CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ittifakı!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Başaktör CHP,yardımcı oyuncu İYİ,figüran SAADET,set işçileri DEMOKRAT .........24 HAZİRAN da vizyona girecekmiş...Bu yılın en güzel komedi filmi olmaya aday:clap2:

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Herkes herkesle ittifak yapabilir!

KAFKAS

Kıdemli Üye
Fetöcüler .................................................... anladınız siz onu!!!!!!!!!!!!!!

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
CHPLİ BİR OLUŞUMA ŞİDDETLE KARŞIYIM!

İttifak olacaksa Saadet, İyi Parti ve Demokrat parti arasında olmalıdır.

Saadet Temel Karamollaoğlunu aday göstererek çok doğru bir şey yaptı, vekil seçimlerinde de dilerim yanlış yapmazlar.

Ha bu arada BARAJI KALDIRMAYARAK PARTİLERİ BUNA ZORLAYAN AKP VE MHP ikizlerine de yazıklar olsun.

Bîdâr

Aktifleşmemiş
Başkada bir nane bildiğiniz yok.
Fikrin varsa yaz kardeşim!
Yoksa sus!

Darul_Beka

Profesör
Saadet partisine ilk teklifi akparti yaptı gel dedi
saadet bu teklife hayır dedi chp yi seçti
bu yukarıda birinin dediği gibi demokratik tavır olarak nitelenebilir
ancak
MÜSLÜMANCA BİR TAVIR MIDIR
asla değildir
Müslümanlardan yana olan cumhurbaşkanına hayır deyip kendisini ve Müslümanları bir kaşık suda boğacak olan chp ile
ittifak
asla ama asla Müslümanca bir tavır değildir

Hakperest

Kıdemli Üye
Saadet stokholm sendromu yaşıyor
Çok yazık
Saadet Akparti mhp hüdapar denkleminde kalmalıydı
Ama görülüyorki 28 şubat şokuyla tecavüzcüsüne aşık kalmış
İyi nikahlar şahidiniz feto olsun

ihvanistanbul

AkhenAton
Cumhurbaskanligina tek basina milletvekili secimine ak parti ile girebilirdi. Chp ile ayni cati altinda olmasi degerleriyle bagdasmadi. Ha bunu ak parti kabul etmemis olabilir yahut vekil sayisinda anlasamamis olabilirler.
Gonlum her ne kadar saadetten yanaysa da chpli bir ittifaka oy vermek istemem. Belki hic oy vermem bu secim.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Cumhurbaskanligina tek basina milletvekili secimine ak parti ile girebilirdi. Chp ile ayni cati altinda olmasi degerleriyle bagdasmadi. Ha bunu ak parti kabul etmemis olabilir yahut vekil sayisinda anlasamamis olabilirler.
Gonlum her ne kadar saadetten yanaysa da chpli bir ittifaka oy vermek istemem. Belki hic oy vermem bu secim.

YENİ İTTİFAK yasasına göre HER PARTİ SEÇMENİ KENDİ PARTİSİNE OY VERECEK, KENDİ PARTİSİNİN AMBLEMİNİN ALTINA MÜHÜR BASACAK.

Bunu AKP ve MHP hazırladı.

Saadet de şimdi bundan faydalanıyor, CHPYE OY VERİLMİYOR YANİ; SAADETE VERİLECEK.

(Not chpnin işin içinde olmasını ben de onaylamıyorum, iyi parti, saadet, demokrat parti olmalıydı, sadece bir bilgi, bir açıklama yapmak istedim.)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Yüzde 51 i yakalama mecburiyeti ittifakları mecburi kılıyor. Önemli olan yüzme bilip bilmemek. Yüzme bilmeyen iki kişi denizde birbirine sarılınca daha hızlı batıyorlar. :)

cemaliii

Kıdemli Üye
Yüzde 51 i yakalama mecburiyeti ittifakları mecburi kılıyor. Önemli olan yüzme bilip bilmemek. Yüzme bilmeyen iki kişi denizde birbirine sarılınca daha hızlı batıyorlar. :)

