Büyük Ümmet Yürüyüşü

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
Hizb-ut Tahrir Türkiye Vilayeti Ramazan’ı Şerifin ilk Cuma günü "Büyük Ümmet Yürüyüşü" düzenleyeceğini ilan etti.

kokludegisim.net

Hizb-ut Tahrir Türkiye Vilayeti Resmi sayfasından "Büyük Ümmet Yürüyüşü" yapılacağını ilan etti. Açıklama yazılı olarak yapıldı.
İşte o Açıklama;
“Hizb-ut Tahrir Türkiye Vilayeti olarak Ramazan’ı Şerifin ilk Cuma günü 19.06.2015 tarihinde tek bir ümmet olduğumuzu göstermek için tüm Müslümanları Ramazan’ı Şerifin ilk Cuma günü”ne davet ediyoruz.
İstanbul Fatih Camiinden Cuma namazı sonrası başlayacak olan yürüyüş Saraçhane Parkında sona erecektir. Yürüyüşün akabinde Saraçhane Parkında basın açıklaması yapılacak ve Müslümanlara yönelik sıcak bir çağrıda bulunulacaktır.
İslam beldelerinde yaşanan zulüm ve katliamların son bulması, ümmetin yeniden eski izzet ve şerefine Raşidi Hilafet ile kavuşabilmesi için tüm Müslümanları yürüyüşümüze davet ediyoruz.”
Bizlerde Köklü Değişim ailesi olarak "Büyük Ümmet Yürüyüşü"ne destek için siz değerli Müslümanları davet ediyoruz.

zMXi4sJ.jpg

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
Ümmet bilinci taşıyan herkesi bekliyoruz...

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
yürüyüş için ilk tag:
#BuyukUmmetYuruyusu
parçalanmışlığa ve parçalanmaya karşı olanlar hadi bakalım sözlerinizde samimi iseniz bekleriz.!!!

Kaçak

Yeni
Gelsem diyorum beni alırlarmı ki :)
Daha tasavvur olarak büyük Ümmeti değil, akıllardaki Ümmeti kucaklayanlar böylesi iddialı söylemler geliştiriyor olması manidar :)
abla kızma bana ya

kebîkec

İhvan Forum Üye
Tam zamanıydı. İnşallah akıllı akıllı yürürsünüz. :(

İnşallah işin içinde derin güçler yoktur. :(

Her Ramazan bir acıyla kavruluyoruz zaten.

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
not: bu çağrı korklar için değildir, cevap yazmalarına gerek yoktur!!!

Kaçak

Yeni
Cesur ümmet Çağrı sizeymiş ..
marş marş ...

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
Yönetmen Tülay gökçimen, gazeteci Hasibe nisa,yazar Selma ülger twitterdan destelediler... Allah razı olsun.

naib45

Paylaşımcı
Web sitesi
www.facebook.com
ümmetin evliyasını kafir ilan edip abdül aziz bayındırın kitablarını delil gösterenler boşuna ugraşmayın bi 28 şubatdaha yaptıramazsınız o günler gecti ümmeti kemalin sizinle paslaşacak mecali kalmadı artık

lafons7275

Kıdemli Üye
Hizb-ut Tahrir Türkiye Vilayeti Ramazan’ı Şerifin ilk Cuma günü "Büyük Ümmet Yürüyüşü" düzenleyeceğini ilan etti.

kokludegisim.net

Hizb-ut Tahrir

Köklü değişim linkine girdim, "hakkımızda" diye bir bölüm aradım ki haklarında bilgi sahibi olayım diye ama bulamadım.

Bu yürüyüşü organize edenler itikadda maturidi veya eşari mi?

2. öğrenmek istediğim bu müslümanlar ameli meselelerde 4 hak mezhepten birini seçmek zorunda olduğumuzu söylüyorlar mı?

iqra

Asistan
ümmeti bölenlerin büyük ümmet yürüyüşü(!) bizi müslüman olarak bile görmeyen akrabalarımın içinde de olan hizbuttahrircilerin bu tarz bir çağrıda bulunması abes olmuş. çok fazla katılım olacak mı sanmıyorum merak ediyorum. beni müslüman olarak görselerdi ve dışlanmış hissettirilmeseydim koşa koşa giderdim .. Allah gerçek ümmet bilincini versin hepimize.

Kadir Razlık

Kısıtlı Erişim
içinden geliyor ki bunların arkasında ingilizler var millet abdest almasını bilmez meydanlarda şeriat hilafet diye bağırıyorlar milleti islamdan şeriatten soğutuyorlar hatta düşman ediyorlar

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
ümmeti bölenlerin büyük ümmet yürüyüşü(!) bizi müslüman olarak bile görmeyen akrabalarımın içinde de olan hizbuttahrircilerin bu tarz bir çağrıda bulunması abes olmuş. çok fazla katılım olacak mı sanmıyorum merak ediyorum. beni müslüman olarak görselerdi ve dışlanmış hissettirilmeseydim koşa koşa giderdim .. Allah gerçek ümmet bilincini versin hepimize.
sayın ıgra iftira atmayınız, @Büşra hizbliler kendileri dışındakileri kafir görüyorlar mı? bu soruyu sen cevapla...

spesifik

آزادی قید و بند
Kişisel hataları kitleye mal etmeyin derim..
Bir kitleyi asla bireylerinden tanıyamazsınız..
Bu öz kardeşiniz olsa bile böyledir..
Adamları yurtlarından ihraç ediyorlar ingiliz besliyor oluyor gülünç

şimdi Büşra HT savunucusu olacak :)

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
Köklü değişim linkine girdim, "hakkımızda" diye bir bölüm aradım ki haklarında bilgi sahibi olayım diye ama bulamadım.

Bu yürüyüşü organize edenler itikadda maturidi veya eşari mi?

2. öğrenmek istediğim bu müslümanlar ameli meselelerde 4 hak mezhepten birini seçmek zorunda olduğumuzu söylüyorlar mı?

http://islamdevleti.info/index.php/kitaplar.html
https://www.facebook.com/TurkiyeMedyaOfisi

bu linkleri inceleyebilrisiniz.

ŞehbaL

Kıdemli Üye
Şimdi; oy veren ayrıca tasavvufa gönül verenleri aranızda görmek ister misiniz? Geçen oy verdiğim ve bunu savunduğum için sizin tabirinizle bir HİZBCİ -aslında bir değil birkaç tane.. biri gitti biri geldi- Kur'an'ın bir kısmını alıp bir kısmını almadığımı; bana dokunmayan yılan bin yaşasın dediğimi - 'ben' bile dememiş olmama rağmen- iddia etti.. En son benim, aklımı rehber edindiğimi; kendisinin ise Kur'an ve sünneti rehber edindiğini söyledi.. Şimdi biz ümmetten miyiz size göre?!! :confused1:

Bu arada ciddi olarak merak ediyorum; "oy vermek şirktir diyen" ve "oy vermek haramdır" diyen iki ayrı grup mu var? yoksa şirktir diyenler biraz yumuşayıp harama mı indirdiler?

leylinur

ARŞ.YAZAR,RADYO PROG
Kişisel hataları kitleye mal etmeyin derim..
Bir kitleyi asla bireylerinden tanıyamazsınız..
Bu öz kardeşiniz olsa bile böyledir..
Adamları yurtlarından ihraç ediyorlar ingiliz besliyor oluyor gülünç

şimdi Büşra HT savunucusu olacak :)
soruya cevap veriyorsun niye savunucu olasın ki?! hem kötü bir şey değil, baksana millet ölmüş partileri savunuyor, batıl yolda olmalarına rağmen ;)