yakışır, ruhunuzu dinlendirir DİYE DÜŞÜNÜYORUM

cicek demeti

Sükut
sizin hatriniza aciyorum abi tesekkur ederim eyvallah abi..:gul

salimabi

Kısıtlı Erişim
:flw ben teşekkür ederim zahmet oldu :flw deyecek inşallah :flw