Hocam başkanlık sistemi neden gelmişti?
Hani koalisyonlar bitecekti?
Yeni nesil bilmez koalisyonları ama ben biliyorum. Ve görüyorum ki koalisyonlar devam ediyor.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Yavaş yavaş İki cephe olacak. Amerika gibi. :) Bu gün ittifak diyeceğiz ve bir sonraki seçimlerde büyük balıklar küçük balıkları yutup iki kutuplu dünyaya dönecek ve biri diğerinden bazen yüzde bir bazen daha az farkla iktidar olacak. Vatana millete hayırlı olsun.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Saadet Partisi neyi eleştiriyor ,kim ile ittifak yapıyor şimdi:)
Milli ittifaka çamur atmak için Mhp yi AK Partinin yancısı yapanlar,girmiş oldukları ittifak ile yancısı oldukları Chp ile mutlu mesut artık:)Tükürdüklerini yalamak hiç bu kadar kısa olmamıştı ,içlerine düştükleri ağır bunalımın yıkım etkisi olsa gerek:glm

cemaliii

Kıdemli Üye
Saadet Partisi neyi eleştiriyor ,kim ile ittifak yapıyor şimdi:)
Milli ittifaka çamur atmak için Mhp yi AK Partinin yancısı yapanlar,girmiş oldukları ittifak ile yancısı oldukları Chp ile mutlu mesut artık:)Tükürdüklerini yalamak hiç bu kadar kısa olmamıştı ,içlerine düştükleri ağır bunalımın yıkım etkisi olsa gerek:glm

Hani mhp kandan besleniyordu? Hani çocuğu olmayanlar analar aglamasini nerden bilecekti? Ya bahçelinin erdoğan hakkında hakarete varan sözleri?

ihvanistanbul

AkhenAton
YENİ İTTİFAK yasasına göre HER PARTİ SEÇMENİ KENDİ PARTİSİNE OY VERECEK, KENDİ PARTİSİNİN AMBLEMİNİN ALTINA MÜHÜR BASACAK.

Bunu AKP ve MHP hazırladı.

Saadet de şimdi bundan faydalanıyor, CHPYE OY VERİLMİYOR YANİ; SAADETE VERİLECEK.

(Not chpnin işin içinde olmasını ben de onaylamıyorum, iyi parti, saadet, demokrat parti olmalıydı, sadece bir bilgi, bir açıklama yapmak istedim.)

Doğru söylüyorsun. Chp zaten baraj problemi yaşamıyor. bu ittifakla hiç bir küçük parti baraj problemi yaşamayacak.böyle bi durumda bir ihtimal meclis muhalefette, başkanlık reiste olacak. E hani bu sistem en mükemmeliydi?

KAFKAS

Kıdemli Üye
Hani mhp kandan besleniyordu? Hani çocuğu olmayanlar analar aglamasini nerden bilecekti? Ya bahçelinin erdoğan hakkında hakarete varan sözleri?
Kronolojik olarak bakıyor musunuz?İlk ittifak Mhp nin dahil olduğu ittifak için söylenmiş ,yancı söylemini söyleyenlere karşı, daha sonra içine girdikleri ittifakta ne duruma düştüklerine dair bir eleştiridir!Ayrıca bu bahsettiğiniz durumla alakalı 15 temmuz dan sonra çok sular aktı!Zaten 90 lı yılların siyasetinde hem dövüşen hem birbirini yeri geldiğinde destekleyen siyasi geçmişleri ortadadır!Chp ile saadetin durumu tam anlamı ile müşterek Erdoğan hazımsızlığından başka bir şey değildir.Mhp ile Ak Parti yi iyi kötü bir ideolojik merkezde buluşurlar da Saadet ile chp işi trajik komedi:)

spesifik

آزادی قید و بند
Yuh diyorum
İnsan bu kadar mı kör olur
Erdoğan hırsları kendilerini rezil etmiş farkında değiller

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
dt8933uejtuqf6t5p.jpg

MAKAM hırsları,
KOLTUK hırsları insanların gözünü kör ediyor demek ki!!!

38gayseri

Paylaşımcı
Yok yok.Bir gözü kör oldugu icin,diger gören gözüyle gercekleri görüp,MILLI ITTIFAK'ta birlestiler.Iki gözü kör olup,SER ITTIFAK'ina gitmek var birde....!!!!