Cennet Ve Cehennem

reyyan

Üye
Cennet Ve Cehennem

Ben Bundan 3 Yil Önce Bazi RÜyalar GÖrmÜŞtÜm Bunlarin İÇİnde Benİ Çok Etkİlİyn Ve Hayatimi DegİŞtİren RÜyami Anlaticam, Ben 3 Yil Öncesİne Kadar AÇik Bİrİydİm ÖrtÜnmeyİ Çok İstİyodum Yalniz Buna Bİ TÜrlÜ Cesaret Edemİyodum Çevrenm Ne Der Dİye DÜŞÜnÜyodum Ve Derken Bİ RÜya GÖrdÜm RÜyamda ÖldÜgÜmÜ Ve YokuŞa Benzer Bİ Yerden Gİttİgİmİ Daha Sonrada Bİ Magaraya Benzer Bİ Yerden Gİrdİgİmİ GÖrdÜm,İÇerİ Gİrİnce KarŞimda Cennet Ve Cehennem Kapilarini GÖrdÜm Cennetİn Kapisi Sonuna Kadar AÇikti Sankİ Bana Gİr İÇerİ Der Gİbİ Ama Cehennemİn Kapisi Kapaliydi Ve Ben Etrafimda Aİlemİ GÖrÜyorum Onlar Bana TebessÜm Edİyolardi Çok Mtluydum Ve Tam O Sirada RÜyamda AkŞam Ezaninin Okundugunu GÖrdÜm Ve Kilmak İÇİn Hazirlik Yaptim ÇÜmkÜ Onu Kilicam Sonra Yatsi Namazimi Kilicam Ve Cennete Gİrİcegİmİ SÖylÜyodum Kendİ Kendİme Ve Seccademİ Tam Cennetİn Kapisinin ÖnÜnde Serdİm Vekilmaya BaŞladim Ancak Tam Namaza BaŞladigim Gİbİ BaŞİmda EŞarbimin Olmadigini GÖrdÜm BuyÜzden Namazimi Bozup EŞarbimi ÖrtÜp Tekrar Seccademİ Alip Ve Bİraz Daha Cennetİn Kapisinin Uzagina Serdİm Tekrar Namaza BaŞladim Bu Seferde Kollarimin AÇik Oldugunu GÖrdÜm Tekrar Namazdan Çikip Tekrar BaŞladim Bu Seferde Etegİmİn YirtmaÇli Oldugunu GÖrÜp Takrar Namazimi Bozdum Bİ TÜrlÜ O Namazimi Kilamadim Korkmaya BaŞladim Ve Farkettİmkİ Cennetİn Kapisinin ÖnÜnden UzaklaŞip Cehennemİn Kapisinin ÖnÜne Kadar Geldİgİmİ Farkettİmtam O Sirada Yatsi Ezaninin Okundugunu Ama Ben Daha AkŞam Namazimi Dahİ BİtİrememİŞtİm Aglamaya BaŞladim Aİlemİn Bana Olan TebessÜmlÜ BakiŞlari GİtmİŞ Yerİne Benİm Bu Durumuma ÜzÜlÜr Gİbİ BakiŞlari Oldugunu Fark Ettİm Ve Çok KorkunÇ BİŞey Oldu O Sirada Cehennemİn Kapisi AÇili Verdİ Ve İÇİnden AteŞlerİn PÜskÜrdÜgÜnÜ Ve Benİ Çagirir Gİbİ Gel Demesİnİ Duydum Okadar Agliyordumkİ Ve Rabbİm Ne Olursun Benİ Affet ÖrtÜnÜcem Dİye Agliyordum Okadar AglamiŞtimkİ Bİrden O Korkuyla Uykudan Uyandim Ve GÖzlerİmİn YaŞlarla Doldugunu Farkettİm RÜya Oldugu İÇİn Sevİnmelİmİydİm Bİlmİyorum Ama Sankİ Bİ GerÇektİ RÜya Degİldİ Hala BugÜn Gİbİ Hatirliyor Ve HatirladikÇa Agliyorum,uykudan Uyaninca Hemen Kalkip Abdest Aldim Ve TeheccÜd Namazi Kilmak İstedİm Saat Daha Gecenİn 2 Sİydİ Ve Abdest Aldim Namaz Kilmak İÇİn Rabbİm E YÖneldİm Ama O Namazida Kilamadim ÇÜnkÜ Okadarkİ Agliyodum Aglamam İzİn Vermİyordu Namazimi Kilmama,kilamadimda Zorla Bİtİrebİldİm Ve Rabbİme SÖz Verdİm ÖrtÜnÜcegİme ŞÜkÜrler Olsunkİ Bunuda BaŞarabİldİm Ve ÖrtÜndÜm Çok Mutlu Ve Huzurluyum Rabbİm Hepİmİze BÖyle GÜzellİkler Nasİp Etsİn Hepİnİzİ HİÇbİr Emanetİn Kaybolmuyacagi Allah A Emanet Edİyorum Selam Ve Dua İle..