cemaliii ile Röportaj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nefahtü

Kıdemli Üye
yolun açık olsun cemaliii kardeş..yazmama kararı çokyerinde olmuş.konuşmak yerine dinlemek her zaman daha geliştirir insanı.Gene de ara sıra iki kelam edersiniz.

hakkımız yoktur bizim ama genede helal olsun cemalefendi.
selam ve dua ile

alı

Yeni
Keşke gitmeseydin @cemaliii abi...

Sen seninle aynı fikirde olmayanlarla olan mücadeleden kaçındın sadece... ama bilmelisinki herkesi memnun edemezsin. Eğer edebiliyorsan kendinden korkmalısın...

Herkese karşı tavırlı da olamazsın bu eksik bir yorumdan ibarettir...

Dönmek istersen biz burdayız her konuda anlaşamasak bile yinede seni aramızda görmek isteriz...

ebkem

Baş Yücelik
Cemaliii abim her ne kadar tezad fikirlere de sahip olsak Allah için saygı duyardık size. Keşke daha tatlı olsaydı netice. Size hak veriyorum.
Allah yolunuzu açık etsin abim, daim selamet ve hidaayet üzere olun.

salimabi

Kısıtlı Erişim
arkadaşlar

ihvan forumdaki 2006da başlayan yolculuğumuz bugün itibariyle bitmiştir.tek yazdığımız forum burasıydı.artık bu forumda da yazmama kararı aldım.sizin gibi değerli arkadaşları tanıdığım için hamdü senalar olsun.bu forumdan çok faydalandık,emeği geçen bütün üyelere teşekkür ediyorum.hakkınızı helal edin.
hoşçakalın
selamlarımla
cemaliii.
Ben hakkımı helal etmiyorum

müttaki

Profesör
arkadaşlar

ihvan forumdaki 2006da başlayan yolculuğumuz bugün itibariyle bitmiştir.tek yazdığımız forum burasıydı.artık bu forumda da yazmama kararı aldım.sizin gibi değerli arkadaşları tanıdığım için hamdü senalar olsun.bu forumdan çok faydalandık,emeği geçen bütün üyelere teşekkür ediyorum.hakkınızı helal edin.
hoşçakalın
selamlarımla
cemaliii.

hayırdır @cemaliii

kebîkec

İhvan Forum Üye
arkadaşlar

hoşçakalın
selamlarımla
cemaliii.

Bak söylemedi deme, burada bir bardak su içen ölüm hariç gidemez. Kapıaçık ne zaman istersen... Döndüğünde tanıdığın biri mutlaka çıkar. :gl

alı

Yeni
@muallim08

Hocam davet etmek eksik kalır. Yasağı kaldırıp mail adresinden ulaşabilirseniz daha samimi bir tavır olmaz mı?

ömerusta

Kıdemli Üye
ne o gidiyorum gidiyorum diyipte kalanlardan olmayasın bu bayatladı cemalii
görürsem buralarda ayağını kırarım len güle güle gerçi sen ataistsin işin belli olmaz yarin dersin ben gitmedim ALLAH c.c. götürdü ben gelmedim ALLAH c.c. getirdi

Sofuoglu

Ordinaryus
Bir varsın bir yoksun!
daha dün adına röportaj yapılır
bugün siteden atılır!
işde hayatta böyle , bugün varsın, yarın yoksun!
Gitmek yerine biraz pasif olabilirdin,
Hakkında hayırlısı olsun...
Selametle kal..

Sofuoglu

Ordinaryus

abi foruma geldiğimiz günden bu yana 2 kere banlandık.3.sü olmaması için bıraktım.
Kaldığın yerden devam et be bilader!
Boş ver takma kafana!
Burası sanal, bırak nefsine ne derlerse desinler!
Hadi bakalım bekliyoruz;)

çelebiler

Kıdemli Üye
Kal kal çok vakit harcasakta forumda harcadığımız zamana değiyor doğrusu.Sen de burada olmalısın.

alı

Yeni
@cemalii abi kalmalısın...
herkesi memnun edemezsin. Eğer herkesi memnun edebiliyorsan o zaman işlerin yolunda gitmediğini de bilmelisin...

