Camide Telefon Şarj Etmek

ihs@n

İhvan Forum Üye

kebîkec

İhvan Forum Üye
yok yok kaybetmek yaramış. mesela ben sende bu özeleştiriyi ilk kez görüyorum sanırım.
Ben sözü sanala değil tevdi edileceği yerde alnının çatına söylerim. Beni bilen bilir bilmeyen kendi bilir. :)

Sözü yetki sahibine köşeli söylemek esastır. Dinlemezse böyle kulağının dibini görür.

Hatırlarsan bir yazımda ben seçmenin sağ duyusuna güveniyorum seçimde çürük elmaları ayiklayacak demiştim. Öyle olmadı mı?

Kendine de pay çıkarma çünkü saadetin tavrı mertlik değil puştluktur. :)

kebîkec

İhvan Forum Üye
Siz liyakatsızlar milletin başına şakamısınız- belamısınız? 1 milyon suriyeli yi postalasın yeter. Sizin pisliğinizi temizlesin yani..

Ekli dosyayı görüntüle 1570

Ya hu sen ne zaman adam olacaksın. Yine başladın selamsız sabahsiz mevzuya girip hakaret etmeye. Yine boyunun ölçüsünü aldırıp cızıklayıp kaçacaksın. Pislik işlerine chp li belediyeler bakacak artık.

İzmir'de kaç suriyeli var kordon boyu bok kokuyor. İstanbul'da önceki dönemler suriyeli mi vardı ne su akıyordu ne toplu ulaşım aracı vardı doğru dürüst.

Avrupali turist sırtında yatagiyla gelir parkta yatar simitle geçinir beş kuruş fayda sağlamaz ama senin kafadakiler elini ayağını yalar. Suriyeliler tüm mal marligiyla gelip harcıyorlar sırf kalleşlik olsun diye aleyhte propaganda yapılıyor. Göreceğiz bakalım Suriyeliler gidince chl belediyelerinde ne artacak. ..

Son düzenleme:

kebîkec

İhvan Forum Üye
yok yok kaybetmek yaramış. mesela ben sende bu özeleştiriyi ilk kez görüyorum sanırım.
Bir şey daha,

O Alanya
Belki istifade eden birileri çıkar hayra vesile oluruz diye paylaşımda bulunayım derken fıkhi bir mesele nasıl oldu da geldi siyasete dayandı anlayamadım gitti.

Zaruri durumlarda kullanılıp sadaka kutusuna bir miktar bağış yapılabilir. Yoksa melayani, küfür, şirk kokan şarkı, türküleri dinlemek, luzumsuz, gaflete sevk eden videoları izlemek için camide tel şarj edilmemeli.

Telefonları ücret mukabili şarj eden yerler var. Gidip orda teller şarj edilebilir.

Hassasiyet önemli.

Hep ihsan nickli üyenin yüzünden. :) Bizim kabahatimiz yok. :)

ihs@n

İhvan Forum Üye
O zaman ihvana söyle yorumlarını güncellesin :) Ali BABACAN da enerji vardır. kabinenin en genç bakanıydı. :)
Sizin gibi, İftiracı- yalancı- ahlaktan yoksun bir muallimi milli eğitim derhal kapı önüne koymalıdır. Ben bu ülkenin cocuklarını sizin gibi yaratıklara emanet etmem. Utanmadan benim üzerime atıyor kendi yediğipisliğini..

kebîkec

İhvan Forum Üye
Sizin gibi, İftiracı- yalancı- ahlaktan yoksun bir muallimi milli eğitim derhal kapı önüne koymalıdır. Ben bu ülkenin cocuklarını sizin gibi yaratıklara emanet etmem. Utanmadan benim üzerime atıyor kendi yediğipisliğini..

Etmezsen al alanyaya götür. Seni terbiyeye davet ediyorum.

ihs@n

İhvan Forum Üye
İzmir'de kaç suriyeli var kordon boyu bok kokuyor. İstanbul'da önceki dönemler suriyeli mi vardı ne su akıyordu ne toplu ulaşım aracı vardı doğru dürüst.

Avrupali turist sırtında yatagiyla gelir parkta yatar simitle geçinir beş kuruş fayda sağlamaz ama senin kafadakiler elini ayağını yalar. Suriyeliler tüm mal marligiyla gelip harcıyorlar sırf kalleşlik olsun diye aleyhte propaganda yapılıyor. Göreceğiz bakalım Suriyeliler gidince chl belediyelerinde ne artacak. ..

İzmir ne alaka?
Evet su akmıyordu.. Su yoktu. Kuraklık vardı.. O kadar vergi ile ithal namuslu dürüst rüşvet yemez belediye başkanı getirseydik istanbul şu an dünya başkenti olurdu, su değil musluklardan içilecek su-yanına paralel şebekeyle şerbette akardı!. Para ile içme suyu alınmazdı. Sen ancak köydeki kahvehanedeki kandırılmış- cahil bırakılmışlara verebilirsin bu saçma absürd vaazlarını.. Toplu taşıma yokmuş duydunuz mu? Neremizle gülelim? Bak doğulu şaklaban sen gitsene kürdistana yerleşsene receb in dediği gibi ne işin var senin istanbul gibi bir şehirde veya başka büyük şehirde. Git kendi kültürünü kendi yörende yaşa ve yaşat.. Siz ne ayaksınız? Dağdan gelmiş bağdakine kafa tutuyorlar. ''Dağdaki çobanla elbetteki şehirli ve kültürlünün reyi bir olmamalıdır.'' Sorunda buradadır. Ayrıca tam bir okumuş zır cahilsin. Çöp sorunu İtalya gibi bir ülkede bugün bile yaşanıyor. Senin gibi yobaz bakmıyor insanlar meseleye.. Ayranı fazla içip içip gelip burada s*çıyorusunuz..

İstanbul da toplu taşıma yokmuş hadi oradan sahtekar;

1571

Güzelim istanbulun içine s*tınız. Sözde 90 larda vize ile girilecekti.. Şimdi Recep'in akçeli inşaatcıkları sayesinde ipini koparandan geçilmiyor..

Son düzenleme:

ihs@n

İhvan Forum Üye
Aktr 1572 öl tarihimizin bile içine ettiniz, liyakatsız demişiz hakaret algılamış,

1573

1574

ihs@n

İhvan Forum Üye
Akbelediyecilik-akkadro-akliyakat iftiharla sunar;

1575

1576

Fatih Sultan Mehmed Han dirilse yeminle Recep Tayyip Erdoğan' ı cengel cezasına çarptırırdı!.

ihs@n

İhvan Forum Üye
1577

Tamamen duygusal yani, istanbul şehri kimin umrunda.. Pasta büyük anlıyonuz mu? 30-40 milyarcık bir pastacık!.

1578

1580

ilke

Paylaşımcı
Müslümanım diyenler eğer gerçekten müslümanlarsa cami ve mescidlerde ruhlarını şarj ederler... Ama, türemeler ve müslüman olduğunu söyleyip müşrik gibi yaşayanlar elbetteki, telefon şarj eder, çişi gelince de def-i hacetlerini bile gidermekten utanmazlar ! Aynen burada ar damarı olmayanların, her konuyu geyik muhabbetine çevirmeleri gibi !..

Ebu Computer

Kıdemli Üye

bitcoin-madencileri-camilere-akin-ediyor-1-1.jpg

Üstteki fotoğraf İran'da bir camiden.

Bırak telefon şarj etmeyi adamlar bitcoin maden kazıyor.