Cep Telefonu Gibi HD Kamera

Meryem

Komplike
İhvan Üyesi
Katılım
6 Tem 2006
Mesajlar
15,309
Puanları
113
Yaş
33
El kameralarının kalitesinin giderek artması onları her an yanımızda olmasını da gerektiriyor. Ancak bu cihazların boyları yeterince de ufak değil. İşte Genius'un durumla ilgili çözümü...

Genius DV kameralarını sürekli yanında taşımak isteyenlerin ilgisini çekecek ilginç bir ürünü piyasaya sürdü. G-Shot HD501 adlı kamera 720p çözünürlükte çekim yapabiliyor. Yüksek-sıkıştırma H.264 formatını kullanan cihazın boyutu ise ortalama bir cep telefonunda daha büyük değil.Su geçirmez kamera

Genius'un bu ürünü ayrıca hava koşullarına dayanıklı bir dış kaplamaya da sahip. Yağmur ve kar cihaza zarar veremiyor. 128MB dâhili hafızaya sahip olan G-Shot HD501'in hafızası, yüksek kapasiteli SD kart kullanılarak 16GB'a kadar yükseltmek mümkün.

Üzerinde pusula olan kordonu sayesinde sırt çantanıza asarak ne yöne gittiğinizi görmeniz mümkün. CD içinde ise, videolarınızı kolayca düzenlemek ve hızlı bir şekilde Facebook veya YouTube'a yüklemeniz için gereken uygulama yazılımı bulunuyor.
Ayrıca HDMI kablosunu kullanarak videolarınızı bir HD TV'de de görüntüleyebilirsiniz. Ürünün son kullanıcı fiyatı ise 189 lira.


Kaynak
 
Üst