Cezayı ne için yediğini bilmiyorum ancak ceza sisteminin gerekli olduğuna inanıyorum adil olunması şartı ile...

müttaki

Profesör

abi foruma geldiğimiz günden bu yana 2 kere banlandık.3.sü olmaması için bıraktım.

seni en iyi sen bilirsin. fakat bizde kendimizde gördüğümüzü söyleyelim.
forumlar fikirler alemi. bedeni yorgunlukta çekilirsin bir kenara istirahat edersin.
fakat fikirlerin yorgunluğu kişiyi yıpratır. kendisine yakışmayan haller yaptırır.
kendine hakim olma adına forumlar kendini görebileceğin bir yer.
Hz.Ademe söylenen ağaca yaklaşma hitabında ki şecere(ağaç)nin bir anlamıda
tartışma demektir. yani fikri tartışmalara yaklaşma. sen kendin ol kendini yıpratma sevgili cemaliii

3.sü de olsun 33.süde olsun. sen kendini yıpratmada ne olursa olsun.

selam ile

cemaliii

Kıdemli Üye
o zaman bizim siyasetçiler gibi yapalım.:D biz bırakmıştık aslında ama halk çok ısrar etti.hizmete devam kararı aldık,b:Du ülke için yapılacak hizmetler bizi bekliyor,:D vazifeden kaçamayız:D baba bizi bırakma baba Demirel buba :D

çelebiler

Kıdemli Üye
o zaman bizim siyasetçiler gibi yapalım.:D biz bırakmıştık aslında ama halk çok ısrar etti.hizmete devam kararı aldık,b:Du ülke için yapılacak hizmetler bizi bekliyor,:D vazifeden kaçamayız:D baba bizi bırakma baba Demirel buba :D

Tamam ulen şımarma otur oturduğun yere.Nassı sevindi garibim.

ebkem

Baş Yücelik

neymiş partiyi kuracak olan cibril o cibril değil miymiş?:)

Hoşgeldin abi :)

cemaliii

Kıdemli Üye
Cezayı ne için yediğini bilmiyorum ancak ceza sisteminin gerekli olduğuna inanıyorum adil olunması şartı ile...

adil değildi ali kardeş,bir işadamının bu millete ettiği küfürü tıpkı gazetelerde geçtiği gibi noktalar eşliğinde yazdım.zaten günlerdir medyada yazılıyor.aynı zamanda forumdada o gün manifesto açmıştı konuyu ve konuda aynısını oda yazmıştı.onu geçtim şuan karamurat adlı bir arkadaşda aynı konuyu açmış aynı küfür,aynı noktalı yerleriyle onun konusundada mevcut http://www.ihvanforum.org/showthread.php?142884-AKP-iÅŸadamı-ndan-ağır-küfür .zaten bütün ulusal basında bu haliyle mevcut.benim yazdığımda aynısıydı. ama ne hikmetse ne manifesto,ne karamurat banlanmazken,ben banlandım.üstelik birde sanki o sözleri ben söylemişim gibi iltifat falan yazıyor,burası aile forumuymuş falan.oysa aynı cümleler aynı kelimeler hala mevcut başka üyelerin açtığı konularda.onuda geçtim,bir ara oktay ekşi bunlar analarını bile satarlar dediğinde günlerce bu forumda o hakarette yazılıp çizilmişti.ama şimdi benzer sözleri akpli bir işadamı söyleyince ses edilmediği gibi,onun sözlerini yazdığımız için biz banlanıyoruz.bizimle birlikte aynı alıntıyı sözleri yazan kimse banlanmadı.birde suçu belli olmasın diye yönetici leylifer iltifat diye kurnazlık yapıyor.neden banlandığımız çakılmasın diye.oysa o iltifat dediği küfür hakaret bize değil,sahibi olan işadamına ait.onu banlasınlar :)

Verda

Gales
Kaçış kovulus geri geliş sewinc hüzün nefret intikam bu gece sinemamizda intizar var :) Muazzez Ersoy un bi sarkisi vardi da o geldi aklima yanlış anlama Cemali bu arada hosgeldiniz tekrardan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...