Cem Yılmaz Sızıntı reklamında oynarsa

m-angel

Nam-ı diğer TÜRBEDAR
Keşke maddi imkanlar elversede sadece sızıntı değil diğer tüm dergileri alabilsek. Köstek olan zten çok hiç değilse alarak dstek olmak lazım.

Sofuoglu

Ordinaryus
Fırsat arayanlara fırsat :)

Kumda oynamaya devet ediyorum sizi zaman sızıntı stv gördğünde balıklama dalanlar, hemen eleştirenler:)

bu kumdan oynamaya davetten kastiniz biz isek sunu belirtelim

firsat vs arayacak olsak elimizde malzeme cok, boyle ucuz seylerle oyalanacak degiliz!!

ortada bir video var, kimi begenir kimi begenmez,kimi fikrini bildirir,kimi elestirir,bu gayet normalken okuz altinda buzagi arayarak konuyu baska mecralara cekmenin bir anlami yok! degilmi sevgili! omer..........

Bîdâr

Aktifleşmemiş
bu kumdan oynamaya davetten kastiniz biz isek sunu belirtelim

firsat vs arayacak olsak elimizde malzeme cok, boyle ucuz seylerle oyalanacak degiliz!!

ortada bir video var, kimi begenir kimi begenmez,kimi fikrini bildirir,kimi elestirir,bu gayet normalken okuz altinda buzagi arayarak konuyu baska mecralara cekmenin bir anlami yok! degilmi sevgili! omer..........

Sen şimdi niye alındın Sofuoğlu ağbi.

sen şimdi zaman sızıntı sözlerini görünce atlayanlar katagorisine kendini soktu isen ben buna bir şey diyemem.

Bilirsin ima ile işim olmaz.

Söyleyecek sözüm oldumu Çat diye söylerim sana veya başkasına.

O yüzden bence sen alınma;)

Sofuoglu

Ordinaryus
Sen şimdi niye alındın Sofuoğlu ağbi.

sen şimdi zaman sızıntı sözlerini görünce atlayanlar katagorisine kendini soktu isen ben buna bir şey diyemem.

Bilirsin ima ile işim olmaz.

Söyleyecek sözüm oldumu Çat diye söylerim sana veya başkasına.

O yüzden bence sen alınma;)

tamam hadi oyle olsun;)

selametle