çarşaflı kadınlara saldırı

bi husben

Kıdemli Üye
adam görüntüleri bulmuş yayınlamış şimdi savcılar görevini yapsın

ihvanistanbul

AkhenAton
yapsında hani inanma problemin vardıya böyle şeyler olmaz diyordunuz ya?
böyle şeyler olmaz demedim, ak partiyi savunmak adına yalan söyleyip söyleyemediğini anlamıyorum o yüzden ne inkar ederim ne kabul ederim dedim. nitekim o konuda 15-20 deri elbeisile adamın birini tartakladığını üstüne işediğini ..vs savunuyordun?

bi husben

Kıdemli Üye
böyle şeyler olmaz demedim, ak partiyi savunmak adına yalan söyleyip söyleyemediğini anlamıyorum o yüzden ne inkar ederim ne kabul ederim dedim. nitekim o konuda 15-20 deri elbeisile adamın birini tartakladığını üstüne işediğini ..vs savunuyordun?

Ben olabilir dedim.ve yaşanan başka olayı aktardım sana sen ne dedin ianmıyorum dedin.ki ak partiyle ilgiside yok
şimdi bu bayanlar dış görünüşü itibarı ile müslüman görünüyorlar.ve bunlara laçakça saldırı yapılıyor.Bu saldırı aslında islamın değerlerine yapılıyor.yani kendini müslüman gören herkese yapılmış gibidir. ve bundan her müslüman gibi rahatsız olmamız gerekiyor
olay parti üstü.Dini simgelerimize alanen bir saldırı var.adma çıkmış başörtülülere saldırıyor hakaretler yağdırıyor ve utanmadan kayda alıp sosyal medyada yayınlıyor.Biz bu zihniyetle mücadele etmemiz gerekirrken olmamıştır yaşanamıltır illada delil isterim derdine giriyoruz.Lakin onlar fırsatını buldumu zyırım yapmadan hepimizi gömmek isteyeceklerdir.hak ve batılı bir birinden ayırmamız gerekmiyormu?

ihvanistanbul

AkhenAton
Bazı şeylerin akla mantığa uygun olması gerekiyor.

Türkiyede deri elbise kültürü yok. Maksimum deri ceket o kadar. Fazlasını giyen erkek görmedim. Görsem de büyük ihtimal "herhalde" i.ne derdim ve derlerdi de. Seninde deri pantolonla gezen erkek gördüğünü pek sanmıyorum. Hal böyleyken 15-20 tane (kimine göre 70-80! ) marjinal giyimli ( deri elbiseli üstü çıplak alnı bandanalı ) erkeğin bir kadını araya alıp tartaklaması, üstüne işemesi...vs bunlar türkiyede yaşanabilecek olaylar değil. Hadi diyelim bir şekilde böyle bir erkek! grubu bi araya geldi bunların görüntülenmemesi imkansız, hadi hasbel kader mobeseden kurtardılar kendilerini kabataşta elinde telefon olan bir Allah kulu yok mu ki kayda alsın olayları? Benim itiraz ettiğim nokta yalanı sahiplenmek!
Yahu bu iddia apaçık bir yalandır de geç. Bu gezideki vandallığı masumlaştırmaz. Aksine gerçekleri yüze çarpar. Sen yalanı sahiplenirsen bir başkası camilere saygısızlık edilmedi der. Apo posteriyle gezilmedi der. Ama sen kalkıp evet siz apo posterleriyle dolaştınız, vandallık yaptınız dersen kimse itiraz etmez.

Birde biz millet olarak bazı şeyleri unuttuk. Mesela halk olarak cezalandırmaya kalkıyoruz. Halbuki toplulukların aklı yoktur. Çabuk galeyana gelir. Haklıyı haksızdan ayırt edemez kalabalıklar. Devletin artık kanunlarını/sistemini düzeltmesi gerekiyor. Gezi de bile palalı adam sokağa inmese biteceği yoktu. Peki palalı adamların sayısı 10-20 bin olsaydı istanbuldaki kanı kim durduracaktı? Yeni bir askeri darbeden mi medet umacaktık? ( Allah muhafaza )
Darbe girişimi olur biz bastıralım
Adaletsizlik ayyuka çıkar biz engel olmaya çalışalım
Başörtüsü hakarete uğrar hemen tepkimizi koyalımda devlet görevini yapsın
Çocuğa tecavüz edilir aman karşı duralım da tecavüzcü salınmasın
Toplumsal olaylar olur halk karşı dursun...vs tamam da devletin işi ne? Biz bizi yönetecek kadroları ay başında maaşlarını çeksinler bütün işi de bize yıksınlar saraylarda yaşasınlar diye mi seçiyoruz?

Birileri çarşaflıya/türbanlıya/türbansıza/sarıklıya/sakallıya/sakalsıza..vs karışıyorsa huzuru bozuyorsa bedelini ödesin artık. Ben cidden nefret etmeye başladım