Bushun zeka seviyesi :D:D

Web sitesi
www.doanforum.tr.cx
bir uçakta bush,ronaldo(real madrid),sabancı,bir cocuk ve bi yaşlı amca varmış.bu uçak bi anda düşmeye başlamış.uçakta 5 kişi olmasına rağğmen 4 paraşüt varmış. ronaldo ilk praşütü almış ve şunları söylemiş
"ben dünyanın en iyi futbolcularından biriyi ve takımım için çoook önemli bi futbolcuyum.heralde benim ölmemi istemezsiniz "demiş ve paraşütle birlikte atlamış.sonra sabancı bunlara benzer sözler söylemiş ve oda atlamış.sonra bush şunları söylemiş" ben dünyada terörü engelleyen bir başkanım ve dünyada hala bir sürü terörist var benim bunları bombalamam lazım.aynı zamanda ben bügüne kadar ABD nin gelmiş geçmiş
EN ZEKİ BAŞKANIYIM.heralde benim ölmemi istemezsiniz"demiş. sonra o da atlamış.uçakta 2 kişi kalmış.
yaşlı olan amca çocuğa "ben yaşayacağımı yaşadım sen paraşütü al" demiş.çocuk amcaya gülümseyerek
"korkma amca ikimize yetecek kadar paraşüt var.şu ABD nin en zeki başkanı paraşüt yerine benim okul çantamı aldı".demiş :O

ebrar))

Paylaşımcı
Hahahahhahahah çok komikmiş sağol:O :D :O :clap2: :shiny[1]: :laugh[1]: :thumbup[1]:

şehit_adayı

Paylaşımcı
doğruyu söölemenin bin türlü yolu vardır bu da mizah yolu :O:O:O:O:O

xazarXXX

Üye
Bu Arada EleŞtrİp Dalga Gectiginiz Adam Bi Katil Burda Laf Kalabaligi Yapip Cizgi Roman Kahrmani Yaptiginiz Adam Sirayi Bize Getirmek Uzere Su Nete Vereceginbiz Parai Br Zahmet Filistin Vb. Yardim Paneline Verseniz Da Ii Olcak Hade Selamunaleykum